HyperKjúbz: A KOSTKY PADAJÍ

30. 9. 2006 > FreeHry > Automaty

Máte taky rádi hru v kostky, kdy z vysokého můstku padají dolů přerostlé dílky z Člověče nezlob se a vy sázíte Němcové a Palacké na různé kombinace a součty? Máte rádi moderní vrhcáby? Já jsem na nich pár set vydělal, a proto mě zaujal tip na hru, která vzrušující atmosféru přenáší do našich domovů…

O čem se vlastně bavíme? Představte si zaplivaný lokál v malém desetitisícovém městečku… zdánlivě nevýdělečný podnik, kam by možná skočila na otočku polochcíplá myš. Pojďme ovšem dále do druhé místnosti a… světla… barvy… zář… duhové záblesky nás uhranou a připoutají ke strojům na štěstí. Mezi bedničkami pak kraluje daleko větší věc, barevný kolotoč s průhlednou pyramidou navrchu – toť také náš cíl. Sedneme si k jednomu z terminálů a necháme se unášet poskakujícími shluky teček… Náhle nás zaplaví pocit, jakoby na nás krásná bohyně Štěstěna ukázala prstem a řekla: „Ty! Vydrž a je to tvoje!“ V hlavě nám začnou běhat slova: „Život Risk je je příliš zisk krásný, neváhej užij a si hraj ho času dokud je můžeš málo.“

 

 

 

 

Na co všechno můžeme vsadit před vhozením tří bílých kostek? Na součet všech padlých stran (násobí se 14x, 18x, 30x nebo 60x), na sloupce či řádky těchto součtů (tedy vlastně na tři součty; 2x), zda padne dohromady sudá nebo lichá, malá nebo velká (2x) a tímto způsobem můžete také vše se vším kombinovat. Dále jde také hazardovat v pravém slova smyslu sázkami na nejrůznější trojice či dvojice čísel na kostkách. I když můžeme výhry považovat vpravdě za astronomické (přeci jen, kdo vám dnes znásobí korunu 190krát?), tak tyto investice zrovna velkou jistotou neoplývají. Po každém vyhraném kole na nás přístroj nastraží ještě černou magickou kostku (která není ani tak magická, jako se řídí dle neúprosných zákonů pravděpodobnosti) ve snaze obrat nás o všechno. Bez iluzí… kasino hraje vždycky proti nám.

 

 

„Vostrej“ název k nám s sebou veze ještě „vostřejší“ grafiku. Nazvat celé zpracování tragickým, to jistě sedí. Všechny ty hrozné názvy z pokroucené angličtiny, všechen ten hrozný zmatek v ovládání a k tomu kostky, co se netočí, ale mění strany se jen tak, to dokáže pocuchat nervy. My zvyklí na plazmovou televizi jsme se těžce seznámili s počítačovým i myšlenkovým pravěkem. Hrůůůza! Štěstí, že chybí zvuky - nechtěl bych je slyšet.

 

 

 

 

 

Komu bych tuhle srandu doporučil? Jistě těm, které lákají kostky a chtějí zažít preventivní odnaučovací kůru. Samotní kostkomaniaci pak pravděpodobně zůstanou nedotčeni… nebo se konečně dozví, jaká fraška se skrývá pod barevnými světélky.

 

 


Autor: Martin Pírko

15%
hodnocení
redakce
58%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(913.4 KB)
1596×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 64 MB

Klikáte na jednotlivé typy sázek. Pak zmáčknete "Start" a po případné výhře se přesunujete do pravé části obrazovky.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo