Holywood Star - já chci taky do halyvůdu

9. 1. 2009 > Mobilní > Strategie

Brad Pitt, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Reese Witherspoon. Jak by se vám líbilo, kdyby se vaše jméno objevilo ve společnosti těchto hereckých hvězd? Není to tak nemožné, jak to vypadá. Stačí si zahrát Hollywood Stars a samozřejmě mít i trochu toho hereckého talentu.

Abyste si nemysleli, život herecké hvězdy není tak vyblýskaný, jak to v televizi vypadá. A úplně nejtěžší je dostat se na onen výsostný status. Ovšem jestli máte dostatek chuti a k tomu po ruce mobilní telefon, tak pro vás není nic nemožné. Škoda, že si nemůžete vybrat přímo svou postavu, s jakou se touto nelehkou cestu budete ubírat, protože vám bude nějaká přidělena (muž nebo žena, dle výběru).

V Hollywood Star je vaší náplní spíše starání se o svého avatara, než samotné hraní ve filmech, což je hře propůjčuje nádech známé komerční série The Sims. Je třeba aby vaše postava spala potřebných osm hodin denně, aby se najedla, ale na pořad dne přijdou i činnosti úměrných kariérnímu růstu. To znamená zejména ovlivňování režiséra, udržování dobrých vztahů s kolegy, nicméně zároveň si musíte dávat pozor – i z toho nejlepšího kamaráda se nakonec může vyklubat nepřítel snažící se vás celou dobu nepozorovaně potopit.

Ke grafickému zpracování dnes recenzovaného titulu nemám žádné připomínky, což je však u podobných adware her obvyklé. Originální nápad a jeho povedená interpretace si jistě také zaslouží pochvalu a proto vám Hollywood Star můžu s čistým svědomím doporučit všem přívržencům dobré zábavy.

  • + Grafika
  • + Nápad
  • + Prostředí
  • - Adware
  • - Někdy zdlouhavé


Autor: Kristýna Nováková

  • Adware - Prakticky vše od vyskakujících reklamních bannerů, přes změnu domovské stránky v prohlížeči, až po špionážní programy. Bývá dodávan k některým freeware projektům z důvodu financování - v tomto případě je naprosto neškodný.
80%
hodnocení
redakce
68%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(107 KB)
1113×

Joystick.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo