Hockey 2006 - ať vyhraje ten nejsilnější

7. 5. 2012 > FreeHry > Sport/Sim

Nikoli nejlepší, ale nejsilnější a nejpodlejší. Přesně takoví musíte být, abyste dokázali uspět ve hře Hockey 2005, účastníkovi prestižní soutěže Becherovka Game z roku 2005.

Nemusíte být zrovna člen Mensy, abyste už podle názvu pochopili, že Hockey 2006 nepatří mezi nejnovější kousky (vlastně by klidně stačilo, kdybyste zdárně dokončili školku). Každopádně máme tady mistrovství světa v hokeji, takže každá hokejová a navíc česká hra je vítána. I když s tím hokejem to v tomto případě nebude tak žhavé. Více než sport totiž zápasy mnohdy připomínají boj. Zapomeňte na rychlé brejky, mazané kombinace či individuální akce.

Hockey 2005 je hokej bez jakýchkoli pravidel, kde jsou na denním pořádku tlačenice se soupeři a umolousané góly. Bodem k dobru vývojářům budiž dobře zpracovaná grafika a hudební doprovod. Kladně hodnotím také relativně bohaté možnosti nastavení zápasu; je sice možné hrát jen jeden, nicméně zase si můžete navolit loga týmu, dresy, rozestavení hráčů a také soupeře (je libo postavičky ze South Parku nebo neandrtálce?).

  • + Audiovizuální zpracování
  • + Možnosti nastavení
  • - Skoro nehratelné
  • - Jen jeden zápas


Autor: Kristýna Nováková

40%
hodnocení
redakce
11%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(2 MB)
616×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 400 MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická karta: 64 MB

Pohybujete se šipkami. Klávesou X střílíte. Klávesou C nahráváte a Včkem sekáte.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo