High Octane World Rally

9. 2. 2009 > Mobilní > Závodní

Cítíte tu vůni benzínu a spálených pneumatik? Ne, kdepak, neocitli jste se na nějakých závodech, to vám jen přinášíme mobilní hru High Octane World Rally. Nicméně ono to vyjde na stejno, protože zážitek z toho bude v tom či onom případě skvělý!

Udělat dobrou závodní hru je kumšt. Musíte naprogramovat chování vozidla, tak aby nebylo moc těžké a zároveň ani lehké, dále je třeba vytvořit několik různorodých tratí, nakoupit licence na známá auta – případně si vytvořit vlastní -, vymyslet obstojný příběh a nějak šikovně to podat hráčům Co všechno z toho se tvůrcům High Octane World Rally povedlo a co nikoli si můžete přečíst v této recenzi.

Po joystick se vám dostane mrňavé červené autíčko, s nímž se projedete po osmi různých tratích. Jednotlivé okruhy si nicméně musíte postupně odemykat, pěkně krůček po krůčku. Ale nebojte se, není to vůbec těžké, postačí když jednoduše třikrát projedete cílovou páskou. A to je, vážení, vše co se týče herních možností. Ano, sice je potom možné jezdit po všech tratích a pokoušet se vylepšit výsledný čas, což však postupem času omrzí a nezachrání to ani bonusy, na něž občas narazíte.

Přestože se grafické zpracování nemůže chlubit kdovíjakou krásou, nakonec ho naleznete v kladech, protože jisté kvality rozhodně má. Jinak je ale High Octane World Rally spíše rozporuplný počin. Moc možností vám nenabídne, hratelnost je nuzná a co je nejhorší, kvůli nepovedenému jízdnímu modelu budete mít často problémy udržet se vůbec na trati. Je skoro až s podivem, že si tvůrci za tento počin kasírují peníze.

  • + Grafika
  • + 8 tratí
  • + Hudební doprovod
  • - Jízdní model
  • - Málo možností
  • - Průměrná hratelnost


Autor: Kristýna Nováková

50%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

Joystick.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo