HeroQuest: ČTYŘI MUŠKETÝŘI

17. 5. 2007 > FreeHry > RPG

A je to tady! Další z velké plejády RPG her se řítí přímo na vás. Tentokrát si pohrajete se záludnostmi HeroQuest. Osudy čtyř hrdinů se na několik desítek minut stanou vaší záležitostí. Nedopusťte žádné problémy a nalaďte všechny bojovníky na vítěznou vlnu.

Heroquest je specifická PRG akce, kdy se spoléháte jen a jen na sebe. Samotný název pocházející z anglického jazyka nám lehce napovídá, v čem vězí zakopaný pes (Heroquest – hrdinův úkol). Jistě se těšíte na pořádný příběh, kopu nepřátel a desítky nebezpečných úkolů, ale … předčasně!

Dílo nemá žádnou story, což nevěstí nic dobrého. K dispozici jsou dva herní módy Quest a The Dungeon. U prvního jmenovaného si vyberete požadovaný „quest“ a začínáte boj s všude přítomnými nestvůrami. The Dungeon je souborem několika misí, které postupně jednu za druhou zdoláváte.

Hraní s questy má jednu nespornou výhodu. Nejen že si můžete s kamarády zahrát na jednom počítači jeden level, ale na originálních webových stránkách hry naleznete další desítky kol. Grafické zpracování se line detailními a propracovanými prvky. I když veškeré bojovníky vidíte z ptačí perspektivy, vizuální podoba nabídne lahodný pocit pro vaše hráčské srdce.

Heroquest určitě zaujme možností multiplayeru, přidáním nových map a konec konců taktickým bojem, který je součástí každého kvalitního RPG skutku.


Autor: Ivan Fiker

  • RPG - Role Playing Game - hra na hrdiny.
82%
hodnocení
redakce
10%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.5 MB)
629×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 600 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 128 MB

Veškeré úkony provedete myší.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo