Hamilton's Great Adventure - pořádné dobrodružství!

14. 9. 2011 > Indie Hry > Logické

Hlavní hrdina Hamilton je dobrodruh tělem i duší jako Indiana Jones. A i on se vydal v krásné 3D grafice do všech koutů světa za pokladem nesmírné ceny.

Cena: €9,99 (STEAM)Hamilton's Great Adventure je logickou arkádou, již si vychutná jak jedinec, tak i dvojice v kooperativním multiplayeru. Hra si zakládá především na pohlcujícím příběhu, který retrospektivně vypráví sám hlavní hrdina své vnučce.

A hlavní hrdinové jsou ve skutečnosti dva. Kromě Ernesta Hamiltona je to také papoušek Sasha, jehož pomoc bude při hraní neocenitelná. Prostředí totiž představují bludiště tvořená ze spousty plošinek, přepínačů, jezdících výtahů, zátarasů a pák. A v neposlední řadě se objeví i různí nepřátelé, jimž se musíte vyhnout nebo jež musíte rozptýlit.

Titul se odehrává doslova po celém světě, a tak navštívíte čtyři světové lokace – třeba amazonský prales, poušť či himalájské vrcholky. Díky velmi povedené detailní 3D grafice si hru vychutnají i milovníci pěkného zpracování. Nikterak pak nepřekvapí slušné ozvučení a hudba.

Hamilton's Great Adventure neobsahuje žádné výraznější chyby či přešlapy, a tak je asi jediným mínusem velká podobnost jednotlivých levelů. Jinak se ale jedná o kvalitní logickou hru, jež nabízí v dnešní době tak málo vídanou znovuhratelnost.

 • + krásná 3D grafika
 • + několikero herních prostředí
 • + znovurhatelnost
 • + příběh
 • + multiplayer
 • - po čase možný stereotyp


Autor: Jan Pillár

80%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win XP, Windows Vista, Windows 7
 • Hardware: Procesor: 2,4 GHz
  Operační paměť: 2 GB RAM
  Grafická paměť: 256 MB

Hlavního hrdinu ovládáte pomocí kláves W, S, A, D. Kameru oddalujete a přibližujete pomocí kláves F a R, Q slouží k natáčení kamery. Mezerník slouží jako funkční klávesa. Ptáka pomocníka ovládáte pomocí myši, kdy levým tlačítkem určujete, kam má letět nebo který předmět má použít.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo