Growing Pains – aktivní ženy

1. 5. 2009 > Mobilní > Arkády

Pět slečen, pět různých aktivit. Jedna se ráda obléká, druhá se s oblibou pustí do role fotbalové brankářky, další zase pomůže spolužákům při písemce z matiky. Prožijte slunečný den obklopeni ženským pohlavím.

Usměvavá Helena, roztomilá Victoria, sportovně založená Amy, školou povinná Becky a malá Isobel jsou hlavní aktérky titulu Growing Pains. S každou z nich budete řešit určitou odlišnou situaci v podobě minihry a mimo jiné také sbírat cenné body, které můžete porovnávat s ostatními hráči.  

Helena, krásná žena, která chce vyznávat lásku pouze bohatému ženichovi, o kterém se jí zatím jen zdá. K tomu, aby byla v hledání chodící peněženky s nadváhou úspěšná, potřebuje hlavně dobře vypadat. Obléci si pytel od brambor nebo vytahané dupačky po přerostlé tetě Hildě tak nepřichází v úvahu. Helena je pokaždé vyparáděná, přičemž vy si ji musíte pořádně prohlédnout od hlavy až k patě a následně, po přeměně jejího ošacení, ji vrátit do "původního stavu". To znamená vybrat správný typ účesu, vršku, kalhot, bot, ale také doplňku v podobě šperku. Jak snadné, že? Zde si procvičíte zejména svoji paměť a pozorovací schopnost, a pak, že hry nejsou prospěšné.

Victoria si potřebuje vydělat pár drobných, aby si mohla koupit lístky na koncert její oblíbené skupiny (že by to byli Kabáti nebo Bratři Ebenové?). Našla si tak menší brigádu v restauračním zařízení, kde za vaší asistence obsluhuje hladové zákazníky. Pokud jste se už setkali třeba s titulem Diner Dash, jistě víte, co vás čeká. V roli utahané, ale sympatické servírky, musíte ke stolům donášet objednané jídlo nebo pití. Někdo si tak poručí sklenku červeného, jiný zase zmrzlinový pohár a tak dále. Musíte být ostražití a mít situaci pod kontrolou, zákazníka včas obsloužit a donést mu jeho požadovaný produkt.  

Amy je sportovkyně každým coulem a miluje především fotbal. V následujících dnech se má konat právě soutěž v kopané, a proto by se měla jako posila stojící v bráně dobře připravit. Ocitáte se tak na fotbalovém hřišti, v roli "brankáře v sukni" a musíte chytat míče, které směřují přímo do vaší svatyně. Zprvu jich je po málu, ale později se řítí snad ze všech stran. Vy se je samozřejmě snažíte odrážet a pustit jich co nejméně do sítě. Třeba se díky tomuto "simulátoru" stanete konkurentem/kou Petra Čecha.  

Becky je velmi inteligentní dívka, která dokáže svým spolužákům pomoci v tíživé situaci. Právě se totiž píše test z matematiky, a snad každý, kromě Becky, je bezradný. Ta přijímá na papírcích napsané otázky, a následně posílá třídě odpovědi. Ovšem pozor, kolování taháků nesmí zpozorovat chodící nebezpečí ve formě prošedivělé učitelky, která takové praktiky nemá v oblibě.  
 

Isobel, mladá a šikovná holčička, cupitá po pokoji s prázdným tácem. Má to svoji logiku? Jistě, že ano. Snaží se na něj totiž zachytit konkrétní produkt, po které tolik touží. Tu se jí hodí sluneční brýle, jindy zase plyšový medvídek. Ze stropu padá mix různých věcí, avšak pouze tu jedinou chtěnou musíte s Isobel zachytit a to nejenom jednou, ale vícekrát za sebou.    

Veškeré tyto minihry jsou vcelku zábavné a dobře hratelné, avšak nijak novátorské a po čase začnou býti pomalu, ale jistě, ohrané. Každopádně pokud se chcete na nějakou tu chvíli odreagovat či zahnat nudu, tak vám mobilní titul Growing Pains může jistě příjemně posloužit.

  • + poměrně zábavná pětice miniher
  • + procvičení paměti a postřehu
  • + grafická stránka
  • + ženy, ženy, ženy
  • - nic nového pod sluncem
  • - časem stereotypní


Autor: David Fochler

75%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java
  • Hardware: J2ME

Joystick


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo