Grief - rozdvojená osobnost

19. 5. 2011 > FreeHry > Arkády

Každý má chvilky, kdy mu v životě svítí sluneční paprsky, které následně vystřídá pořádná bouřka. Hlavní hrdinka freeware hry Grief prožívá tyto stavy tak intenzivně, že její nálada ovlivňuje svět kolem ní.

Stylově zpracovaných arkád s niternou atmosférou není nikdy dost, a tak rádi vítáme titul Grief, což v angličtině znamená "žal". Hlavní hrdinka bude pendlovat právě mezi stavem smutku a radosti, přičemž její aktuální nálada ovlivňuje její schopnosti a zároveň i okolní prostředí. V každém z připravených levelů máte za úkol dopravit se ke dveřím výtahu a, pokud to půjde, tak i sebrat plyšového medvídka. Na určitých místech jsou speciální měniče nálady, které mění náladu a odkýrvají jinak skryté plošiny. Už v perexu jsme vás navnazovali na velmi povedené zpracování - ať už jde o grafiku či hudbu a zvuky. Ve výsledku totiž tvoří skvělou atmosféru, které podlehne nejeden fanda počítačových her.

  • + stylové zpracování
  • + dvouvrstvé levely
  • + zábava
  • - nelze uložit


Autor: Jan Pillár

75%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(14.4 MB)
373×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
  • Hardware: Procesor: 900 MHz
    Operační paměť: 256 MB RAM
    Grafická paměť: 32 MB

Hru ovládáte pomocí kláves W, S, A, D, jež slouží k pohybu hlavní postavy. K slouží jako potvrzovací tlačítko, J potom k nošení předmětů. Esc pro pauzu - v pauze se vybírá volba pomocí myši.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo