Grand Theft Auto 2

24. 12. 2004 > FreeHry > Akční

Dnešek je výjimečný. A to nejen tím, že se pravě před 2004 lety narodil Ježíš Kristus, ale i díky jiné, a to dost podstatné věci. Rockstar Games si pro nás - hráče - nachystali opravdovou pecku právě pod stromeček. Druhý díl legendární zlodějské série zdarma ke stažení! Veselé Vánoce.

Ano, je tomu tak. GTA 2, skvělý díl skvělé série je zadarmo! Rockstar Games tímto svým krokem šokovali snad celou herní komunitu. A není se čemu divit, vždyť kdo vám v dnešní době nabídne takovou parádní hru? Snad jen prodavač v obchodě, ale toho do výčtu osob přeci počítat nemůžeme. Nebudeme ale déle chodit kolem horké kaše, v době, kdy už můžeme poklidně "pařit".

První díl byl originální, neotřelý, sršel spoustou nápadů vlastních pouze jemu a zábavnosti měl také na rozdávání. Jeho mladší bráška, hrdě nesoucí jméno GTA 2, jen potvrdil rodinné kvality a opět nás zanesl do světa plného akce, krve a policejních vozů. Díky němu jsme poznali tři nová města a jejich gangy, brutální klany založené na jednoduchém principu - smrt je zábava. Měli jsme možnost projet se v desítkách vozů, přes luxusní sportovní auta či terenní hammery až po smrtroznášející tanky. Policisté, podporovaní "zeleňoučkou" armádou, se nás mnohokrát neúspěšně snažili sprovodit z tohoto světa plného té pravé virtuální zábavy. Leč marně. Kdo mohl, vybavil své vozítko spoustou vylepšení převážně s destruktivními účinky. A když auto náhodou díky četným bouračkám vybuchlo, nejednalo se o žádný velký problém. Vždyť ve městě jich v té době jezdilo spousty a spousty, stačilo si jednoduše jedno z té velké nabídky vypůjčit. A "frčelo" se dál. Peníze nikoho netrápily, od mafiánských bossů jich bylo dost. Stačilo přeci jen pár malých protislužbiček. Tak takhle se tehdy žilo..., psal se konec roku 1999 a dveře herních prodejen se netrhly...

Není nad trochu té nostalgie. Nic to ale nemění na faktu, že je pátek 24.12 2004 a my vám pod stromeček nabízíme Grand Theft Auto 2! Stahujte!

Kliknutím na DOWNLOAD se dostanete na oficiální stránku, kde je potřeba vyplnit jednoduchý formulář. Nutné je zejména zadat správnou emailovou adresu, na kterou vám posléze přijde link na stáhnutí oné hry.


Autor: Martin Pavlíček

96%
hodnocení
redakce
49%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo