Golems - Garry´s mod pro každého

13. 10. 2009 > FreeHry > Ostatní

Chtěli jste si někdy sestavit vlastní stroj, ale nevěděli jste jak na to? Tak právě pro vás může být tato (ne)hra, kde si můžete jednoduše sestrojit téměř vše, co vás napadne. Od rakety až po obřího bojového mecha.

Nepočítejte s žádnou kampaní nebo propracovaným příběhem. Tím vám bude jedině vaše fantazie a technický um. Začínáte pouze s prázdnou plochou, na které budete pomalu montovat vaše velkolepé dílo.

Na výběr máte mnoho součástek, které plní rozdílné funkce od motoru až po brzdný systém. Duši vašemu výtvoru pak vdechnou jednoduché příkazy, v nichž se i úplný laik bude orientovat během několika minut. Pozadí a fyziku světa můžete libovolně měnit a tím vytvořit zajímavé scény, jako jízda sondy po neznámé planetě nebo závod rychlých aut.

Největší nevýhodou je, že než si sestavíte první aspoň částečně funkční stroj, budete muset nějaký ten čas věnovat studování návodů nebo za pomocí metody pokus omyl dosáhnout svého cíle. Grafické zpracování spíš připomíná nějaký grafický program, i když od pravdy to rozhodně nemá daleko.

Své výtvory můžete ukládat a později použít v nějaké jiné scéně nebo zkoušet modely ostatních uživatelů. Díky tomu se pomalu tvoří databáze všemožných strojů, jež vám mohou být inspirací.

Golems určitě není hra pro každého a těžko říct zda ji vůbec hrou můžeme nazvat. Pro technicky zdatné jedince to bude doslova ráj, kde si zahrají na boha a jediné co je bude limitovat je jejich fantazie. Pro ostatní lidi to bude spíš než hra utrpení a nuda, která rychle poletí z harddisku.

  • + Možnosti
  • + Fyzika
  • + Množství obsahu
  • - Není to úplně hra


Autor: Jakub Zelenka

70%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(11 MB)
710×

  • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Linux, Mac OS
  • Hardware: Procesor:1,5 GHz
    Operační paměť: 512 MB
    Grafická karta: 64 MB

Myší


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo