Gogo Digger - přejdi minové pole

2. 12. 2008 > FreeHry > Logické

Bacháááá mina! Tak tyhle slova vám jistě připomínají známou hříčku, která je součástí operačního systému Windows. Naprosto jednoduchá a přitom tak zábavná. Ano, to je právě známý Hledač Min, kterého představuje i Gogo Digger.

Jednoduchost, lehkost, žádné komplikované situace ani střelba. Jistě by vás mohl překvapit poče osob hrajících Hledače min. Proč vymýšlet složité, zapeklité situace, když to jde jednoduše a přitom je celé dění velmi oblíbené?

 

Říká se, že život si máme zjednodušit a nedělat ho komplikovanějším než je teď. A proto se autoři Gogo Diggera sešli a dali ho úspěšně dohromady. Avšak hra neoplívá jen změnou názvu, naopak máte před sebou docela odlišnou verzi již zmíněné hříčky.

 

Hlavní odlišností je, že hledat miny budete sice vy, ale za pomoci svého oddaného kopáče. Ten má za úkol najít vzácné drahokamy a přitom zůstat živý bez jakéhokoli výbuchu miny.  První kolo je taková malá příprava na skutečnou práci odvážného mužíčka. Všechny levely začínají, jak jinak než na pevné zemi. Poté nastává ponor do půdy a boj o život. Při vašem, tak zvaném, tréninku vidíte drahé kamínky i po vklouznutí do podzemí. Stačí jen posbírat všechny třpytivé kamarády a rychle s nimi do cílové roviny. Avšak v ostatních kolech budete muset vsázet vše na vaše chytré hlavičky, štěstí nebo dobrý odhad.

 

Jakmile procházíte minovým polem odkrývají se stále nová políčka. Objeví se na nich, buď drahokam, číslo, kámen, nebo nic. Číslo vás informuje o počtu min, které se nachází v bezprostřední blízkosti. Herní pole smíte jen projít, ale někdy je lepší zariskovat a poohlédnout se po nějakém tom třpytivém pokladu. K dispozici máte také bonusy, jenž umožňují výbuch několika políček. Tím můžete odstranit minu a odkrýt třeba jeden ze zářících kamenů.

 

Grafické zpracování je velmi pěkné. Avšak hratelnost už mezi jednoduché věcičky nepatří. Téměř po celou dobu dáváte zabrat svým mozkovým závitům. Při hraní vás také doprovází uklidňující a někdy až uspávající hudba. Můžete jen doufat a věřit, že se z vás stanou ti nejlepší hledači min.

  • + Obdoba Hledače Min
  • + Nápad
  • - Časem stereotypní


Autor: Kateřina Srostlíková

70%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win Me, Win 2000, Win XP
  • Hardware: Procesor: 900MHz
    Operační paměť: 256MB
    Grafická karta: 32MB

Veškeré pohyby ovládáte pomocí směrových šipek. Více netřeba.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo