God - Who is Hated: NEDEJ SE BOŽE!

1. 4. 2007 > FreeHry > Akční

Lidé jsou malověrní, zlí a hloupí. Nevěříte? Jak jinak si vysvětlit, že chtějí zničit svého Boha? Svého stvořitele a chlebodárce? Říkají, že to on za všechno může, že je nespravedlivý a od lidí se odvrátil. Ale myslíte si, že to Bůh jen tak nechá být?

Ha! To neznáte Boha! Zde prezentovaného slunečním kotoučem (což by poukazovalo možná na Egyptského Boha Ra, nebo lépe Re). Každopádně, ať je to Bůh jakýkoli, je pěkně naštvaný (a divte se mu, když ho jeho výtvory chtějí zničit).

Hra člověka uvede poměrně hezky napsaným intrem a slovem pak hráče mezi jednotlivými levely provází i nadále (avšak bohužel, i když je hra od českého tvůrce, je orientována na světovější publikum a tak našinec tu nalézá pouze angličtinu, což je škoda).

Škoda je to i z důvodu, že nejzajímavějším aspektem hry je právě samotný příběh, vyprávěný vtipně napsaným textem. Kdo angličtině neporozumí, tomu zbude jen nevalná akční hra v ještě nevalnějším zpracování.

Lidičky si všude možně po světě staví věže, ke kterým vozí malými náklaďáčky nějaký druh energie, čímž pak dokáží zaútočit na Boha (tedy na nás). A na nás (tedy na Bohu) je náklaďáčky ničit božskými prostředky, jako je základní shazování meteorů, nebo vyspělejší blesky, třesky, plesky a třeba tornáda, prostě živly...

Bohužel, Boží přemisťování se po levelu je příliš pomalé a tak je dosti pravděpodobné, že lidé svého Boha zničí, ať se budete snažit sebevíce. A kdo by chtěl hrát hru, která se prakticky nedá hrát?


Autor: Robert Libsansky

50%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 400 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 8 MB

K ovládání využijete pro pohyb šipky vlevo a vpravo na klávesnici, klávesou CTRL shazujete meteory a klávesami Q,W,E,R,T používáte Božské živly.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo