Gift Puzzle - Vánoční nadílka

31. 12. 2008 > FreeHry > Logické

Slyšíte ten pronikavý zvuk rolniček? Jestliže vám přijde, že jste si na Štědrý den rozbalili málo dárečků, máme tu pro vás Grift Puzzle, který vám to vynahradí.

Hlavním úkol, jenž vás čeká v této hře, je třídění vánočních dárečků. Vždy musíte mít minimálně tři stejné balíčky vedle sebe. Pokud se vám to úspěšně podaří, zmizí a nenápadná světlá destička pod každým z nich se rozbije. Ovšem takových skupinek dárečků musíte udělat víc, jelikož do dalšího kola se dostanete teprve ve chvíli, až rozbijete všechny destičky na obrazovce.

Za každou práci musíte, jak je známo, dostat nějakou odměnu, a ta nechybí ani v zde. Především dámy nadchne různobarevný diamant, který vypadne vždy při poskládání několika stejných dárků k sobě a pomůže při zvýšení bodového konta, jež můžete najít na spodní části obrazovky. A pro ty, jimž se tato hra zdá až moc jednoduchá, mám ještě jednu důležitou zprávu. Na každé kolo máte určitý časový limit a pokud vám vyprší, hra skončí a musíte hrát znovu.

Celý titulem vás provází příjemná vánoční hudba a také barevné pozadí, co na každého bude určitě působit pozitivním dojmem. Ovšem je tu jedná věc, kterou bych vytkla a tou je stereotyp. Možná se Santa polepší a příště nám přinese nějakou méně stereotypní nadílku.  Ale i přes tuto menší výhradu, bych doporučovala si hru byť jen vyzkoušet. Zajisté nebudete litovat, protože i tentokrát se Gametop vyznamenal.
  • + Grafika
  • + Hudba
  • + Nápad
  • - Stereotyp


Autor: Dominika Kmentová

70%
hodnocení
redakce
33%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(8 MB)
366×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
  • Hardware: Procesor: 400MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická paměť: 128 MB

Důležitá je pouze myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo