Garáže: MOBILNÍ PARKOVÁNÍ

23. 1. 2006 > Mobilní > Logické

Dnešním dnem se k vám dostává v pořadí čtrnáctá mobilní hra, která nese označení freeware. Tentokrát na programu bude přesun automobilů, tak aby určené auto dokázalo vyjet z garáže. Připravte si mozkové buňky a hurá do práce.

Parkování v dnešní době je obrovský problém. Každý řidič moc dobře ví, jaké to je hledat po městě či sídlištích jedno malilinkaté místečko, kde by mohl zaparkovat svoje vozítko. Aut, čím dál více přibývá, ale parkovací místa se jen pozvolně rozšiřují.

Mobilní titul je nám až moc podobný jedné hře, která je zpoplatněna. Konkrétně máme na mysli hru Jammed. Je zcela možné, že autor byl inspirován tímto produktem a asi to moc přehnal. Na druhou stranu překopat titul z placeného na freeware není tak hrozný nápad, ale každopádně ho nemůžeme hodnotit jako vlastní výtvor. Pouze jen z části, a to jsou změny typu vehiklů a ostatních menších detailů.

V úvodu recenze jsme již naznačili, že pár desítek minut strávíte popojížděním z místa na místo. Pracovní postup jest takový. Hlavním cílem je dopravit předem vyznačené auto z garáže ven. Tj. úkol ze začátku velmi snadný a s postupem času nad lidský výkon. Dopravních prostředků každým levelem přibývá více a zvyšuje se abnormálně obtížnost úspěšného vystřelení z parkoviště. Logické myšlení v tomto případě dostane pěknej záhul. Jestli máte touhu si dopřát relaxační hru, místo přemýšlení, tak v žádném případě tento titul nehrajte nebo budete ještě nabručení týden. Náš tip pro pohodové dílko zní Depth Jumps. Pro nové návštěvníky serveru freehry.cz ho naleznete v sekci Mobilní a PDA!Grafické zpracování Garáží nijak neoslnilo ani nepřekvapilo. Není nic na displeji telefonu, co by vaše oko enormně mělo zaujmout. Zvuky pro autora asi byly až příliš složité a žádné melodie nezařadil. Mobilní aplikace obsahuje padesát levelů. Myslíme, že nějakou tu hodinku budete potřebovat, abyste dohráli Garáže. Jen je škoda, že zde neexistuje možnost průběžného ukládání. Jinak řečeno, save game.

 

Závěrem recenze bychom chtěli podotknout, že krást se nemá a kopírovat díla pouze v malém množství. Redakce FreeHer dnes pro vás připravila jeden vtípek. Víte, k čemu slouží podprsenka? Na kozy? E-e. Jako čepice pro dvojčata. :-D - Tento smajlík patří těm, kterým se zasmáli a tento výraz :-( je pro ty, co nechápou humor.


Autor: Ivan Fiker

  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
61%
hodnocení
redakce
53%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(62.9 KB)
3596×

  • Operační systém: Java, Symbian
  • Hardware: Procesor: Java Midp1
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Joystickem vyřešíte všechny problémy.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo