Galactic Attack: POHODOVÁ STŘÍLEČKA

4. 12. 2006 > Mobilní > Akční

Nebaví vás neustále utrácet těžce nastřádané kačky za tituly, které na obrázku vypadají božsky a v realitě jsou to ubohé kýče? Tento problém řeší Freehry brilantní cestou. Nechceme žádné peníze, chceme pouze vaši zvědavost na střílečku jménem Galactic Attack.

Mám takový dojem, že se setkáváme s mírnou napodobeninou legendární akční hry Galaxian. Můj dojem střídá holý fakt. Je pravdou, že když vytváříte dílko, které by mělo alespoň trochu zaujmout, tak můžete (musíte) použít historické herní styly a postavičky. Mario, Pacman, Bomberman, Galaxian a mohl bych ještě pokračovat dále. Ale to vás nezajímá, vás zajímá, v čem vězí ten hlavní háček mobilní javovky Galactic Attack.

Střílet, střílet, střílet. Hm této činnosti se nevyhnete ani na jednu jedinou vteřinku. Jakmile zažehnete motory svého vesmírného korábu, boj začíná. Vyhrne se proti vám flotila smrti chtějíc nepřátel a začne být dusno. Krom prvního levelu se na konci kola dostanete do přímého kontaktu s bossem mise. Naštěstí tato negramotná obluda je lehce k poražení. Obtížnost sama o sobě není velká. Bez větších problémů proplujete prvními koly. Samozřejmě s přibývajícími levely roste ohrožení kosmické lodi. Důležitým faktorem jsou body. Za každý úspěšně sestřelený objekt dostanete určitý obnos zlaťáků. Finální skóre můžete obdivovat při spuštění hříčky. Stručněji řečeno hlavní stránka Galacticu obsahuje jeden slot pro nejlepší nahraný výsledek.

Grafické zpracování se nese v duchu podprůměrném. Žádné propracované příšery, hodně odfláknuté plavidlo a konec konců visáž bosse nestojí za moc (nechci být sprostý). Hudební stránka u většiny free titulů je opomenuta a dnes tomu nebude jinak. Raději si pusťte rádio a u toho hraní pokruťte bok. Vždy jsem měl na paměti, že na středních školách se nepíší poznámky a hele mám ji v třídní knize. Ptáte se proč? Protože jsem aktivně a ničím neohrožený pařil Galactic Attack. Takže nějakou tu desítku minut strávíte hraním tohoto počinu, než omrzí.

Mobilní free pecka v sobě neskrývá nic zvláštního. Ničím nepřekvapí a ani neohromí. Je pravdou, že se snadno setkáte i daleko horšími výplody v naší kategorii "Mobilní a PDA", ale to už neřešme. Nicméně považuji Galactica za příjemnou formu zábavy při totální znuděnosti.


Autor: Ivan Fiker

71%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java
  • Hardware: Procesor: Java Midp1
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Joystickem...


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo