Fuckstory 3: Gimpl

17. 5. 2005 > FreeHry > Textové

Utekla už nějaká doba od vydání poslední hry ze série Fuckstory a konečně se objevuje další díl, který se honosí názvem Fuckstory 3: Gimpl. A stejně jako v případě dvou předešlých dílů je celý počin doslova prošpikován černým i jiným humorem!

"Vyčistil sis zuby pilníkem, posnídal jsi jídlo chutnající jako chutnající jako psí granule a s aktovkou připomínající parní kotel jsi se vydal na cestu k pradníkové zastávce, protože tu autobusovou nedávno úplně zrušili a místo toho vám do vsi zavedli paroplavbu."

V roli Čendy, po mnoha letech strávených na základní škole, se konečně dočkáte poštěstění a jste přijat na gimpl. Nebyl by to ovšem Fuckstory, kdyby se v tom neskrýval háček a to v podobě noční docházky (tzv. nočních směn) a povinného učení / mučení! Je tedy pochopitelné že opět zdrháte hledat novou lásku. Tentokrát však na více lokacích a s více děvčaty!

Není tedy divu že je tento díl ze všech nejdelší a nejpovedenější (autor uspořádal hromadné forum, abychom my bežní čtenáři / redaktoři mohli zasáhnout do samotné hry) a to, i když je stylistika jiná, Fuckstory je přesto pojat jako veselá, ulítlá věc pro mladé běžné hráče... Takže rozhodně stahujte!

P.S.: Těště se na Fuckstory 4, který je v přípravě!

P.P.S.: Recenze na Fuckstory 1 a Fuckstory 2 také stojí za to!


Autor: Lukáš Řezák

75%
hodnocení
redakce
54%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(575.5 KB)
4013×

pocitadlo