Fuckstory 2: Škola je kráva

11. 11. 2002 > FreeHry > Textové

Zhruba po půl roce tu máme druhý díl známé textové hry, která tentokrát nese název Fuckstory 2: Škola je kráva a pochází stejně jako díl předchozí od Davida Havlíčka. Opět se setkáme se skvělým humorem v payneovském stylu a již samotný podtitul hry - "Další rok v devítce aneb tunel lásky." - něco napoví. Chcete-li si tedy vyzkoušet tuto hodně netradiční textovou hru, čtěte dále.

Zhruba po půl roce tu máme druhý díl známé textové hry Fuckstory: Pátek, která tentokrát nese název Fuckstory 2: Škola je kráva a pochází stejně jako díl předchozí od Davida Havlíčka. Opět se setkáme se skvělým humorem v payneovském stylu a již samotný podtitul hry - "Další rok v devítce aneb tunel lásky." - něco napoví. Chcete-li si tedy vyzkoušet tuto hodně netradiční textovou hru, čtěte dále.

Zde následuje popis ze stránky autora:
"Po absolvování deváté třídy sis užil krátkých deštivých letních prázdnin a pak si opět nastoupil do deváté třídy - propadl si a teď máš celý dlouhý rok na to, aby sis svojí oblíbenou devítku pro velký úspěch zopakoval. A tak se jednoho kalného podzimního dne probouzíš zimou ve svém kutlochu a protože autobus do ústavu ti jede až za pět minut, nemusíš nikam spěchat.

Vyčistíš si zuby pilníkem, oblečeš se, posnídáš psí granule, vezmeš si na záda aktovku připomínající parní kotel a jdeš na autobus. Ten ti však z nepochopitelných důvodů ujel a tak stopneš kombajn, který tě zaveze až ke škole. V ní se setkáš s řadou zajímavých podivínů. Ovšem nějak tě to tam přestane bavit a tak se rozhodneš, že ze školy zdrhneš. Cestou k východu však na chodbě potkáváš Kristýnu, dívku která se nedávno přistěhovala a která se ti velmi líbí, poněvadž je opravdu hodně zajímavá. Dosud si však neměl příležitost si s ní pokecat, to se však brzy změní, protože Kristýnu to v nové škole také vůbec nebaví a tak zdrhne s tebou :-)".


Autor: Michal Acler

62%
hodnocení
redakce
53%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(369.7 KB)
12201×

screenshot
pocitadlo