Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

F-Strip Poker

7. 10. 2003 > FreeHry > Erotické

Svlíkající varianty karetních her jsou populární zvláště u mužů. F-Strip Poker není klasický svlíkající poker, tím máme na mysli ten, kde hrajete normální poker a při výhrách odhazuje protivnice své části oblečení. V F-SP hrajete pouze jedno kolo pokeru a za své vyhrané peníze můžete odkrývat části obrázku, na kterém je samozřejmě krásná obnažená žena ve vzrušující poloze...

Proč vůbec vznikají počítačové varianty svlíkajících karetních her? Většinou to je z důvodu, že si někdo chce takovou karetní hru vyzkoušet bez rizika odhalení svého těla před přáteli. Nebo třeba někdo nemá pohledné kamarádky, které by byly ochotny si s ním karetní hru zahrát. Důvodů je spousta a stejně tak škála počítačových variant těchto výstředních zábav.
Se spuštěním F-Strip Poker čeká malé vyděšení pro francouzsky nemluvící jedince. F-Strip Poker na vás hovoří francouzsky a někdo z toho může být zmaten. Naštěstí jde navolit jiný jazyk. Pro přehled je uvedu: němčina, angličtina, španělština, francouzština a holandština. Raději ke hře samotné. Musím zde dodat, že F-Strip Poker se nehraje jako klasický poker, ale trochu odlišně. Přesněji takhle-rozdají se karty, vy si některé vyberete pro výměnu, určíte sázku a pak jen zmáčknete tlačítko pro souhlas. Takto se to pořád opakuje. Připadá mi to dost nudné, jen o ždibínek zábavnější než poker bez peněz. Když je to svlíkající poker, kde že jsou ty nahé holky? Obrázky nahých žen jsou skryty pod políčky s označením 10€. Neznamená to, že musíte za odkrytí zaplatit ze svých 10 euro, ale z herních peněz. Pokud nechcete snaživě odklikávat každé políčko, stačí když dosáhnete požadovaného počtu peněz a zobrazí se vám volba pro odkrytí celého obrázku. Hra má tu výhodu, že si obrázek můžete uložit na disk do požadovaného formátu. Obrázky se ukládají v tzv. tématech a pokud vás 3 předdefinované začnou nudit, máte možnost si z internetu stáhnout další anebo si pomocí programu concat, jenž F-Strip obsahuje, namícháte vlastní obrázky.
Ve F-SP se nachází spoustu voleb. Kromě volby jazyka a odkazu na témata lze nastavit, jestli chcete obrázek vycentrovat, či roztáhnout, nastavit si barvu pozadí a textu, rub karet(9+ můžete si nahrát vlastní), barvu políček, zapnout-vypnout zvuk a hudbu(tu musíte vybrat z disku ve *.wav), zaheslovat si F-SP, skrýt hru nebo taskbar. Docela dost funkcí, co říkáte?
F-SP po grafické stránce nevypadá dobře, to je u karetních titulů taková běžnost. Zvuky mi přišli v celku kvalitní. Abych byl přesnější, jednalo se listování karet, štěknutí při chybě, atd. F-Strip Poker není čistokrevný svlíkající poker, ale poker se na něm docela dobře naučíte.


Autor: Tomáš Tauber

61%
hodnocení
redakce
67%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.2 MB)
31795×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo