Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Frontal Assault

21. 9. 2003 > FreeHry > Erotické

Kdo není šílený, je divný a kdo je divný, ten je šílený. Kde by byl dnešní svět bez špetky šílených nápadů? Stal by se monotónním, nezáživným a nudným. Dvojnásobně to platí pro hry. Už dlouho jste nezkoušeli šílený titul s neotřelým nápadem a perfektním zpracováním? Tak právě dnes máte příležitost. Uchopte proto ženská ňadra a spaste svět.

Je to tak, čtete dobře. Hlavním hrdinou Frontal Assaultu nebude ani “nabušený“ rambo nebo nesmrtelný superman. Navíc bychom neměli mluvit v jednotném čísle, poněvadž hrdiny budeme ovládat dva, tudíž jeden pár. Jeden pár krásně plných ňader. Ovšem neradujte se předčasně, lehké to rozhodně nebude.

Cílem hry je přežít a získat co nejvíce bodů. To dosáhneme sestřelováním padajících objektů právě oním ženským poprsím, které máme plně pod kontrolou. Ale není objekt jako objekt. S poprsím můžeme hýbat pěti způsoby a padajících bonusů jsou celkem tři druhy, přičemž každý druh je jinak strefitelný. Nejprve budete dumat a tápat, ovšem postupem času si zvyknete a budete s ňadry házet, jako ostřílený mazák. Navíc vám práci ulehčí nápověda, jež se objeví vždy před započetím dané mise.

Jak sami vidíte, Frontal Assault rozhodně nepostrádá originalitu, dávka šílenosti mu rovněž není cizí a hratelnost, ta je opravdu skvělá. A to jsem se ještě nezmínil o technickém zpracování. Grafika je velice vydařená, ovšem poklonu zaslouží především zvukový doprovod. Toto všechno, ba i ještě mnohem víc, si ale vyzkoušejte bez mého komentáře. Přeji příjemnou zábavu.


Autor: Tomáš Vrána

93%
hodnocení
redakce
36%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo