Saboteur 73%
Saboteur (73.4 KB)
Skoro legendární českou textovou hrou je Saboteur od Pavla Pospíšila. A pokud hledáte hru přímo sršící vtipem a dobrou náladou, u které prožijete spoustu legrace, tak jste jí teď právě našli.
Dotokala 45%
Dotokala (31.5 KB)
Další textovou hrou, kterou jsme si pro vás na dnešek přichystali je hra Jana Němce, a to Dotokala. V ní se dostanete do kůže obyčejného gymnazijního studenta s neobyčejným cílem - zlikvidovat nenáviděnou a stokrát prokletou učitelku Tokarskou.
FuckStory:… 66%
FuckStory: Pátek (419.4 KB)
Jednou z nejnovějších a zároveň nejznámějších českých textových adventur, které u nás kdy vyšly, je bezpochyby právě tato hra Davida Havlíčka, a to FuckStory: Pátek, která v minulých měsících obletěla skoro všechny tuzemské zpravodaje s volně šiřitelnými hrami a dnes ji můžete najít už i v našem archívu.
Arabela 39%
Arabela (21 KB)
Další textovou hrou, kterou jsme pro vás dnes přichystali je právě dnešní pohádková Arabela. A jak již z názvu jistě poznáváte, je jasné, že půjde o hru v niž se vžijete do role zachránce Petra a vaším úkolem bude osvobodit princeznu Arabelu ze spárů zlého kouzelníka Rumburaka.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z