Winemaker… 70%
Winemaker Extraordinaire - oddychovka jako každá jiná (85 MB)
Láhev vína na stole a slunce nad hlavou. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu, jaké to je, být vinařem.
War of… 75%
War of Antarctica: DALŠÍ POVEDENÁ RTS (56 MB)
Čistokrevné freewarové RTS nemají poslední dobou na růžích ustláno. Jen se podívejme, kolik původně komerčních her se začalo distribuovat zdarma – ano, jedná se o pecky typu C&C Gold, S.W.I.N.E., či Ground Control. Ovšem War of Antarctica se rozhodla postavit za práva slabších. Jak tento, na první pohled jasně nevyrovnaný, souboj dopadl?
War of… 87%
War of Fantasy: VÝBORNÝ OLD-SCHOOL (2.1 MB)
Udatní rytíři, obří housenky, goblini,… Říkáte, že to zavání zajímavou strategií? A máte pravdu. War of Fantasy je počin, který se jen tak nevidí. Slušná grafika, výborné zpracování - čtěte dál, tohle stojí za hřích!
Warzone… 78%
Warzone 2100: KLASICKÁ RTS (15.7 MB)
Hra vyvíjená jako komerční titul se po delší době ocitá na poli open-source a vy si ji proto můžete zahrát zcela zdarma. Už ten samotný fakt, že Pumpkin studio (no není to krásný název?) je firmou komerční, předznamenává, že o kvality hry se nemusíme obávat. Takže hurá do boje!
Widelands:… 80%
Widelands: THE SETTLERS SE VRACÍ (3.9 MB)
Milujete budovatelské strategie, kde propracovaná ekonomika znamená daleko víc, než nesmyslné boje? Nedáte dopustit na stařičké The Settlers? Pak tu pro vás mám opravdovou lahůdku. Widelands je totiž jejich povedený klon, který se vrací až ke kořenům této úspěšné komerční série.
World… 41%
World Domination (3.3 MB)
A zase nadešla ta chvíle… Boj o moc nad světem. Záleží jen na vás, koho necháte vyhrát. Samozřejmě bez pořádného zbraňového arsenálu a hlavně celosvětově známých teroristů by to ani nešlo. Hodně štěstí, generále. Bin Ladin či Saddam Husajn totiž přímo dychtí po své kulce. Ukažte jim proto kterak se řeší problémy u nás.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z