Townopolis… 75%
Townopolis - zasaď strom, postav dům, vybuduj město (11.4 MB)
Demoverze na našem serveru moc často nerecenzujeme, nicméně když už, tak si můžete být jistí, že je to něco výjimečného, co by vám nemělo uniknout. Nejinak je tomu i v případě titulu Townpolis, který si zamilují nejen všichni virtuální stavitelé.
The Last… 65%
The Last Days of the Earth - poslední linie (2.8 MB)
Zdá se, že matička Země je opět v nebezpečí a opět ji hrozí nepřátelské hordy zničením. Ukažte cizákům zač je toho loket a nenechte zem padnout pod jejich náporem.
Terra… 60%
Terra Exodus - strategie ve 3D (15.8 MB)
Realtimových strategií zpracovaných v kvalitním 3D provedení mezi freeware hrami moc nenajdete. Proto vám dnes rádi jednu takovou představíme. Můžete se těšit na souboje robotů, pirátů, ninjů a zombií.
Tip Ťap… 70%
Tip Ťap - desková hra na PC (12 MB)
Deskové hry už dávnou nejsou společenskou záležitostí přátel/rodiny u jednoho stolu. Například takové dostihy si dnes už můžete zahrát i na svém počítači. Stejně tak Monopoly. A pokud chcete něco nového, neotřelého a hlavně českého, Tip Ťap rozhodně nic nezkazíte.
Traffic… 75%
Traffic City: Eco City - králem hromadné dopravy (9 MB)
Autobusákem chtěl být každý druhý, přestože se jedná o nepříliš dobře placené místo. To šéfování hromadné dopravy ve městě už příliš lidí nepřilákalo. Dnes recenzovaný titul vám ukáže, jak může být tato práce zábavná.
The Lost… 50%
The Lost Stones Chronicles: Kingdom Realms: STŘEDOVĚKÝM PANOVNÍKEM (76.3 MB)
Středověk je v žánru strategií hojně omílaným tématem. Aby také ne, vždyť se jedná o historické období, kde se to hemžilo všemožnými válkami, revolucemi a politickými manévry. Prostředí jako stvořené pro strategii, což ostatně dokazuje i The Lost Stones: Kingdom Realms.
The Boomlands:… 70%
The Boomlands: BUĎTE JAKO ARTUŠ (2.5 MB)
Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!
The Jeluvian… 65%
The Jeluvian Project: BITVA S DRONY (9.8 MB)
V budoucnosti už nebudou válčit lidé, ale na dálku ovládaní roboti. Mechanické kanóny budou odpravovat jiné mechanické součástky, několik jedinců na to bude ze zájmu dohlížet a ostatní se budou celý život věnovat zábavě. Staňte se jedním z velitelů dronů a pusťte se do bitvy.
The Lost… 70%
The Lost Castle: BRAŇTE HRAD (5 MB)
Malebné hradní opevnění kdesi v hlouby nedotknuté přírody je sužováno sousedskými královstvími. Nepřátelé touží po vaší hlavě nabodnuté na kůlu a každou chvíli posílají vojska, aby se pokusila proniknout mohutnými hradbami, a to přímo k vám.
Trash:… 70%
Trash: MILUJEME ODPAD (21.9 MB)
Odpad se většině hnusí, ovšem lidé z ImnuhaGames jej musejí milovat. Jinak by je nemohlo napadnout vytvořit RTSko, ve kterém je hlavní surovinou právě odpad. Říkáte si, že to nemůže fungovat? Ale ono to funguje, ono to dokonce MOC dobře funguje.
The General:… 50%
The General: STRATEGIE AŽ ZA HROB (1.2 MB)
Jsou hry, které hráče přitáhnou svým grafickým zpracováním a jsou hry, které primárně zaujmou obsahem. Jelikož tahová strategie The General ani žádnou grafiku nemá, hádejte, čím se vás bude snažit získat?
The Strategist:… 80%
The Strategist: KONEČNĚ STRATEGIE (6.7 MB)
Patříte-li k zarytým stratégům, jistě vám před lety neunikla hra jménem Z, založená na originálním boji o mapu rozkouskovanou na teritoria. Dnes tu máme něco podobného a, i když je The Strategist strategie tahová, na akčním spádu jí to nijak neubírá.
Trójská… 69%
Trójská válka (16.5 MB)
Když vyplul král Meneláos s mocným zástupem loďstva dobýt Tróju, netušil, že odpor bude tak veliký. Proto se rozhodl přichystat lest. Postavili velkého dřevěného koně a do něj uschoval skupinu bojovníků. Nechal ho před branami města jako dar za vítězství. A jak se říká; darovanému koni na zuby nehleď. Podíval jsem se však na zoubek téhle 3D české strategii. A jak dopadla se dočtete v této recenzi...
T.H.U.G.S. 91%
T.H.U.G.S. (45.1 MB)
Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že zajímavých strategických her není nikdy dost. Jednou z těch opravdu kvalitních a dobře hratelných je i dnešní hra skrývající se za poměrně podivným názvem T.H.U.G.S., ale nedejte se jím zmást, protože hra pěkně vypadá, má vynikající hratelnost a strávíte u ní určitě několik dlouhých hodin.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z