Sudden… 85%
Sudden Strike 3: Normandy - vojenská strategie, která nemá obdoby (185 MB)
Chcete být v kůži generála Eisenhowera? Chcete být právě vy těmi, kdo vytlačí Němce z celé Francie? Troufnete si postavit se jim?
Space… 75%
Space Aggressor - vesmírným slabochem (18.6 MB)
Jednou se nám role obrátily a jste to právě vy, čí armádou bude procházet nadrcený hrdina jak nůž máslem. Na vás tak bude, abyste ho zničili dřív, než dorazí k vaší základně. A nebude to nic lehkého, protože dostupná výzbroj stojí celkem za prd.
Sudden… 80%
Sudden Strike II - bojiště druhé světové (247 MB)
Dnes zaplesá srdíčko každého zarytého stratéga. Sudden Strike II, hra z roku 2002 a nutno dodat, že vysoko hodnocená strategie, byla vydána pod křídly serveru GameTop zcela zdarma. Jste připraveni velit mnohatisícovýcm armádám a pokusit se podmanit kus pevniny?
Samurai… 70%
Samurai Blades: On Deadly Ground – cesta samuraje (6.5 MB)
Máme tu herní adaptaci stejnojmenné deskové hry Samurai Blades. Dopadlo tedy převedení této komplexní strategie s více než šedesáti rozdílnými jednotkami na monitory našich počítačů dobře nebo by samuraj měl radši spáchat harakiri ?
Spice… 75%
Spice Trade - překupníkem s kořením (190 MB)
Fanoušci strategií a především těch obchodních zbystřete! V naprosto originální grafice totiž připlouvá zajímavý titul Spice Trade, ve kterém se pustíte do nakupování a prodeje vzácného koření, koberců nebo třeba hašiše. Obstojíte na drsném Blízkém východě?
System… 60%
System Lord - jaffa kree! (18 MB)
Po smrti Vládce soustavy Ra se mezi Goa´uldy rozhořely boje o moc. Někteří ze zbývajících Vládců totiž zaregistrovali velký vzestup moci, a tak jim nepřišlo na mysl nic jiného, než-li se s ní vrhnout proti všem ostatním.
Swarm… 50%
Swarm - smrtící roje (2.1 MB)
Originální minihry si vždycky najdou své spektrum hráčů. Na tuto strategii nejspíš vsází i Swarm. A o co se přesně jedná? O jednoduše vypadající, avšak nápaditě provedené dílo, kdy mezi sebou válčí dva roje malinkatých potvůrek!
Siam Banrai:… 80%
Siam Banrai: VIRTUÁLNÍ FARMÁŘ (144 MB)
Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!
Save the… 60%
Save the Goombas: MARIO JE ZPĚT? (2 MB)
Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.
Spring:… 96%
Spring: EXCELENTNÍ STRATEGIE (30.6 MB)
Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.
Shadow… 87%
Shadow Armada: VESMÍR A TAKTIKA (3.4 MB)
Shadow Armada je výtečná strategie, v níž se vžijete do role velitele vesmírné flotily. Vaším úkolem bude zničit všechny oponentovy lodě. K dispozici budete mít velký arzenál řízených střel a mnoho různý lodí. Nenechte si tedy ujít tuto excelentní hru.
Sid Meier… 90%
Sid Meier's Railroad Tycoon: SKVOST (15.7 MB)
Po dlouhých šestnácti letech se k nám vrací vláčkové šílenství v podobě prvotiny Sida Meiera - Railroad Tycoon. Pojďte se proto vrhnout do starých dobrých časů, pojďte budovat složité infrastruktury, nechť ekonomika vzkvétá a konkurence zůstává pozadu. Tento skvost si nesmíte nechat ujít!
Scum of… 80%
Scum of the Universe: MIX ŽÁNRŮ (4.6 MB)
Možná si říkáte, že pod názvem „Špína vesmíru“ se bude jen těžko skrývat kvalitní a komplexní hra. Opak je však pravdou – v Scum of the Universe si přijdou na své jak příznivci strategií, tak rychlých arkád. Nevěříte? Čtěte dál!
Stratego:… 78%
Stratego: MARŠÁL A ŠPIÓN (702.5 KB)
Pojďme si zahrát převedení geniální deskové hry, která má strategii zahrnutou v názvu, na PC. Umístíte čtyřicet svých jednotek a octnete se na prahu bitvy z dob Napoleóna. Vaši generálové a seržanti se střetnou s nepřátelskými silami v boji plném překvapení. Sláva vítězům!
SimSheep… 75%
SimSheep 2: BÉ BÉÉÉ (1 MB)
Snili jste jako malí někdy o tom, že se stanete hlídačem ovcí? Nebo snad dokonce ovcí samou? Já tedy ne. Ale znám spoustu podobně úchylných lidí, přeci jen je ovečka krásně nadýchaná a bílá, taková celá „fluffy“. Pojďme pěstovat farmu s vlnitými klubíčky. Je to tu se vším všudy.
Steel… 95%
Steel Panthers WaW: PRAVÁ STRATEGIE (446.2 MB)
Máte už dost všech rádoby strategií, kde pouze lehce ovlivňujete cyklus stavba – útok – výhra? Říkáte si, že už jste dlouho nehráli hru, u níž byste si pořádně procvičili své velitelské schopnosti? Právě proto tu máme dnes tuto lahůdku. Ale pozor, jen pro skutečné stratégy!
Sorades:… 97%
Sorades: PARÁDNÍ RTS (52.7 MB)
Na freeware scéně je kvalitních RTS her velice málo. Ne každá se může pyšnit výtečnou hratelností, parádní grafikou a podařenou hudbou. Ne každá zabaví na desítky hodin. A pokud se přeci jen nějaká najde, rozhodně za nemalý peníz. Ale jak se říká – výjimka potvrzuje pravidlo. Sorades je naprostá bomba, kterou vám nyní přinášíme v obsáhlé recenzi zcela zdarma!
S.W.I.N.E.:… 98%
S.W.I.N.E.: KOMERČNÍ RTS (750.8 MB)
Jak už se stalo příjemným zvykem, často se najde o Vánocích nějaká ta profesionální vývojářská společnost, která se rozhodne, že jedno ze svých velkých děl věnuje jako dárek zcela zdarma nám – hráčům pod stromeček. Letos je to tým Stormregion a jejich originální strategická pecka S.W.I.N.E.. Neváhejte a stahujte!
Samurai… 75%
Samurai Blades: NA POLÍCH SMRTI (6.8 MB)
Kodex cti… ostré katany a wakizashi… vše je připraveno k boji, k prolití krve, čeká se jen na císařovu úklonu. Slunce pomalu stoupá a brnění rudnou v předtuše krve. Všichni jsou nehybní, jak to po nich požaduje tradice. A pak to začne… bude se umírat ve jménu pravého samurajství.
Snowbattle 55%
Snowbattle (382 KB)
Máte rádi primitivní hry? Myslíte si, že jste již všechny hráli? Tak to zcela jistě neznáte společnost Icegames, která je na podobné tituly přeborníkem. Rozhodně to není myšleno ve zlém. Existuje přeci známé rčení: v jednoduchosti je síla.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z