Runemaster… 80%
Runemaster - runy ve verzi 0.6 (19.1 MB)
Pravidelní čtenáři FreeHer si možná vzpomenou, že zde tento titul už jednou recenzován byl. Od té doby ale uplynula trochu času a hra se dočkala vydání dvou nových verzí. Pojďme se podívat, zda jí to prospělo a co nabízí nyní.
Romopolis… 75%
Romopolis - postave Řím za den! (12.8 MB)
Název dnes recenzované hry by mohl evokovat, že se jedná o strategii, kde budete mít co dočinění s nepřizpůsobivými občany, ale nenechte se zmást. Romopolis vás zavede do časů starověkého Říma, v němž si budete budovat své vlastní městečko se vším všudy.
Runemaster… 70%
Runemaster - s runami na draka (19.1 MB)
Již celá staletí trvala válka mezi démony a lidmi až do dne, kdy nejmocnější z čarodějů vytvořil runové kameny. S jejich pomocí se podařilo zahnat démony zpět do podzemí a zapečetěním brány podzemí došlo k ukončení konfliktu. S démony svět opustila i magie, až do teď. Váš bratr Gehard se pokouší otevřít bránu a k tomu potřebuje runu, kterou střežíte.
Rise and… 50%
Rise and Fall:Civilizations at War – Mocný vzestup a mocný pád (2.1 GB)
Rise & Fall nabízí zajímavý mix akčního RPG se strategií. To, co ze začátku vypadalo jako skvělá hra nakonec skončilo všelijak. Ačkoliv se nejedná o kousek nebetyčných kvalit, na freeware scéně je stále něčím, s čím se nesetkáváme každý den. A proto byste ji rozhodně neměli přehlédnout.
Rapid… 77%
Rapid Aerial Deployment: STÍHAČKA (7 MB)
Zkuste si vzpomenout na nějakou RTS s neobvyklým konceptem. Pokud vás zrovna žádná nenapadá, já tu dnes jednu mám. Jmenuje se Rapid Aerial Deployment (R.A.D) a je velmi podobná oblíbeným Herzog Zwei ze Sega Megadrive.
Rybář:… 67%
Rybář: NEVŠEDNÍ STRATEGIE (6.5 MB)
Dnes máme tu čest seznámit se s jednou originální strategií z dílny českých tvůrců. Stanete se rybářem a budete se starat o svůj rybník, chovat a po čase lovit ryby a samozřejmě inkasovat nějaké ty peníze. Vzhůru do toho!
Restaurant… 77%
Restaurant Manager (3.7 MB)
Kdo z vás by nechtěl míti vlastní restauraci? Určitě vás hned napadá, kolik výhod by to mělo. Nemáte-li dostatečný počet financí na pořízení si restaurace skutečné, zkuste alespoň tuto virtuální. Na začátku si vyberete místo, kde ji chcete postavit, potom musíte vybrat nábytek, najmout zaměstnance, postarat se o dostatek jídla atp. Budete-li mít po nějaké době více peněz, můžete rozšiřovat, budovat další a další podniky a zvětšovat tak svou obchodní síť po celém městě. Jak vidíte, hra je docela propracované a zaobírá se i těmi nejmenšími detaily. Ke zpracování nemám žádných námitek - grafika je izometrická a na první pohled vypadá pěkně. Snad jen k jazyku, jakým hra mluví, se mi moc nelíbil - ona je totiž německy a pokud němčinou nevládnete (zhruba tak jako já:o), asi těžko si hru zahrajete.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z