Ore No… 85%
Ore No Ryomi 2: HOSPODO, PIVO! (5.9 MB)
Chtěli jste někdy vlastnit hostinec, zdravit při příchodu stálé zákazníky a vyhazovat ožralce? Právě teď se můžete stát panem restauratérem se všemi výhodami i povinnostmi tohoto řemesla. Budete točit pivo, připravovat nachos, lít omáčku na salát a možná si také něco vyděláte – aspoň virtuálně.
Ocean… 55%
Ocean Tycoon (273.4 KB)
Po delší době tu máme zase jednu obchodní strategii. Tato hra se honosí názvem Ocean Tycoon a vše se pro tentokrát odehrává na moři a vaším úkolem v ní bude řídit loď a obchodovat se všemožnými surovinami
Ocean… 57%
Ocean Trade (838.9 KB)
Jedná se jednoduchou obchodní strategickou hru, která se odehrává na moři. Vaším úkolem je vydělat si 500000 dolarů. K dispozici máte loď, se kterou se plavíte mezi pěti přístavy. V každém přístavu jsou různé ceny vybraného zboží a je na Vás, jak toho využijete. Zda koupit nebo prodat, to bude váš úkol. Během plaveb na vás čekájí různé nástrahy, které Vám mohou znepříjemnit vaše obchodní aktivity. Snad jediná má výtka putuje na adresu grafiky, která není nijak moc pěkná, protože hra běží v šedivém windowsovském okně.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z