NetPanzer… 65%
NetPanzer – staňte se velitelem (9.1 MB)
Hra, která vás nebude nutit zabývat se zdlouhavou stavbou základny a shromažďováním strategických surovin. Místo toho vás pošle rovnou do akce, proti nelítostným protihráčům. Neváhejte a vstupte do největší tankové bitvy jakou kdy lidstvo spatřilo!
NUD -… 92%
NUD - vzorový tower defense (1.4 MB)
Dnes vám přestavíme tower defense hru, která v sobě výborně kombinuje možnost blokovat procházející nepřátele, využití dostupného terénu a kooperace sousedících věží. Odmítnout ji by byla věčná škoda!
NavySinn:… 70%
NavySinn: NÁMOŘNÍ HARDCORE (1.5 MB)
Na závěr strategického týdne vám kromě parádní strategie Ground Control přinášíme ještě jednu hardcore záležitost. Pakliže vás láká možnost naklepat Američanům či Japoncům kokosy v Pacifiku, určitě si NavySinn nenechte ujít.
Nether… 67%
Nether Earth: NESTÁRNOUCÍ KLASIKA (880.8 KB)
Nether Earth je zcela ojedinělá RTS, jež byla především v dobách minulých velmi oblíbená. Vývojářský tým s názvem Brain Games zapracoval na jejím remaku. Dočkáte se prakticky totožné hratelnosti, samozřejmě až na pár nových vylepšení.
Netstorm:… 95%
Netstorm: LÉTAJÍCÍ OSTROVY (14.1 MB)
Představte si, že se vysoko nad mraky rozkládá rozsáhlý svět tvořený létajícími ostrůvky. Opravdu. Tam, kde vítr dosahuje své největší síly a kde slunci v cestě nestojí mraky, bují život plný litých bojů o přežití. Ať už vás tedy bude sužuje nedostatek surovin, či krvežíznivý nepřítel, vždycky bude existence vašeho národu nejistá!
NetStorm:… 86%
NetStorm: STRATEGIE PRO ARCHITEKTY (12.1 MB)
NetStorm je strategický počin s grafikou sice ve starém stylu, ale o to promyšlenější hratelností a obrovským rozsahem. Zapojte se do nelítostných bitev založených na stavění desítek až stovek mostů v několika kampaních, nebo přímo v multiplayerové hře proti vašim kamarádům.
Newtank 80%
Newtank (7.3 MB)
Spusťte famfáry, zadělejte žaluzie, upravte si židli na nejpohodlnější polohu. Máme tu pro vás zástupce z jednoho herního žánru, který se může pyšnit podtitulem "nedostatkový". Ano je to tak. Přinášíme vám strategii a navíc real-timeovou. Jste-li tedy velký či ještě větší fanda tohoto typu her, neváhejte už ani vteřinu a čtěte dále.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z