MechCommander… 91%
MechCommander 2 - ex-komerční komando válečných strojů (611 MB)
Každé vydání komerční hry jako freeware je pro hráče svátek. A dnes můžete slavit, protože vám zdarma servírujeme propracovanou 3D strategii MechCommander 2!
Meurte… 65%
Meurte Mechanica - roboti v Mexiku! (34.8 MB)
Fakt, že ze dveří institutu DigiPen vycházejí zajímavé tituly, není nijak neznámý. Přesto nás však dnes recenzovaná freeware hra Muerte Mechanica nemohla nechat chladnými. Ostatně, robotická válka v Mexiku, zaobalená do kreslené kostičkové grafiky, je poměrně žhavá záležitost.
Mubbly… 80%
Mubbly Tower: UMĚNÍ POSTAVIT VĚŽ (10.7 MB)
Určitě znáte egyptské pyramidy, řecké chrámy a nebo římské arény. Víte ale, čím se může pochlubit fiktivní starověký národ Mubbly? Ne? Pak s námi pojďte po stopách Mubbly Tower, který nás za nimi zavede!
Monster… 65%
Monster Mash: OBLUDY ÚTOČÍ, ZACHRAŇTE SE! (22 MB)
Na malinkatou vesničku útočí mraky podivných příšer a nebozí obyvatelé jsou vyděšení k smrti. Jedině dobrá strategie a pomocná ruka zároveň jim pomůže z nesnází. Zachraňte je před krvelačnými příšerami!
Migration… 40%
Migration of Civilisations: ORIGINÁLNÍ RTS? (49.3 MB)
Píše se rok 2153. Vaše civilizace byla napadena na domovské planetě Gagoros silnou Gedanoranskou jednotkou HX-200. Úkol, který vám byl zadán, je zneškodnit protivníka a získat si tak vlastní právo na existenci...
Monopoly… 85%
Monopoly 3: PODNIKATELEM BÝTI (365.6 KB)
Máte rádi hry typu Dostihy a sázky nebo Monopoly? Rádi obchodujete s pozemky a hrajete si na pány v oblecích s nechutně naplněnými bankovními konty? Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít dnešní hříčku – je vám šitá přímo na míru
Morals:… 80%
Morals: KORUPCE A LŽI (9.1 MB)
Jste přesvědčeni o tom, že u soudů pracují jen podvodníci a lháři? Podobný názor zastává zřejmě i autoři hry Morals, a tak se díky dnešnímu dílku podíváte na toto diskutabilní téma s patřičně cynickým nadhledem. Takže prosím – úplatky čekají jen na vás. Berte je plnými hrstmi.
Monopoly… 75%
Monopoly Deluxe: PENÍZE DĚLAJÍ PENÍZE (1.3 MB)
Nakoupit pozemky, stavět domy a hotely, obchodovat na burze a vybírat peníze za nájem – v tom nalezne štěstí každý příznivec známé deskové hry Monopoly. U nás spíš převládá její úprava Dostihy a sázky. Dnes si ale představíme konverzi původní americké deskovky do PC podoby. Tak pojďme investovat!
MEGARECENZE:… 80%
MEGARECENZE: Nano Terra: ORIGINÁLNÍ RTS (19.3 MB)
Chybí vám něco originálního? Postrádáte ve hrách poslední dobou neotřelé nápady, zpracování i zvláštní grafické pojetí? V tom případě nepřehlédněte strategický titul Nano Terra, jenž splňuje veškerá kritéria pro to, aby se mohl zařadit mezi originální počiny. A cena? Přeci 0,- Kč včetně DPH!
Mineral… 77%
Mineral Miner: TĚŽBA SUROVIN (4.1 MB)
Co vzejde z toho, pakliže se zkombinuje strategie s jízdním simulátorem? Přeci Mineral Miner! Hra, která nápadně připomíná legendrání Dune, v niž musíte těžit nerostné suroviny a zdokonalovat svoji malou prosperující „společnost“.
Mesto:… 65%
Mesto: STAŇTE SE STAROSTOU (1.6 MB)
Napadlo vás někdy, jaké to je několik let zastávat funkci starosty? Bude město pod vaším vedením rájem na zemi, nebo spíše hrůzou pro všechny obyvatele? Rozhodnutí je jen na vás. Stahujte dnešní hru a vyzkoušejte si vše na vlastní kůži!
Missionary:… 80%
Missionary: KONEČNĚ RTS (9.4 MB)
Náboženské spory a války jsou velkým problémem. Dnes se však na tyto konflikty podíváte s nadhledem. A to doslova, protože tu pro vás máme parádní realtimovou strategii! Kdo se ve freeware trochu orientuje, určitě ví, že kvalitní strategie se jen tak nevidí. Pusťte se do ní!
Medieval… 79%
Medieval Clash (1 MB)
A je to tu. Středověk se vrací. Ostré meče, tvrdé štíty, rychlí jezdci na koních a hlavně dva znepřátelené hrady, které proti sobě využijí jakékoliv dostupné prostředky, aby zlikvidovali jeden druhého. To je Medieval Clash. Válka v plném proudu!
Malinovka 35%
Malinovka (15.4 KB)
Poněkud podivnou textovou strategickou hrou, kterou jsme pro vás přichystali na dnešek je právě hra Malinovka od slovenského vývojáře říkající si The Fox. Ten pro nás vymyslel příběh středoškolského chlapce, jenž nemá o prázdninách dvakrát co dělat, a tak si sežene stánek a začne prodávat limonádu - malinovku, aby schrastil nějakou tu korunu, která je přeci jen vždycky potřeba.
Missile… 79%
Missile Storm (4.2 MB)
Missile Command na osmibitových počítačích byl nezapomenutelnou hrou, která ještě dnes inspiruje freeware vývojáře ke tvorbě klonů. Missile Storm je ovšem ve své kategorii výjimečný, protože nabízí i skvělou grafiku a ozvučení.
Mravenci 65%
Mravenci (796.9 KB)
Nikdo z černých ani červených mravenců si již nepamatuje, kdo a kdy začal jejich odvěkou válku o mraveniště „U dvou smrků“. Aby věčným soubojům učinili konec, rozhodli se postavit hrady, s jejichž pomocí by získali nadvládu nad celým územím. Tak přesně takto začíná tato hra. Abyste zdárně dokončili hru, musíte postavit hrad o výšce 100, nebo zničit hrad soupeře. Zní to opravdu jednoduše, ale realita je poněkud jiná a většinou bude velmi těžké se soupeři ubránit. Vše probíhá tak, že i vy a soupeř kladete různé karty, jež ovlivňují další dění na obrazovce (jednou se vám zvýší hrad, jindy se vám zvednou zásoby surovin atp.). Hrát můžete buď sami anebo s nějakým vaším kamarádem, protože hra podporuje i hru dvou hráčů. Po stránce zpracování je to spíše průměr – grafika vás asi nijak neoslní, ale na druhou stranu není nejhorší, se zvuky je tomu podobně. Pokud hledáte hru na kratší pobavení a odreagování se, jsou Mravenci tím pravým kouskem pro vás, pokud chcete nějakou skvělou hru, jež by vás zabavila několik týdnů, hledejte jinde.
Mobility 92%
Mobility (41.9 MB)
Mobility, toť hra pocházející z blízkého Německa. Opravdový bonbónek pro všechny stratégy - v mnohých z vás může evokovat vzpomínky na hry typu Transport Tycoon či SimCity, a to zcela oprávněně. I zde si totiž stavíte své město, že si musíte zvelebovat stavbou různých silnic, cest, kolejí a mnoha dalších věcí. Poprvé když jsem tuto hru viděl, ani jsem nevěřil, že je to freeware, ale je tomu opravdu tak. Také se nezapomeňte podívat na homepage hry, kde najdete k downloadu spoustu dalších užitečných věcí do hry.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z