Liberation… 75%
Liberation Army - vesmírné šarvátky (2.8 MB)
Takový generál sedí na kopci v bílém stanu, popíjí šampaňské a řídí průběh bitvy. Ono pohodlí si budete moci vyzkoušet v nejnovější vesmírné strategii až ze země vycházejícího slunce. Dávejte však pozor, abyste si nerozlili láhev sektu.
Land of… 75%
Land of Monsters - trochu jiná věžovka (2 MB)
Dnešní tower defense strategie se od klasických zvyklostí žánru, jak jej dnes známe, podstatně liší. Ve hře proti sobě stojí dva hrady. Váš hrad se brání útokům hord posílaných nepřítelem, a to za pomoci věží a rytířů vysílaných plenit ke konkurenci. Čí hrad tentokrát padne pod náporem nepřátel?
Lunar… 55%
Lunar Base - ochraňte svou základnu (11.5 MB)
Tankové divize nepřátel se blíží k základně, kterou musíte uchránit před zničením! Jediný způsob jak tohoto docílit je korektní rozmístění obranných věží. Nepromeškejte ani jedinou cennou vteřinu a hrajte okamžitě a zcela zdarma Lunar Base.
Legendary… 85%
Legendary Legions - fantasy tahovka (5.3 MB)
Polsko je taková tichá země a vlastně není ve světě ani moc známá. V herním průmyslu se však k jejich prospěchu začíná situace obracet. Kromě loňského komerčního Zaklínače za to bezesporu může i tahová strategie Legendary Legions, jejíž recenzi vám přinášíme právě teď.
Lego:… 90%
Lego: Digital Designer: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (17.4 MB)
Kdo by neznal staré známé lego, se kterým jsme si v dětství hráli snad všichni. Dnes přichází jeho unikátní předělávka zasazená do virtuálního světa, jež se v lecčems vyrovná s mnohými komerčními hrami.
Lemonade… 70%
Lemonade Tycoon: KRÁLEM CITRONÁDY (5 MB)
Chcete se stát uznávaným prodavačem citronády? Chcete, aby si o vás lidé povídali i v těch nejodlehlejších částí Ameriky? Pokud oplýváte značným talentem v oboru podnikání a korespondujete dobrou znalostí angličtiny, pak je pro vás Lemonade Tycoon správnou volbou. Inu, vzhůru do díla.
Logging… 60%
Logging The Rainforest: STLOMEŠKY! (1.4 MB)
Kácení pralesů je dnes často diskutovaným problémem. Pro vás ale nyní překvapivě nemáme propagandistickou hru o tvorbě ochránců přírody, spíše naopak. Kácet lesy, podplácet úředníky a potlačovat blokády... to může být zábava! Ekologové mít ale radost nebudou.
LinCity:… 80%
LinCity: BUĎTE STAROSTOU (846.8 KB)
Znáte legendární Simcity? Určitě ano. Jestli se vám tato dnes už stařičká strategia líbila, bude se vám jistě stejně tak líbit i její opensource klon. Pokud je vaším životním snem stavba vlastního města a zvyšování daní, určitě nepřehlédněte ani dnešní LinCity.
Lux 89%
Lux (4.2 MB)
Znáte deskovou hru Risk? Pokud ne, tak jste na tom jako já před několika dny. Pokud alespoň tušíte, co to je Diplomacie, pak jste na nejlepší cestě pochopit, co se za touhle výbornou tahovou strategií skrývá za kouzlo. Čeká na vás prázdná mapa a pár bojechtivých armád.
Lodě 51%
Lodě (248.8 KB)
Lodě Tuto hru asi netřeba dlouze nijak představovat, protože předpokládám, že drtivá většina z vás ji jistě bude znát. Předpokládám, že ji každý z vás někdy hrál a jistě se u ní dobře bavil, stejně jako já u tohoto jejího počítačového zpracování
Lead Soldier 83%
Lead Soldier (4.1 MB)
Další poměrně podařenou realtime strategií, kterou vám přinášíme je Lead Soldier. V této hře probíhající v období druhé světové války se stanete velitelem spíše partyzánské válečné jednotky a budete se starat o různé sabotážní akce, které pro vás vláda přichystá. Hned ze začátku každé mise dostanete do vínku několik vojáků i s vybavením a budete muset jít plnit zadanou misi. Úkoly jsou skutečně různorodé a často také velice obtížné nejen na rychlé prstíky, ale i na myšlení, neboť při plnění některých misí půjde dokonce více o to, kdo jak umí myslet, než střílet. I když hra nemá nijak příliš oslnivou grafiku, rozhodně vám ji doporučuji a zaručuji, že se každému příznivci strategií bezpochyby zalíbí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z