Kingdom… 80%
Kingdom Defender - zachraňte království (23.9 MB)
Máme tu čest, mezi prvními na celém světě, představit vám nový český titul Kingdom Defender, o němž se tak dlouho mluvilo a bylo do něj vkládána veliké očekávání. Jak se tedy nakonec povedla cesta za záchranou králoství?
King of… 75%
King of the Hill: BRAŇTE HRAD (1.1 MB)
Váš hrad je v nelítostném obležení nepřátelskými jednotkami, které neprokazují sebemenší známku lítosti, nic je prostě nezastraší. Dokážete jej bránit do posledního může? Vrhněte se společně s námi do víru středověkých bojů. Zábava do každého počasí se hold v dnešních dobách cení…
Kat 68%
Kat (5.6 MB)
Jistě se všichni shodneme na tom, že českých volně šiřitelných her není nikdy dost a těch dobrých zvlášť. Nám se však dnes podařilo pro vás sehnat jeden starší, nicméně i tak docela podařený titul, v němž se vžijete do role popravčího v jednom malém městečku.
Kampf… 57%
Kampf um Afrika (364.5 KB)
Strategie mé milé – proč jen je vás mezi freegameskami tak málo? Ovšem když už se nějaká urodíte, většinou stojíte za to. Výjimkou není ani německá gameska nevalného vzhledu Kampf um Afrika, která vám nabídne skvělou taktickou zábavu na hodně dlouho.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z