Townopolis… 75%
Townopolis - zasaď strom, postav dům, vybuduj město (11.4 MB)
Demoverze na našem serveru moc často nerecenzujeme, nicméně když už, tak si můžete být jistí, že je to něco výjimečného, co by vám nemělo uniknout. Nejinak je tomu i v případě titulu Townpolis, který si zamilují nejen všichni virtuální stavitelé.
Samurai… 70%
Samurai Blades: On Deadly Ground – cesta samuraje (6.5 MB)
Máme tu herní adaptaci stejnojmenné deskové hry Samurai Blades. Dopadlo tedy převedení této komplexní strategie s více než šedesáti rozdílnými jednotkami na monitory našich počítačů dobře nebo by samuraj měl radši spáchat harakiri ?
The Last… 65%
The Last Days of the Earth - poslední linie (2.8 MB)
Zdá se, že matička Země je opět v nebezpečí a opět ji hrozí nepřátelské hordy zničením. Ukažte cizákům zač je toho loket a nenechte zem padnout pod jejich náporem.
NetPanzer… 65%
NetPanzer – staňte se velitelem (9.1 MB)
Hra, která vás nebude nutit zabývat se zdlouhavou stavbou základny a shromažďováním strategických surovin. Místo toho vás pošle rovnou do akce, proti nelítostným protihráčům. Neváhejte a vstupte do největší tankové bitvy jakou kdy lidstvo spatřilo!
Fallout… 60%
Fallout Tycoon - přeměň pustinu v ráj (12.8 MB)
Když svět ozářilo tisíce sluncí a byl spálen na prach, lidé museli vybudovat znovu to, co lehlo popelem. Vžijte se do role jednoho ze zakladatelů nového města v nemilosrdné pustině a obnovte kdysi prosperující lidskou společnost v české hře Fallout Tycoon.
BattleForge… 100%
BattleForge – bitevní výheň (2.1 GB)
Strategie, co vyšla teprve před několik měsíci jako freeware? Ano, je to možné! Tvůrci Battleforge se své dítko rozhodli vydat ve verzi Free 4 play, za kterou nezaplatíte ani korunu! Čtěte exkluzivní recenzi!
Pandemic… 65%
Pandemic 2 - zkáza lidstva (4.2 MB)
Jsou moderní nemoci ná váš vkus až příliš slabé? Pak není žádný problém vytvořit si svůj vlastní smrtící virus či bakterii a už jen sledovat, jak se šíří po celém světě. A možná zjistíte, že ani tyto malé potvůrky to nemají proti lidstvu vůbec jednoduché.
Terra… 60%
Terra Exodus - strategie ve 3D (15.8 MB)
Realtimových strategií zpracovaných v kvalitním 3D provedení mezi freeware hrami moc nenajdete. Proto vám dnes rádi jednu takovou představíme. Můžete se těšit na souboje robotů, pirátů, ninjů a zombií.
Planetoid… 65%
Planetoid - hominidé ve vesmíru (8.2 MB)
Domovská planeta Hominidů byla zničena ve chvíli kdy vyrazili zkoumat okolní vesmír. Aby toho na ně nebylo málo, navíc potkali nepřátelskou rasu, která se je chystá zničit. Podaří se vám zachránit Hominidy a zničit jejich nepřítele?
Planetoid… 70%
Planetoid 2 - nebezpečný vesmír (9.2 MB)
Pokračování vesmírné strategie Planetoid se drží osvědčeného principu zavedeného v předchozím dílu a navrch přidává nové prvky a možnosti. Hominidé mají konečně šanci řádně dobít vesmír, ten skrývá jiné rasy a další, často nemilá, překvapení. Pojďme společně nahlédnout pod vesmírnou pokličku.
Runemaster… 70%
Runemaster - s runami na draka (19.1 MB)
Již celá staletí trvala válka mezi démony a lidmi až do dne, kdy nejmocnější z čarodějů vytvořil runové kameny. S jejich pomocí se podařilo zahnat démony zpět do podzemí a zapečetěním brány podzemí došlo k ukončení konfliktu. S démony svět opustila i magie, až do teď. Váš bratr Gehard se pokouší otevřít bránu a k tomu potřebuje runu, kterou střežíte.
Drop Defender… 50%
Drop Defender - kapky v útoku (12.8 MB)
Že je voda silný živel ví snad každý, umí jak pomáhat, tak i škodit. Pokud se ale do podoby obřích kapek převtělí nepřátelé a chystají se zničit vaše město, musíte jednat. Standardní protipovodňové valy nezabírají a tak nastupuje artilerie. Vlezlé kapky se valí přímo na město a jedinou nadějí města je váš strategický um.
Land of… 75%
Land of Monsters - trochu jiná věžovka (2 MB)
Dnešní tower defense strategie se od klasických zvyklostí žánru, jak jej dnes známe, podstatně liší. Ve hře proti sobě stojí dva hrady. Váš hrad se brání útokům hord posílaných nepřítelem, a to za pomoci věží a rytířů vysílaných plenit ke konkurenci. Čí hrad tentokrát padne pod náporem nepřátel?
Dyson… 90%
Dyson - semínka a stromy (27.8 MB)
Dyson se již své recenze na serveru FreeHry dočkal dříve. Od té doby však prošel vývojem, při kterém došlo k jeho rozšíření a mnohým vylepšení. O kvalitě titulu něco vypovídá i fakt, že se probojoval mezi finalisty Independent Games Festival a uchází se o hlavní cenu. Dnes se podíváme, co dychtivým hráčům nabízí.
Spice… 75%
Spice Trade - překupníkem s kořením (190 MB)
Fanoušci strategií a především těch obchodních zbystřete! V naprosto originální grafice totiž připlouvá zajímavý titul Spice Trade, ve kterém se pustíte do nakupování a prodeje vzácného koření, koberců nebo třeba hašiše. Obstojíte na drsném Blízkém východě?
Das Letzte… 75%
Das Letzte Kommando - německý Tower Defense (1.8 MB)
Německá hra Das Letzte Kommando se na první pohled nijak neliší od desítek (stovek) dalších Tower Defense her. Skutečnost je však jiná. No kdy naposled jste kombinovali lehké kulomety s bojovými mechy a zabíjeli s nimi hordy fantasy potvor? Tady prostě není na co čekat, do boje!
Amju Pet… 70%
Amju Pet Zoo - zoologická zahrada s dinosaury (4 MB)
Chtěli jste někdy vlastnit opravdovou zoologickou zahradu, ale nikdy jste k tomu neměli dostatek odvahy/peněz/prostoru či zvířat? Nevadí, Amju Pet Zoo vám váš sen umožní realizovat. Zcela zdarma.
Earth… 60%
Earth vs Mars - ochraňte naši matičku Zemi (4.5 MB)
Marťané útočí! Chopte se velení spojených světových armád a odrazte jejich dobyvačný útok. Neváhejte ani chvilinku, protože každý okamžik v tomto meziplanetárním konfliktu může znamenat konec lidstva.
NUD -… 92%
NUD - vzorový tower defense (1.4 MB)
Dnes vám přestavíme tower defense hru, která v sobě výborně kombinuje možnost blokovat procházející nepřátele, využití dostupného terénu a kooperace sousedících věží. Odmítnout ji by byla věčná škoda!
Garbage… 90%
Garbage Galactica - odpadky útočí (4.4 MB)
Odpadky jsou problém, je-li jich moc. A pokud se lidé usnesou je vystřelit do vesmíru a tím se jich zbavit, může se stát co se stalo v Garbage Galactica. Protože co jde nahoru, musí jít zákonitě také někdy dolů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z