Halo Wars… 40%
Halo Wars Delta: ZACHRAŇTE SE Z OBLEŽENÍ (6.4 MB)
Vojenský konvoj se nachází v obležení nepřátel a jedině vy jej můžete vytáhnout z této šlamastyky. Nepromeškejte jedinou vteřinu drahocenného času a postarejte se o své vojáky. Nenechejte je zemřít! Na vašich bedrech leží velká zodpovědnost!
Hovendall… 83%
Hovendall Tactics: VZHŮRU DO BOJE! (2.1 MB)
Hovendall Tactics je jedna z mála tahových strategií, která je programována v Game Makeru. Obsahuje značné množství bojů, mise jsou zde provedeny nápaditou, ale hlavně zábavnou formou, čímž budete mít o legraci zaručeně postaráno. Co víc si ještě přát?
Heroes… 91%
Heroes of M&M III: In the Wake of Gods: BOŽSKÝ DAT (39.7 MB)
Jedna z nejlepších a nejznámějších tahových strategií Heroes of Might and Magic se opět vrací na scénu. Tentokrát ve formě datadisku ke třetímu dílu série! Ponořte se do světa kouzel, fantazie a v neposlední řadě bojů. Komu zvoní hrana – vám nebo ohnivému drakovi?
Heroes… 90%
Heroes of Might and Magic: JE ZPĚT! (9 MB)
Unikla vám jedna z nejvýznamějších tahových strategií herní historie? Nyní máte možnost stáhnout si ji zdarma. A pokud nevíte, o kterém že to herním titánu se mluví, pak se vrhněte do čtení, Heroes of Might and Magic čekají.
Hotel… 71%
Hotel Markets: BUĎTE HOTELIÉREM (15.1 MB)
Máte respekt před bankéři a obchodníky, nebo jste jim snad dokonce jejich povolání někdy záviděli? Chtěli byste si zkusit, jaké to je být vlastníkem hotelu? Chcete, aby vašima rukama prošlo hodně peněz? Jestliže ano, právě teď máte jedinečnou možnost ponořit se do světa podnikání.
Hrady:… 86%
Hrady: ČESKÁ STRATEGICKÁ BOMBA (23.6 MB)
Mám tu čest představit vám pravděpodobně nejkvalitnější strategický počin loňského roku z českých luhů a hájů. Vychutnejme si společně jedinečný herní zážitek. Zničme zlého Tróna a ubraňme svůj hrad.
Hooligans 35%
Hooligans (2.1 MB)
Patříte mezi fanoušky fotbalu? Chodíte pravidelně na zápasy? Vytrháváte sedačky, házíte na trávník plechovky od piva, mlátíte se s příznivci druhého týmu, pokřikujete na rozhodčího apod.? Pak toho radši nechte a odreagujte se u hry na manažera fan klubu týmu Baník Ostrava.
Hell Troopers 60%
Hell Troopers (11.1 MB)
Když jsem kdesi na internetu našel tuto hru, byl jsem potěšen, protože se jednalo dle popisu o real-time strategii, kterých není nikdy dost. I velikost nasvědčovala tomu, že by se mohlo jednat o opravdu zábavný kousek, ale jak jsem brzy zjistil, není to tak horké a jedná se o úplně obyčejnou průměrnou hru
Hotel 20%
Hotel (4.2 KB)
Někdy se sám divím, jak ubohé „hry“ vůbec vznikají. Hotel je další nepovedenou hříčkou, která by měla simulovat stavbu hotelu a jeho příslušenství v okolí, nicméně výsledek je katastrofální. Nezachrání to ani fakt, že hra má pouhé čtyři kilobyty, je stejně špatně hratelná a doporučoval bych ji jen narušeným jedincům :o). Ale možná že se někomu bude líbit, to nevylučuji.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z