Garbage… 90%
Garbage Galactica - odpadky útočí (4.4 MB)
Odpadky jsou problém, je-li jich moc. A pokud se lidé usnesou je vystřelit do vesmíru a tím se jich zbavit, může se stát co se stalo v Garbage Galactica. Protože co jde nahoru, musí jít zákonitě také někdy dolů.
Ground… 98%
Ground Control: FAMÓZNÍ STRATEGIE (490.5 MB)
Asi vám něco říká název Sierra – jedná se o distributora komerčních her, který již sice není aktivní, nicméně ještě stihl uvolnit jednu ze svých největších pecek zdarma. A ta pecka se jmenuje… Ground Control. Vítejte ve válce.
Globulation… 88%
Globulation 2: VÁLKA KULIČEK (11.2 MB)
Globulation 2 je originální RTS, jež uchvátí snad každého. Ptáte se čím? Zejména svou originalitou a netypickou vlastností, kterou u jiných her nenajdete. Spočívá v tom, že nemusíte rozdávat pokyny jednotkám. Vaším úkolem bude jen stavět budovy a určovat bojovou strategii.
Gate 88:… 95%
Gate 88: GENIÁLNÍ VESMÍRNÁ RTS (13.1 MB)
Hluboký vesmír, nikde okolo žádná planeta, právě zde se odehrává válka mezi nejrůznějšími energetickými bytostmi. Bitva o životní prostor. Představujeme vám dokonalé skloubení komplexní strategie s kosmickou střílečkou. Upozornění: Návykový multiplayer mód.
Gridhunt… 89%
Gridhunt+: GALAKTICKÉ LODĚ (28.6 MB)
Určitě už jste si někdy s kamarádem navzájem ostřelovali čtverečkované lodě. Nejlépe se vede bitva na prostředních stránkách sešitů během velmi dlouhých hodin ve škole, přičemž dnes se přeneseme z vodních čtverců na čtverce kosmické. Zahrajte si se souputníkem na jednom počítači, po síti i po internetu.
Glest… 96%
Glest 1.0.9. : JAKO WARCRAFT 3 (38.8 MB)
Glest vypadá na první pohled jako naprosto dokonalá strategie. Skvělá grafika a propracovanost jsou zřejmé hned pří jejím prvním spatření. Jaké to ale asi bude při pohledu druhém, třetím a čtvrtém?
Gate88 96%
Gate88 (12.6 MB)
Obyčejné strategie ve freeware skutečně moc k vidění nejsou. A neobyčejné? Ve freeware? No možné je všechno, takže tady dnes jednu takovou opravdu máme. Můžete se štípnou, zkusit zavřít a zase otevřít oči nebo zrestartovat počítač, ale toto skutečně není sen! Přichází totiž Gate88. A jestli je stejně tak dobrá jako vzácná? To zjistíte v recenzi...
Genesis 85%
Genesis (3.6 MB)
Pokud již několik dní čtete u prohlížení námi vydávaných her pouze perexy a většina z nich vás ani nemotivuje si daný titul prohlédnout pečlivěji, garantuji vám, že u této hry byste tak přišli o hodně. A do nebes ji nevynáším jen proto, že autorem je současný šéfredaktor tohoto magazínu Petr Vadlejch, ale především z toho důvodu, že jde o strategii a to ne jen tak ledajakou, nýbrž pořádně povedou.
Gravitational… 75%
Gravitational Combat (1.9 MB)
Kdysi existovala hra jménem Scorched Earth a vy jste zde ovládali jeden malý tank a pomocí zadávání úhlu a síly střely jste se snažili zničit tank vašeho soupeře. Tato hry byla poměrně úspěšná, protože si dala vzniknout několika podařeným předělávkám a jednou z těch lepších je Gravitational Combat. Princip zůstal stejný, jen se celá hra přenesla do vesmíru a zlepšila se technická stránka (grafika je sice až na pár výjimek statická, ale alespoň něco; hudbou jsem byl uchvácen). Avšak neopomeňte navštívit položku nastavení, kde se dá nakonfigurovat spousta věcí, např. velikost planet, jejich gravitace atp. Co dodat? Dobrá hra, ucházející zpracování.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z