Drop Defender… 50%
Drop Defender - kapky v útoku (12.8 MB)
Že je voda silný živel ví snad každý, umí jak pomáhat, tak i škodit. Pokud se ale do podoby obřích kapek převtělí nepřátelé a chystají se zničit vaše město, musíte jednat. Standardní protipovodňové valy nezabírají a tak nastupuje artilerie. Vlezlé kapky se valí přímo na město a jedinou nadějí města je váš strategický um.
Dyson… 90%
Dyson - semínka a stromy (27.8 MB)
Dyson se již své recenze na serveru FreeHry dočkal dříve. Od té doby však prošel vývojem, při kterém došlo k jeho rozšíření a mnohým vylepšení. O kvalitě titulu něco vypovídá i fakt, že se probojoval mezi finalisty Independent Games Festival a uchází se o hlavní cenu. Dnes se podíváme, co dychtivým hráčům nabízí.
Das Letzte… 75%
Das Letzte Kommando - německý Tower Defense (1.8 MB)
Německá hra Das Letzte Kommando se na první pohled nijak neliší od desítek (stovek) dalších Tower Defense her. Skutečnost je však jiná. No kdy naposled jste kombinovali lehké kulomety s bojovými mechy a zabíjeli s nimi hordy fantasy potvor? Tady prostě není na co čekat, do boje!
Dwarf… 90%
Dwarf Fortress - trpaslíci táhnou do boje (5.5 MB)
Svět trpaslíků, elfů a dalších mystických bytostí je vržen do naprosté temnoty a anarchie. Jedině pevná a spravedlivá ruka vládce dokáže nastolit pořádek na místo chaosu. Jestli si troufáte na takovou výzvu, neváhejte ani na chvíli a hrajte.
Dyson… 70%
Dyson - kolonizujme asteroidy! (27.8 MB)
Dobám, kdy se každá druhá hra řadila do kategorie strategií, odzvonila hrana. Ne všichni vývojáři ale nad tímto žánrem ohrnuli nos, a tak se občas stane, že vám můžeme přinést kvalitní kousek tohoto druhu. Nejinak je tomu i dnes - na vaše disky se již teď těší Dyson, kvalitní a zároveň i originální herní počin!
Dune 2077:… 75%
Dune 2077: NÁVRAT LEGENDY (4.5 MB)
Legenda mezi počítačovými hrami je zpět! Ano, fenomenální Duna se svými písečnými pláněmi a strašlivými červy opět útočí v podání zcela nového remaku. Jak dopadl? Přináší něco nového, nebo zapadne do hlubin zapomnění? Čtěte dále!
Dune IV:… 90%
Dune IV: LEGENDA JE ZPĚT (29.6 MB)
Značně zavádějící název pod svoji skořápkou neschovává kdovíjaký čtvrtý díl legendární strategické hry. Skrývá něco lepšího. Namísto amatérských pokusů a napodobení neumírající slávy je Dune IV „jen“ perfektním remakem druhého pokračování s pár vychytávkami a opravami chyb. K tomu zcela zdarma!
Dostihy… 90%
Dostihy 3000 Deluxe: HYJÉÉ KONÍČKU (18.2 MB)
Do startovních boxů se seřadily koně se svými žokeji a bookmakeři přijímají poslední sázky. Nadržení milionáři laskají své mladé blond paničky a koukají na ten mumraj oháněk a hřív z luxusního coupé ceny nového kabrioletu. A my doma hrajeme na PC předělávku staré dobré deskovky se vším všudy.
Die Siedler… 80%
Die Siedler 4: SETTLERS ZDARMA? (10.4 MB)
Settlers 4 vstoupila nejednomu hráči do paměti nejen díky svému výtečnému zpracování. Přímo od jejich tvůrců si tak můžete zahrát jednu minihru, která vyniká zejména výtečnou grafikou a jednoduchou hratelností. Zahrajte si ji, uvidíte sami!
Dark Oberon:… 80%
Dark Oberon: WARCRAFT ZADARMO! (29.1 MB)
Možná už se trochu moc opakuji, ale prostě je to tak - kvalitních freewarových strategií vskutku nenajdete mnoho. Proto opravdu povedenou strategii s pěknou grafikou a inspirací legendárním Warcraftem II - Dark Oberon - nesmíme nechat bez povšimnutí!
Dominate… 85%
Dominate Game (2.3 MB)
Znáte Americkou deskovou hru Risk! ? Ne? Pak vězte, že je to dokonalá strategie, ve které jde (jak jinak :)) o nadvládu ve světě a která poskytuje až sedmi hráčům výbornou zábavu klidně na několik hodin. Nudíte se? Pojďte si vyzkoušet Dominate Game alá Risk online!
Defend… 72%
Defend your castle (204.8 KB)
Defend your castle je název dnes recenzované hry. Současně je to také přesný popis její náplně. V této on-line strategii se stavíte do role strážce hradu a nutno předeslat, že je to role nelehká, avšak velmi zábavná. Pokud tedy máte chuť trénovat inženýry, posílat na hradby lučištníky, nebo snad sesílat kouzla, čtete dál.
Diktátor 50%
Diktátor (104.9 KB)
Diktátor je jedna ze starších, avšak stále ještě dosti zábavných tahových strategií, ve které se vžijete do role absolutistického vládce vašeho malého státečku a vaším úkolem bude správně vést zemi tak, aby prosperovala a lidé v ní byli spokojení.
Dark Konflikt 74%
Dark Konflikt (6.2 MB)
Nestává se moc často, že bychom tu měli nějakou kvalitní real-time strategii. Ale dnes je tomu skutečně tak a my vám přinášíme opravdu pěknou hru z tohoto žánru, která nese název Dark Konflikt. Její zpracování je vskutku ucházející a s hratelností také na tom není nijak špatně, takže pokud máte rádi hry tohoto typu, čtěte dále.
DDCK:… 89%
DDCK: Myth of Creation (29.4 MB)
Božská hra, pod tímto pojmem si lze představit poměrně hodně. Avšak na tuto hru lze aplikovat všechny asociace, které se vám při vyslovení tohoto sousloví vybaví. Jednak je to hra, v níž se vžijete do role boha a s ním budete muset projít skrze 20 misí a v nich se utkat s vašimi soupeři, rovněž bohy. Bojovat můžete pomocí mnoha elementů, jako je například zemětřesení, záplava, požár. Celá hra je navíc doplněna poutavým příběhem osvětlující děj. Tato hra je vskutku boží, co se týče zpracování – tomu není opravdu co vytknout, no to posuďte ze screenshotu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z