Broken… 60%
Broken Brothers - netradičně temná RTS (11.7 MB)
Strategie a freeware hry jako by nešly dohromady, ale my vám i přesto jednu realtimovou strategii přinášíme. Vznikla v rámci Experimental Gameplay a překvapí hutnou, temnou atmosférou a grafickým provedením, které jinde neuvidíte.
BattleForge… 100%
BattleForge – bitevní výheň (2.1 GB)
Strategie, co vyšla teprve před několik měsíci jako freeware? Ano, je to možné! Tvůrci Battleforge se své dítko rozhodli vydat ve verzi Free 4 play, za kterou nezaplatíte ani korunu! Čtěte exkluzivní recenzi!
Bug Defender… 75%
Bug Defender - zaplaven brouky (7 MB)
Entomofobie je chorobný strach z brouků. Trpíte-li touto poruchou, tak Bug Defender není pro vás. Tady se to totiž brouky jen hemží. Ty potvory se navíc snaží dostat do vašeho domu a zabydlet se tam. Je jich tolik, že na ně zaručeně nestačí podrážky a dokonce ani plácačky.
ByteAlity… 95%
ByteAlity Tower Defense - unikátní tower defense (2.6 MB)
Dámy a pánové, připravte se na jízdu vašich snů. Máte-li schopnost strategicky uvažovat a z drcení haldy nepřátel se dostáváte do extáze, postupte dále. Nemusíte platit ani korunu a přesto zažijete nezapomenutelné. Přichází vítěz soutěže Yoyogames – ByteAlity Tower Defense!
Bang!… 70%
Bang! Howdy - vítejte na Divokém západě (500 KB)
Bang! A je to tu. Zločinci divokého západu by se měli třást, jelikož jsme my, jakožto šerifové, dostali šanci je všechny uvěznit, a to právně ve hře Bang Howdy. Ukažte jim, že právě vy umíte nejlépe ovládat své statečné jednotky a zároveň nastolit pořádek na proslulém divokém západě.
BOS Wars:… 80%
BOS Wars: NEJLEPŠÍ PŘEŽIJE (46.1 MB)
I šafránu je více, než kvalitních strategických her na poli freeware scény. Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposled okusil, jaké to je ničit nepřítele, dobývat rozsáhlá území a velet hordám jednotek za víru neutuchající zábavy. Tedy až do doby, než jsem okusil BOS War.
Becher… 77%
Becher Tycoon: VLÁČKY A BECHEROVKA (89.1 MB)
Jak často se vám poštěstí zúčastnit se vzniku takové mega společnosti, jako je Becherovka? A co byste řekli na to, že jste rovnou jejím zakladatelem? Kolikrát za život tohle můžete okusit? Jednou dvakrát? Ale jděte. Jenže v Becherovce Tycoonu si podobný sen můžete uskutečnit.
Base Invaders:… 80%
Base Invaders: BRAŇTE DO SKONÁNÍ (23.5 MB)
Base Invaders je poměrně netradiční strategie, jež se nesnaží vsázet své naděje v útok na nepřítele, a proto se zaměřuje spíše na obrannou fázi. K vaší základně se totiž stahují mračna nepřátel lačnících po vašem životě. Dokážete překazit jejich plán a ubráníte pozice? Pojďte si zahrát skvělou RTS – a to zcela zdarma!
Battleships:… 68%
Battleships: General Quarters II: ČTVEREC (1 MB)
Ve škole už to není, co bývalo. Najít schopného protihráče pro natolik známou a oblíbenou hru lodě je, jako hledat zlatou rybku v městské kanalizaci. Nezbývá, než si to rozdat se svým vlastním počítačem. Tak co vy na to, jdete do toho?
Bomb Atacker:… 59%
Bomb Atacker: TAKTIKA A NAČASOVÁNÍ (6.3 MB)
Máte chuť si po dlouhé době zase namazat své zarezlé strategické závity? Počítejte ovšem s tím, že hned od začátku to bude zkouška ohněm a o co vypadá na první pohled hra jednodušeji, o to více je pravý opak skutečností.
Battle… 85%
Battle for Wesnoth (32.8 MB)
Strategických her je na poli freewaru jako šafránu a proto vám dnes přinášíme jednu vynikající ukázku z tohoto skoro upadajícího odvětví. Pokud strategickou hrou nikdy nepohrdnete, vrhněte se na recenzi a udělejte si svůj obrázek sami.
Buduj… 70%
Buduj Vlast!!! (996.1 KB)
„Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! Republice více práce to je naše agitace! Úkoly XVII. sjezdu KSČ splníme! Ani zrno nazmar! Sovětský svaz - náš vzor! Kdo nepracuje, ať nejí! Proletáři všech zemí spojte se! Buduj vlast, posílíš mír!“
BigBussines… 56%
BigBussines 2 (823.3 KB)
Je tomu sotva dva dny co jsme vám představili hru BigBussines. Jelikož sklidila nečekaný úspěch, autoři nelenili a přichystali pro vás v rekordním čase díl druhý. Jaká vylepšení přinese? To už se dozvíte v následující recenzi.
BigBussines 50%
BigBussines (744.4 KB)
Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je stát se obchodníkem, jemuž byl na začátek přidělen určitý obnos peněz, který musí investovat do správných položek, aby dosáhl co nejvyšších zisků, a to až do doby než jeho účet dosáhne částky 20 000? Zní to zajímavě, nemyslíte? Tak či onak, všem začínajícím obchodním stratégům vřele doporučuji si vyzkoušet tento titul s líbezným názvem Big Bussines.
BallerBurg 93%
BallerBurg (10.5 MB)
Fascinují vás filmy, kde těžkooděnci sváděli v dobách dávno minulých nelítostné boje o hradní sídla? Středověk byl krutý, nikdo si s nikým nebral žádné servítky. Morální boj, ve kterém by civilisté utrpěli minimální ztráty byl pro rytíře tabu. Proč si pro jednou nezkusit atmosféru takovéhoto boje? Máte jedinečnou příležitost…
Becher… 78%
Becher Bar (4.2 MB)
Becher Bar je strategií podobnou známému SimCity, ale s tím rozdílem, že nebudujete město, nýbrž svou obchodní síť, ve které budete prodávat Becherovku. V praxi to vypadá následovně: vyhlédnete si nějaký dům, v něm si pronajmete prostory, koupíte různý nábytek, najmete číšníky, barmany, manažery a pak začnete čekat, až začnou chodit hosti a vám se začnou vracet investované peníze. Postupně si můžete dům, v němž máte svůj podnik odkoupit od původního majitele a neplatit mu tak měsíční nájem, také můžete začít rozšiřovat, najímat další zaměstnance, však to jistě znáte. To se mi asi na hře líbilo nejvíce, jak je hra propracovaná, to se dnes jen tak nevidí. S technickou stránkou to tak slavné není, grafika by mohla být mnohonásobně lepší, ale rozhodující je myslím hratelnost a ta je zde více než skvělá.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z