Ancient… 75%
Ancient War - červení proti modrým (4.2 MB)
Byly žily dva národy, národ červených a národ modrých. Červeným se více líbily trencle modrých, modrým se naopak líbily spíše ty červené. Na válku bylo zaděláno.
Amju Pet… 70%
Amju Pet Zoo - zoologická zahrada s dinosaury (4 MB)
Chtěli jste někdy vlastnit opravdovou zoologickou zahradu, ale nikdy jste k tomu neměli dostatek odvahy/peněz/prostoru či zvířat? Nevadí, Amju Pet Zoo vám váš sen umožní realizovat. Zcela zdarma.
Anacreon:… 80%
Anacreon: SPOLEČNĚ OVLÁDNEME VESMÍR! (983 KB)
Zvláštní je, že o kvalitní vesmírnou strategii je opravdu velice těžké zakopnout. Nyní však dostáváte jedinečnou možnost ovládnout celý vesmír právě v nadmíru povedeném kousku s příznačným názvem Anacreon. Odmítnete?
Artifact:… 75%
Artifact: AGE OF EMPIRES VE FREEWARE! (8.4 MB)
Pořádných online RTS je málo. Znáte to, dnes je to samé střílení, hyper-super-ultra jumpy a raketomety. Ovšem podařené strategie se slušnou hráčskou základnou... to se dnes jen tak nevidí. Jenže my pro vás právě jednu máme a jmenuje se Artifact.
Age of… 78%
Age of Castles: VZHŮRU NA HRAD! (9.4 MB)
Za sedmero horami a sedmero řekami žili byli spokojení lidé, kteří si hospodařili ve své krásné zemi, než ji ovládlo zlo. Byl vybrán jeden člověk, který se má stát králem, dostat na konec světa a veškerou nenávist vymýtit. A tím člověkem není nikdo jiný než vy.
Anakin´s… 88%
Anakin´s Castle Duels (3.3 MB)
Při prohlížení seznamem uveřejněných recenzí na freehry.cz jsem nenašel jedinou hru od našeho předního freewarového programátora, Anakina77. Rozhodl jsem se vzít zákon do svých rukou a vše napravit :-).
Alien… 70%
Alien Invasion (1.1 MB)
Začínajícím pokusem a rozjezdovou dráhu pro Pavla Kopeckého, šéfa jednoho z nejznámějších českých týmů vyvíjející volně šiřitelné hry, tedy Albisoftu, byl právě dnešní titul AlbiSoft Alien Invasion. Na něm si vyzkoušel, jaké to je dělat hry a vytvořil docela podařenou tahovou strategii s několika málo možnostmi, jenž by vás možná mohly zaujmout.
ABM Command 55%
ABM Command (32.5 KB)
ABM Command je jedním z mnoha remaků, tento konkrétně jedné hry z platformy Atari. Váš úkol v ní je ničit mimozemské paprsky a zabraňovat tak útočení na vaše základny. Obtížnost se s číslem levelu stupňuje a hra je stále těžší a těžší. Grafika je poměrně odpudivá, hudba a zvuk tu není. Hra má neskutečně malou velikost, stahujte, neprohloupíte, protože je velice hratelná.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z