FreeCraft 90%
FreeCraft (8.7 MB)
Jste fanoušci realtime strategií? Ano? Potom by vám urcite neměla ujít hra, kterou vám dnes chci představit. Pokud jste měli, nebo ještě pořád máte rádi Warcraft II, tak si určitě nenechte utéct jeho poctivou freewarovou předělávku.
Dominate… 85%
Dominate Game (2.3 MB)
Znáte Americkou deskovou hru Risk! ? Ne? Pak vězte, že je to dokonalá strategie, ve které jde (jak jinak :)) o nadvládu ve světě a která poskytuje až sedmi hráčům výbornou zábavu klidně na několik hodin. Nudíte se? Pojďte si vyzkoušet Dominate Game alá Risk online!
FreeCiv 75%
FreeCiv (3.9 MB)
Lidí, co mají rádi starou dobrou Civilizaci, je mnoho. Několik z nich dělá do Linuxu a programuje Open Source věci. Právě tihle týpci se pustili do realizace svého snu, a sice mít svou Civku i pod Tučňákem...a zde dnes recenzuji Windowsovský port gamesky těchto nadšenců.
Hooligans 35%
Hooligans (2.1 MB)
Patříte mezi fanoušky fotbalu? Chodíte pravidelně na zápasy? Vytrháváte sedačky, házíte na trávník plechovky od piva, mlátíte se s příznivci druhého týmu, pokřikujete na rozhodčího apod.? Pak toho radši nechte a odreagujte se u hry na manažera fan klubu týmu Baník Ostrava.
World… 41%
World Domination (3.3 MB)
A zase nadešla ta chvíle… Boj o moc nad světem. Záleží jen na vás, koho necháte vyhrát. Samozřejmě bez pořádného zbraňového arsenálu a hlavně celosvětově známých teroristů by to ani nešlo. Hodně štěstí, generále. Bin Ladin či Saddam Husajn totiž přímo dychtí po své kulce. Ukažte jim proto kterak se řeší problémy u nás.
Lux 89%
Lux (4.2 MB)
Znáte deskovou hru Risk? Pokud ne, tak jste na tom jako já před několika dny. Pokud alespoň tušíte, co to je Diplomacie, pak jste na nejlepší cestě pochopit, co se za touhle výbornou tahovou strategií skrývá za kouzlo. Čeká na vás prázdná mapa a pár bojechtivých armád.
Starosta 55%
Starosta (2.1 MB)
V návaznosti na nedávno recenzovanou hru Buduj vlast!!! se mi do rukou dostala podobná věcička, tentokrát se ale odehrává už v hlubokém kapitalismu. Staňte se starostou městečka a rozhodujte o osudu jeho obyvatel! Hlavně se nebát neúspěchu, prakticky nejde neuspět.
Newtank 80%
Newtank (7.3 MB)
Spusťte famfáry, zadělejte žaluzie, upravte si židli na nejpohodlnější polohu. Máme tu pro vás zástupce z jednoho herního žánru, který se může pyšnit podtitulem "nedostatkový". Ano je to tak. Přinášíme vám strategii a navíc real-timeovou. Jste-li tedy velký či ještě větší fanda tohoto typu her, neváhejte už ani vteřinu a čtěte dále.
Buduj… 70%
Buduj Vlast!!! (996.1 KB)
„Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak! Republice více práce to je naše agitace! Úkoly XVII. sjezdu KSČ splníme! Ani zrno nazmar! Sovětský svaz - náš vzor! Kdo nepracuje, ať nejí! Proletáři všech zemí spojte se! Buduj vlast, posílíš mír!“
Universe 62%
Universe (5.3 MB)
Historie světa se pomalu láme za rok 2100 a vy se, jako úspěšný businessman, pouštíte do nového odvětví průmyslu, které slibuje nepředstavitelné zisky – budete stavět hvězdy a planety, a pak s nimi obchodovat na volném galaktickém trhu – budete kupovat akcie cizích planet – ale budete se bavit?
Defend… 72%
Defend your castle (204.8 KB)
Defend your castle je název dnes recenzované hry. Současně je to také přesný popis její náplně. V této on-line strategii se stavíte do role strážce hradu a nutno předeslat, že je to role nelehká, avšak velmi zábavná. Pokud tedy máte chuť trénovat inženýry, posílat na hradby lučištníky, nebo snad sesílat kouzla, čtete dál.
SimVillage 82%
SimVillage (1.4 MB)
Už vás přestalo bavit komerční SimCity, v němž jste spravovali statisícová města? Co takhle podívat se na vesnici? Jako nový starosta musíte spravovat malou vesničku, starat se o blaho obyvatel a o životní prostředí. Pokud se vám všechny tyto atributy povede dobře splnit, je dost pravděpodobné, že se na kandidátce objevíte i v dalším volebním období!
BigBussines… 56%
BigBussines 2 (823.3 KB)
Je tomu sotva dva dny co jsme vám představili hru BigBussines. Jelikož sklidila nečekaný úspěch, autoři nelenili a přichystali pro vás v rekordním čase díl druhý. Jaká vylepšení přinese? To už se dozvíte v následující recenzi.
BigBussines 50%
BigBussines (744.4 KB)
Chtěli byste si vyzkoušet jaké to je stát se obchodníkem, jemuž byl na začátek přidělen určitý obnos peněz, který musí investovat do správných položek, aby dosáhl co nejvyšších zisků, a to až do doby než jeho účet dosáhne částky 20 000? Zní to zajímavě, nemyslíte? Tak či onak, všem začínajícím obchodním stratégům vřele doporučuji si vyzkoušet tento titul s líbezným názvem Big Bussines.
Farma 87%
Farma (1.2 MB)
Moc NAFTY(USA, Kanada, Mexiko) vzrostla a zničila tak naději evropské konkurence. Zatímco americký trh rostl, ostatní státy chudly. Většina evropských států pustila z hlavy průmysl a přeorientovala se na zemědělství. Tisíce rodin se stěhují na venkov a zakládají farmy kvůli uživení. Jedním z farmářů jste se stali právě vy. Dokážete ovlivnit monopolní postavení Spojených států? To se dozvíte, jen když si zahrajete dnešní hru.
BallerBurg 93%
BallerBurg (10.5 MB)
Fascinují vás filmy, kde těžkooděnci sváděli v dobách dávno minulých nelítostné boje o hradní sídla? Středověk byl krutý, nikdo si s nikým nebral žádné servítky. Morální boj, ve kterém by civilisté utrpěli minimální ztráty byl pro rytíře tabu. Proč si pro jednou nezkusit atmosféru takovéhoto boje? Máte jedinečnou příležitost…
Zahrádka 83%
Zahrádka (4.7 MB)
Českých kvalitních strategií, které jsou ještě k tomu freeware, je opravdu velmi málo. Proto jsme rádi, že můžeme uvést velmi povedenou hru s příznačným názvem Zahrádka. Stanete se v ní jakýmsi zahrádkářem, který má za úkol zlepšit reputaci místního zemědělství a musí začít na koupeném pozemku pěstovat plodiny, po kterých roste poptávka. Zkuste si to také...
Genesis 85%
Genesis (3.6 MB)
Pokud již několik dní čtete u prohlížení námi vydávaných her pouze perexy a většina z nich vás ani nemotivuje si daný titul prohlédnout pečlivěji, garantuji vám, že u této hry byste tak přišli o hodně. A do nebes ji nevynáším jen proto, že autorem je současný šéfredaktor tohoto magazínu Petr Vadlejch, ale především z toho důvodu, že jde o strategii a to ne jen tak ledajakou, nýbrž pořádně povedou.
Sk8park… 82%
Sk8park 2 (1.5 MB)
Dnes vám nabídneme skutečně bezvadnou a unikátní strategickou hru z prostředí náročných adrenalinových sportů, a to Sk8park od Adriana Osmonda. V této hře se dostanete do role stavitele skate parku pro mladou generaci naší populace, kteří si rádi zariskují na vámi postavených atrakcích.
Malinovka 35%
Malinovka (15.4 KB)
Poněkud podivnou textovou strategickou hrou, kterou jsme pro vás přichystali na dnešek je právě hra Malinovka od slovenského vývojáře říkající si The Fox. Ten pro nás vymyslel příběh středoškolského chlapce, jenž nemá o prázdninách dvakrát co dělat, a tak si sežene stánek a začne prodávat limonádu - malinovku, aby schrastil nějakou tu korunu, která je přeci jen vždycky potřeba.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z