Vessel… 60%
Vessel Attack Online!: ZÁSAH, POTOPENÁ! (1 MB)
Znáte takovou tu hru na čtverečkovaném papíru, kde si dva hráči vybudují flotilu a snaží se jeden druhému potopit všechny lodě? Kdo by neznal! Dnes se seznámíme s počítačovou obdobou téhle klasické zábavy „zadních lavic“. Ať zas jednou zazní ta slova plná citů: „Zásah, potopená!“.
Hotel… 71%
Hotel Markets: BUĎTE HOTELIÉREM (15.1 MB)
Máte respekt před bankéři a obchodníky, nebo jste jim snad dokonce jejich povolání někdy záviděli? Chtěli byste si zkusit, jaké to je být vlastníkem hotelu? Chcete, aby vašima rukama prošlo hodně peněz? Jestliže ano, právě teď máte jedinečnou možnost ponořit se do světa podnikání.
Monopoly… 75%
Monopoly Deluxe: PENÍZE DĚLAJÍ PENÍZE (1.3 MB)
Nakoupit pozemky, stavět domy a hotely, obchodovat na burze a vybírat peníze za nájem – v tom nalezne štěstí každý příznivec známé deskové hry Monopoly. U nás spíš převládá její úprava Dostihy a sázky. Dnes si ale představíme konverzi původní americké deskovky do PC podoby. Tak pojďme investovat!
MEGARECENZE:… 80%
MEGARECENZE: Nano Terra: ORIGINÁLNÍ RTS (19.3 MB)
Chybí vám něco originálního? Postrádáte ve hrách poslední dobou neotřelé nápady, zpracování i zvláštní grafické pojetí? V tom případě nepřehlédněte strategický titul Nano Terra, jenž splňuje veškerá kritéria pro to, aby se mohl zařadit mezi originální počiny. A cena? Přeci 0,- Kč včetně DPH!
Sorades:… 97%
Sorades: PARÁDNÍ RTS (52.7 MB)
Na freeware scéně je kvalitních RTS her velice málo. Ne každá se může pyšnit výtečnou hratelností, parádní grafikou a podařenou hudbou. Ne každá zabaví na desítky hodin. A pokud se přeci jen nějaká najde, rozhodně za nemalý peníz. Ale jak se říká – výjimka potvrzuje pravidlo. Sorades je naprostá bomba, kterou vám nyní přinášíme v obsáhlé recenzi zcela zdarma!
Age of… 78%
Age of Castles: VZHŮRU NA HRAD! (9.4 MB)
Za sedmero horami a sedmero řekami žili byli spokojení lidé, kteří si hospodařili ve své krásné zemi, než ji ovládlo zlo. Byl vybrán jeden člověk, který se má stát králem, dostat na konec světa a veškerou nenávist vymýtit. A tím člověkem není nikdo jiný než vy.
Mineral… 77%
Mineral Miner: TĚŽBA SUROVIN (4.1 MB)
Co vzejde z toho, pakliže se zkombinuje strategie s jízdním simulátorem? Přeci Mineral Miner! Hra, která nápadně připomíná legendrání Dune, v niž musíte těžit nerostné suroviny a zdokonalovat svoji malou prosperující „společnost“.
Widelands:… 80%
Widelands: THE SETTLERS SE VRACÍ (3.9 MB)
Milujete budovatelské strategie, kde propracovaná ekonomika znamená daleko víc, než nesmyslné boje? Nedáte dopustit na stařičké The Settlers? Pak tu pro vás mám opravdovou lahůdku. Widelands je totiž jejich povedený klon, který se vrací až ke kořenům této úspěšné komerční série.
FreeCiv… 85%
FreeCiv 2: LEGENDA V NOVÉM KABÁTKU (11.3 MB)
Už je to pěkně dlouho, co vyšla open source verze slavné Civilizace. Teď máte k dispozici její druhou verzi, kde na vás čeká lepší grafika a návykové hraní bez jakýchkoliv bugů. Ovládněte svou civilizací celý svět!
Castle… 65%
Castle Defender: BRAŇTE MĚSTO (11.1 MB)
Vaše město je v ohrožení, horda nepřátel na vás za chvíli zaútočí. Braňte se a postavte mu skvělé opevnění, udělejte z něj nedobytnou tvrz. To vše v zajímavé realtimové strategii s docela hezkým 3D zpracováním.
Battleships:… 68%
Battleships: General Quarters II: ČTVEREC (1 MB)
Ve škole už to není, co bývalo. Najít schopného protihráče pro natolik známou a oblíbenou hru lodě je, jako hledat zlatou rybku v městské kanalizaci. Nezbývá, než si to rozdat se svým vlastním počítačem. Tak co vy na to, jdete do toho?
Bomb Atacker:… 59%
Bomb Atacker: TAKTIKA A NAČASOVÁNÍ (6.3 MB)
Máte chuť si po dlouhé době zase namazat své zarezlé strategické závity? Počítejte ovšem s tím, že hned od začátku to bude zkouška ohněm a o co vypadá na první pohled hra jednodušeji, o to více je pravý opak skutečností.
Food Force:… 85%
Food Force: MISE PROTI HLADOMORU (238 MB)
Splňte šest misí, které pro vás připravilo OSN, a dopřejte si ten skvělý pocit, když zachraňujete svět. Čeká vás sestava jídelníčku, létání s helikoptérou, odminování cesty pro průjezd zásobovacích vozů a také skvělá a velmi působivá videa.
Hrady:… 86%
Hrady: ČESKÁ STRATEGICKÁ BOMBA (23.6 MB)
Mám tu čest představit vám pravděpodobně nejkvalitnější strategický počin loňského roku z českých luhů a hájů. Vychutnejme si společně jedinečný herní zážitek. Zničme zlého Tróna a ubraňme svůj hrad.
Volcano:… 77%
Volcano: VŠUDE SAMÁ LÁVA (1.2 MB)
Živelné katastrofy jsou noční můrou pro lidstvo a ročně jimi zahyne nespočet lidí. Úkolem v této hře je předejít co největším škodám způsobeným vulkanickou erupcí zachraňováním domů rozmístěných po ostrově, není to však žádná sranda.
Dostihy… 90%
Dostihy 3000 Deluxe: HYJÉÉ KONÍČKU (18.2 MB)
Do startovních boxů se seřadily koně se svými žokeji a bookmakeři přijímají poslední sázky. Nadržení milionáři laskají své mladé blond paničky a koukají na ten mumraj oháněk a hřív z luxusního coupé ceny nového kabrioletu. A my doma hrajeme na PC předělávku staré dobré deskovky se vším všudy.
S.W.I.N.E.:… 98%
S.W.I.N.E.: KOMERČNÍ RTS (750.8 MB)
Jak už se stalo příjemným zvykem, často se najde o Vánocích nějaká ta profesionální vývojářská společnost, která se rozhodne, že jedno ze svých velkých děl věnuje jako dárek zcela zdarma nám – hráčům pod stromeček. Letos je to tým Stormregion a jejich originální strategická pecka S.W.I.N.E.. Neváhejte a stahujte!
Die Siedler… 80%
Die Siedler 4: SETTLERS ZDARMA? (10.4 MB)
Settlers 4 vstoupila nejednomu hráči do paměti nejen díky svému výtečnému zpracování. Přímo od jejich tvůrců si tak můžete zahrát jednu minihru, která vyniká zejména výtečnou grafikou a jednoduchou hratelností. Zahrajte si ji, uvidíte sami!
Control… 60%
Control Tower SFO: MOC NAD LETADLY (933.9 KB)
Toužili jste někdy po tom rozhodovat o stovkách životů? Chtěli jste pracovat usazeni v koženém křesle za obrovské peníze? Máte rádi letadla? Dnes se uvelebíme za radar oblasti jihozápadu USA a budeme navigovat tu spoustu Boeingů i jiných strojů na jejich strastiplných cestách nad mraky.
Rybář:… 67%
Rybář: NEVŠEDNÍ STRATEGIE (6.5 MB)
Dnes máme tu čest seznámit se s jednou originální strategií z dílny českých tvůrců. Stanete se rybářem a budete se starat o svůj rybník, chovat a po čase lovit ryby a samozřejmě inkasovat nějaké ty peníze. Vzhůru do toho!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z