War of… 87%
War of Fantasy: VÝBORNÝ OLD-SCHOOL (2.1 MB)
Udatní rytíři, obří housenky, goblini,… Říkáte, že to zavání zajímavou strategií? A máte pravdu. War of Fantasy je počin, který se jen tak nevidí. Slušná grafika, výborné zpracování - čtěte dál, tohle stojí za hřích!
C-evo:… 96%
C-evo: FAMÓZNÍ STRATEGIE (2.1 MB)
C-evo vychází ze známé strategie Civilization. Současné podání je však obohaceno o řadu vylepšení v podobě dokonalejší umělé inteligence, nebo opravených konstrukčních chyb. Troufám si říct, že tato hra může s ledovým klidem útočit na pomyslný trůn ve svém žánru za letošní rok.
Netstorm:… 95%
Netstorm: LÉTAJÍCÍ OSTROVY (14.1 MB)
Představte si, že se vysoko nad mraky rozkládá rozsáhlý svět tvořený létajícími ostrůvky. Opravdu. Tam, kde vítr dosahuje své největší síly a kde slunci v cestě nestojí mraky, bují život plný litých bojů o přežití. Ať už vás tedy bude sužuje nedostatek surovin, či krvežíznivý nepřítel, vždycky bude existence vašeho národu nejistá!
Sid Meier… 90%
Sid Meier's Railroad Tycoon: SKVOST (15.7 MB)
Po dlouhých šestnácti letech se k nám vrací vláčkové šílenství v podobě prvotiny Sida Meiera - Railroad Tycoon. Pojďte se proto vrhnout do starých dobrých časů, pojďte budovat složité infrastruktury, nechť ekonomika vzkvétá a konkurence zůstává pozadu. Tento skvost si nesmíte nechat ujít!
Scum of… 80%
Scum of the Universe: MIX ŽÁNRŮ (4.6 MB)
Možná si říkáte, že pod názvem „Špína vesmíru“ se bude jen těžko skrývat kvalitní a komplexní hra. Opak je však pravdou – v Scum of the Universe si přijdou na své jak příznivci strategií, tak rychlých arkád. Nevěříte? Čtěte dál!
Becher… 77%
Becher Tycoon: VLÁČKY A BECHEROVKA (89.1 MB)
Jak často se vám poštěstí zúčastnit se vzniku takové mega společnosti, jako je Becherovka? A co byste řekli na to, že jste rovnou jejím zakladatelem? Kolikrát za život tohle můžete okusit? Jednou dvakrát? Ale jděte. Jenže v Becherovce Tycoonu si podobný sen můžete uskutečnit.
Stratego:… 78%
Stratego: MARŠÁL A ŠPIÓN (702.5 KB)
Pojďme si zahrát převedení geniální deskové hry, která má strategii zahrnutou v názvu, na PC. Umístíte čtyřicet svých jednotek a octnete se na prahu bitvy z dob Napoleóna. Vaši generálové a seržanti se střetnou s nepřátelskými silami v boji plném překvapení. Sláva vítězům!
Gridhunt… 89%
Gridhunt+: GALAKTICKÉ LODĚ (28.6 MB)
Určitě už jste si někdy s kamarádem navzájem ostřelovali čtverečkované lodě. Nejlépe se vede bitva na prostředních stránkách sešitů během velmi dlouhých hodin ve škole, přičemž dnes se přeneseme z vodních čtverců na čtverce kosmické. Zahrajte si se souputníkem na jednom počítači, po síti i po internetu.
Migration… 40%
Migration of Civilisations: ORIGINÁLNÍ RTS? (49.3 MB)
Píše se rok 2153. Vaše civilizace byla napadena na domovské planetě Gagoros silnou Gedanoranskou jednotkou HX-200. Úkol, který vám byl zadán, je zneškodnit protivníka a získat si tak vlastní právo na existenci...
Warzone… 78%
Warzone 2100: KLASICKÁ RTS (15.7 MB)
Hra vyvíjená jako komerční titul se po delší době ocitá na poli open-source a vy si ji proto můžete zahrát zcela zdarma. Už ten samotný fakt, že Pumpkin studio (no není to krásný název?) je firmou komerční, předznamenává, že o kvality hry se nemusíme obávat. Takže hurá do boje!
Monopoly… 85%
Monopoly 3: PODNIKATELEM BÝTI (365.6 KB)
Máte rádi hry typu Dostihy a sázky nebo Monopoly? Rádi obchodujete s pozemky a hrajete si na pány v oblecích s nechutně naplněnými bankovními konty? Pokud ano, rozhodně si nenechte ujít dnešní hříčku – je vám šitá přímo na míru
The General:… 50%
The General: STRATEGIE AŽ ZA HROB (1.2 MB)
Jsou hry, které hráče přitáhnou svým grafickým zpracováním a jsou hry, které primárně zaujmou obsahem. Jelikož tahová strategie The General ani žádnou grafiku nemá, hádejte, čím se vás bude snažit získat?
NetStorm:… 86%
NetStorm: STRATEGIE PRO ARCHITEKTY (12.1 MB)
NetStorm je strategický počin s grafikou sice ve starém stylu, ale o to promyšlenější hratelností a obrovským rozsahem. Zapojte se do nelítostných bitev založených na stavění desítek až stovek mostů v několika kampaních, nebo přímo v multiplayerové hře proti vašim kamarádům.
Morals:… 80%
Morals: KORUPCE A LŽI (9.1 MB)
Jste přesvědčeni o tom, že u soudů pracují jen podvodníci a lháři? Podobný názor zastává zřejmě i autoři hry Morals, a tak se díky dnešnímu dílku podíváte na toto diskutabilní téma s patřičně cynickým nadhledem. Takže prosím – úplatky čekají jen na vás. Berte je plnými hrstmi.
SimSheep… 75%
SimSheep 2: BÉ BÉÉÉ (1 MB)
Snili jste jako malí někdy o tom, že se stanete hlídačem ovcí? Nebo snad dokonce ovcí samou? Já tedy ne. Ale znám spoustu podobně úchylných lidí, přeci jen je ovečka krásně nadýchaná a bílá, taková celá „fluffy“. Pojďme pěstovat farmu s vlnitými klubíčky. Je to tu se vším všudy.
Cry Havoc:… 60%
Cry Havoc: Test of Faith: ŠACHY S RYTÍŘI (4.7 MB)
Tahová strategie ze středověku s obrovským počtem jednotek, editorem misí a podporou multiplayeru - a všechno zadarmo. To je Cry Havoc: Test of Faith. A že tento výčet vypadá zajímavě? On tak nejen vypadá, on zajímavý je! Zkuste si právě nabízenou hru, třeba nebudete litovat.
1848:… 86%
1848: ZA NEZÁVISLOST! (73.7 MB)
Říkáte si, že jediná pořádná hardcore strategie zadarmo jsou Steel Panthers? Dnes se vás pokusím vyvést z omylu. Troufnete si změnit historii a pořádně v maďarské válce o nezávislost vypráskat Rusům kožichy?
Steel… 95%
Steel Panthers WaW: PRAVÁ STRATEGIE (446.2 MB)
Máte už dost všech rádoby strategií, kde pouze lehce ovlivňujete cyklus stavba – útok – výhra? Říkáte si, že už jste dlouho nehráli hru, u níž byste si pořádně procvičili své velitelské schopnosti? Právě proto tu máme dnes tuto lahůdku. Ale pozor, jen pro skutečné stratégy!
Heroes… 90%
Heroes of Might and Magic: JE ZPĚT! (9 MB)
Unikla vám jedna z nejvýznamějších tahových strategií herní historie? Nyní máte možnost stáhnout si ji zdarma. A pokud nevíte, o kterém že to herním titánu se mluví, pak se vrhněte do čtení, Heroes of Might and Magic čekají.
Base Invaders:… 80%
Base Invaders: BRAŇTE DO SKONÁNÍ (23.5 MB)
Base Invaders je poměrně netradiční strategie, jež se nesnaží vsázet své naděje v útok na nepřítele, a proto se zaměřuje spíše na obrannou fázi. K vaší základně se totiž stahují mračna nepřátel lačnících po vašem životě. Dokážete překazit jejich plán a ubráníte pozice? Pojďte si zahrát skvělou RTS – a to zcela zdarma!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z