The Lost… 70%
The Lost Castle: BRAŇTE HRAD (5 MB)
Malebné hradní opevnění kdesi v hlouby nedotknuté přírody je sužováno sousedskými královstvími. Nepřátelé touží po vaší hlavě nabodnuté na kůlu a každou chvíli posílají vojska, aby se pokusila proniknout mohutnými hradbami, a to přímo k vám.
Capture… 65%
Capture To Conquer: DOBYJTE ZEMI ČTVERCŮ (768 KB)
Potřebujete si jen tak občas zaválčit a dobýt cizí území? Pokud trpíte touto nemocí, postihující jinak povětšinou milovníky strategických her, máme pro vás jednu tahovou chuťovku až pro čtyři hráče. Capture To Conquer se trochu podobá Diplomacii či Risku, ale je jednodušší, což může být výhoda.
BOS Wars:… 80%
BOS Wars: NEJLEPŠÍ PŘEŽIJE (46.1 MB)
I šafránu je více, než kvalitních strategických her na poli freeware scény. Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposled okusil, jaké to je ničit nepřítele, dobývat rozsáhlá území a velet hordám jednotek za víru neutuchající zábavy. Tedy až do doby, než jsem okusil BOS War.
Hovendall… 83%
Hovendall Tactics: VZHŮRU DO BOJE! (2.1 MB)
Hovendall Tactics je jedna z mála tahových strategií, která je programována v Game Makeru. Obsahuje značné množství bojů, mise jsou zde provedeny nápaditou, ale hlavně zábavnou formou, čímž budete mít o legraci zaručeně postaráno. Co víc si ještě přát?
Pizza… 91%
Pizza Business: NETYPICKÁ STRATEGIE (1 MB)
Chcete se stát majitelem pizza restaurace? Pokud ano, máte jedinečnou příležitost, a to ve hře Pizza-Business. Budete dělat prakticky vše - nakupovat přísady, veškerý nábytek, přijímat nový personál a podobně.
Crown… 70%
Crown and Cutlass: PIRÁTSKÁ AKCE! (7.7 MB)
Máte rádi staré dobré Pirates!? Crown and Cutlass je titul, který z této klasiky silně čerpá. Chcete si na pirátské lodi obeplout celý Karibik, zkusit si šermířské souboje nebo si jen tak bloumat po moři a hledat ztracený poklad? V Crown and Cutlass to není žádný problém!
Heroes… 91%
Heroes of M&M III: In the Wake of Gods: BOŽSKÝ DAT (39.7 MB)
Jedna z nejlepších a nejznámějších tahových strategií Heroes of Might and Magic se opět vrací na scénu. Tentokrát ve formě datadisku ke třetímu dílu série! Ponořte se do světa kouzel, fantazie a v neposlední řadě bojů. Komu zvoní hrana – vám nebo ohnivému drakovi?
Artifact:… 75%
Artifact: AGE OF EMPIRES VE FREEWARE! (8.4 MB)
Pořádných online RTS je málo. Znáte to, dnes je to samé střílení, hyper-super-ultra jumpy a raketomety. Ovšem podařené strategie se slušnou hráčskou základnou... to se dnes jen tak nevidí. Jenže my pro vás právě jednu máme a jmenuje se Artifact.
Spring:… 96%
Spring: EXCELENTNÍ STRATEGIE (30.6 MB)
Spring je remakem starší RTS Total Annihilation. Tento excelentní kousek s výtečnou grafikou obsahuje mnoho nových vylepšení, jež jsou zárukou zábavy na mnoho hodin. Nepřehlédněte tedy právě nabízenou výtečnou strategii.
Rapid… 77%
Rapid Aerial Deployment: STÍHAČKA (7 MB)
Zkuste si vzpomenout na nějakou RTS s neobvyklým konceptem. Pokud vás zrovna žádná nenapadá, já tu dnes jednu mám. Jmenuje se Rapid Aerial Deployment (R.A.D) a je velmi podobná oblíbeným Herzog Zwei ze Sega Megadrive.
NavySinn:… 70%
NavySinn: NÁMOŘNÍ HARDCORE (1.5 MB)
Na závěr strategického týdne vám kromě parádní strategie Ground Control přinášíme ještě jednu hardcore záležitost. Pakliže vás láká možnost naklepat Američanům či Japoncům kokosy v Pacifiku, určitě si NavySinn nenechte ujít.
Ground… 98%
Ground Control: FAMÓZNÍ STRATEGIE (490.5 MB)
Asi vám něco říká název Sierra – jedná se o distributora komerčních her, který již sice není aktivní, nicméně ještě stihl uvolnit jednu ze svých největších pecek zdarma. A ta pecka se jmenuje… Ground Control. Vítejte ve válce.
Dune IV:… 90%
Dune IV: LEGENDA JE ZPĚT (29.6 MB)
Značně zavádějící název pod svoji skořápkou neschovává kdovíjaký čtvrtý díl legendární strategické hry. Skrývá něco lepšího. Namísto amatérských pokusů a napodobení neumírající slávy je Dune IV „jen“ perfektním remakem druhého pokračování s pár vychytávkami a opravami chyb. K tomu zcela zdarma!
Trash:… 70%
Trash: MILUJEME ODPAD (21.9 MB)
Odpad se většině hnusí, ovšem lidé z ImnuhaGames jej musejí milovat. Jinak by je nemohlo napadnout vytvořit RTSko, ve kterém je hlavní surovinou právě odpad. Říkáte si, že to nemůže fungovat? Ale ono to funguje, ono to dokonce MOC dobře funguje.
Globulation… 88%
Globulation 2: VÁLKA KULIČEK (11.2 MB)
Globulation 2 je originální RTS, jež uchvátí snad každého. Ptáte se čím? Zejména svou originalitou a netypickou vlastností, kterou u jiných her nenajdete. Spočívá v tom, že nemusíte rozdávat pokyny jednotkám. Vaším úkolem bude jen stavět budovy a určovat bojovou strategii.
Gate 88:… 95%
Gate 88: GENIÁLNÍ VESMÍRNÁ RTS (13.1 MB)
Hluboký vesmír, nikde okolo žádná planeta, právě zde se odehrává válka mezi nejrůznějšími energetickými bytostmi. Bitva o životní prostor. Představujeme vám dokonalé skloubení komplexní strategie s kosmickou střílečkou. Upozornění: Návykový multiplayer mód.
Nether… 67%
Nether Earth: NESTÁRNOUCÍ KLASIKA (880.8 KB)
Nether Earth je zcela ojedinělá RTS, jež byla především v dobách minulých velmi oblíbená. Vývojářský tým s názvem Brain Games zapracoval na jejím remaku. Dočkáte se prakticky totožné hratelnosti, samozřejmě až na pár nových vylepšení.
FreeRails:… 90%
FreeRails: OVLÁDNĚTE ŽELEZNICE (2.5 KB)
Říká vám něco RailRoad Tycoon? Aby také ne, snad nejznámější strategická hra, v níž jste se ujali budování železniční infrastruktury, získala srdce nejednoho hráče. FreeRails proto vsází na stejné karty a nutno dodat, že ne bezmyšlenkovitě.
Shadow… 87%
Shadow Armada: VESMÍR A TAKTIKA (3.4 MB)
Shadow Armada je výtečná strategie, v níž se vžijete do role velitele vesmírné flotily. Vaším úkolem bude zničit všechny oponentovy lodě. K dispozici budete mít velký arzenál řízených střel a mnoho různý lodí. Nenechte si tedy ujít tuto excelentní hru.
Castle… 93%
Castle Defender: VYCHYTANÁ RTS (10.5 MB)
Castle Defender je typickým příkladem přísloví, že v jednoduchosti je síla. Nabízí tak primitivní a klasický koncept, až hanba. Přesto je to však počin neskutečně zábavný a dobře zpracovaný. Nečekejte ani minutu, tenhle titul je jako pitbul- chytne a nepustí!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z