FreeCol:… 90%
FreeCol: ZOTROČTE AZTÉKY! (13.3 MB)
Není civilizace jako Civilizace. Zatímco ta s malým „c“ nás neustále obklopuje a přináší jak radosti, tak i nemalé starosti, Civilizace s velkým C je fenomén. Při vzpomínkách na ni se postiženému jednici rozlije blažený úsměv na obličeji a jako zhypnotizován se ponoří do vzpomínání, kolik příjemných chvil s ní za život strávil. Chcete to zažít také? FreeCol pro vás bude správnou volbou!
Mubbly… 80%
Mubbly Tower: UMĚNÍ POSTAVIT VĚŽ (10.7 MB)
Určitě znáte egyptské pyramidy, řecké chrámy a nebo římské arény. Víte ale, čím se může pochlubit fiktivní starověký národ Mubbly? Ne? Pak s námi pojďte po stopách Mubbly Tower, který nás za nimi zavede!
War of… 75%
War of Antarctica: DALŠÍ POVEDENÁ RTS (56 MB)
Čistokrevné freewarové RTS nemají poslední dobou na růžích ustláno. Jen se podívejme, kolik původně komerčních her se začalo distribuovat zdarma – ano, jedná se o pecky typu C&C Gold, S.W.I.N.E., či Ground Control. Ovšem War of Antarctica se rozhodla postavit za práva slabších. Jak tento, na první pohled jasně nevyrovnaný, souboj dopadl?
Monster… 65%
Monster Mash: OBLUDY ÚTOČÍ, ZACHRAŇTE SE! (22 MB)
Na malinkatou vesničku útočí mraky podivných příšer a nebozí obyvatelé jsou vyděšení k smrti. Jedině dobrá strategie a pomocná ruka zároveň jim pomůže z nesnází. Zachraňte je před krvelačnými příšerami!
UFO: Alien… 91%
UFO: Alien Invasion: LIDÉ VERSUS MIMOZEMŠŤANÉ (384.9 MB)
Na Zemi zaútočili mimozemšťané! Vybombardovali několik velkých měst, což si vyžádalo oběti v řádu několika tisíc nebožáků. S lidskou rasou to vypadá velmi, velmi špatně - někdo by je měl zastavit. A tím někým jste vy! Nebo se raději postavíte do role mimozemšťanů a zotročíte si Zemi?
The Lost… 50%
The Lost Stones Chronicles: Kingdom Realms: STŘEDOVĚKÝM PANOVNÍKEM (76.3 MB)
Středověk je v žánru strategií hojně omílaným tématem. Aby také ne, vždyť se jedná o historické období, kde se to hemžilo všemožnými válkami, revolucemi a politickými manévry. Prostředí jako stvořené pro strategii, což ostatně dokazuje i The Lost Stones: Kingdom Realms.
Halo Wars… 40%
Halo Wars Delta: ZACHRAŇTE SE Z OBLEŽENÍ (6.4 MB)
Vojenský konvoj se nachází v obležení nepřátel a jedině vy jej můžete vytáhnout z této šlamastyky. Nepromeškejte jedinou vteřinu drahocenného času a postarejte se o své vojáky. Nenechejte je zemřít! Na vašich bedrech leží velká zodpovědnost!
Lego:… 90%
Lego: Digital Designer: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (17.4 MB)
Kdo by neznal staré známé lego, se kterým jsme si v dětství hráli snad všichni. Dnes přichází jeho unikátní předělávka zasazená do virtuálního světa, jež se v lecčems vyrovná s mnohými komerčními hrami.
Dune 2077:… 75%
Dune 2077: NÁVRAT LEGENDY (4.5 MB)
Legenda mezi počítačovými hrami je zpět! Ano, fenomenální Duna se svými písečnými pláněmi a strašlivými červy opět útočí v podání zcela nového remaku. Jak dopadl? Přináší něco nového, nebo zapadne do hlubin zapomnění? Čtěte dále!
Lemonade… 70%
Lemonade Tycoon: KRÁLEM CITRONÁDY (5 MB)
Chcete se stát uznávaným prodavačem citronády? Chcete, aby si o vás lidé povídali i v těch nejodlehlejších částí Ameriky? Pokud oplýváte značným talentem v oboru podnikání a korespondujete dobrou znalostí angličtiny, pak je pro vás Lemonade Tycoon správnou volbou. Inu, vzhůru do díla.
Electricity… 80%
Electricity Tycoon: SÍŤ ELEKTRÁREN (1.1 MB)
Od německých sousedů k nám připutovala strategie Electricity Tycoon, v níž budete muset vybudovat rozlehlou síť elektráren po celém Německu. Posléze se stanete buďto mocným magnátem, nebo skončíte někde v restauraci po bodu uslintaného bernardýna. Co si zvolíte raději?
Siam Banrai:… 80%
Siam Banrai: VIRTUÁLNÍ FARMÁŘ (144 MB)
Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!
Save the… 60%
Save the Goombas: MARIO JE ZPĚT? (2 MB)
Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.
The Boomlands:… 70%
The Boomlands: BUĎTE JAKO ARTUŠ (2.5 MB)
Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!
Anacreon:… 80%
Anacreon: SPOLEČNĚ OVLÁDNEME VESMÍR! (983 KB)
Zvláštní je, že o kvalitní vesmírnou strategii je opravdu velice těžké zakopnout. Nyní však dostáváte jedinečnou možnost ovládnout celý vesmír právě v nadmíru povedeném kousku s příznačným názvem Anacreon. Odmítnete?
Power… 80%
Power Republic: STRATEGICKÉ ORGIE? (3.6 MB)
Ne vždy se vyplatí dávat na první dojem. Dnešní dílko je toho dokonalým příkladem. Nejde cestou dechberoucí grafiky, vybroušené fyziky, nebo geniálního nápadu. Odvíjí se naprosto jiným směrem. Cestou hratelnosti. A poměrně se mu daří…
Prytorian… 87%
Prytorian Defender: ROZSÁHLÝ TOWER DEFENSE (16.3 MB)
V posledních měsících si nešlo nevšimnout záplavy flashových her na téma Tower Defense. Jedná se o vskutku návykovou věc, proto se tu teď setkáváme u recenze na freewarový, velmi rozsáhlý remake. Tuto pozvánku zkrátka nemůžete odmítnout.
The Jeluvian… 65%
The Jeluvian Project: BITVA S DRONY (9.8 MB)
V budoucnosti už nebudou válčit lidé, ale na dálku ovládaní roboti. Mechanické kanóny budou odpravovat jiné mechanické součástky, několik jedinců na to bude ze zájmu dohlížet a ostatní se budou celý život věnovat zábavě. Staňte se jedním z velitelů dronů a pusťte se do bitvy.
Logging… 60%
Logging The Rainforest: STLOMEŠKY! (1.4 MB)
Kácení pralesů je dnes často diskutovaným problémem. Pro vás ale nyní překvapivě nemáme propagandistickou hru o tvorbě ochránců přírody, spíše naopak. Kácet lesy, podplácet úředníky a potlačovat blokády... to může být zábava! Ekologové mít ale radost nebudou.
Command… 90%
Command & Conquer Gold: LEGENDA ZADARMO (828 MB)
Command and Conquer v gold verzi a zdarma! Zbláznili jsme se? My ne, to EA Games! K dvanáctému výročí této skvělé strategické série byl totiž uvolněn první díl k bezplatnému stažení a my vám přinášíme jeho recenzi. Stále nevěříte, že nejsme blázni?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z