System… 60%
System Lord - jaffa kree! (18 MB)
Po smrti Vládce soustavy Ra se mezi Goa´uldy rozhořely boje o moc. Někteří ze zbývajících Vládců totiž zaregistrovali velký vzestup moci, a tak jim nepřišlo na mysl nic jiného, než-li se s ní vrhnout proti všem ostatním.
Lunar… 55%
Lunar Base - ochraňte svou základnu (11.5 MB)
Tankové divize nepřátel se blíží k základně, kterou musíte uchránit před zničením! Jediný způsob jak tohoto docílit je korektní rozmístění obranných věží. Nepromeškejte ani jedinou cennou vteřinu a hrajte okamžitě a zcela zdarma Lunar Base.
Bug Defender… 75%
Bug Defender - zaplaven brouky (7 MB)
Entomofobie je chorobný strach z brouků. Trpíte-li touto poruchou, tak Bug Defender není pro vás. Tady se to totiž brouky jen hemží. Ty potvory se navíc snaží dostat do vašeho domu a zabydlet se tam. Je jich tolik, že na ně zaručeně nestačí podrážky a dokonce ani plácačky.
Tip Ťap… 70%
Tip Ťap - desková hra na PC (12 MB)
Deskové hry už dávnou nejsou společenskou záležitostí přátel/rodiny u jednoho stolu. Například takové dostihy si dnes už můžete zahrát i na svém počítači. Stejně tak Monopoly. A pokud chcete něco nového, neotřelého a hlavně českého, Tip Ťap rozhodně nic nezkazíte.
EcoRush… 80%
EcoRush - když se naštvou zvířátka (27.1 MB)
Svět se obrátil naruby a zvířata se vydala bojovat proti sobě! Je libo souboj veverek s krávami? Nebo máte raději želvy a kozy? Proč ne, v EcoRush je možné vše, co je na první pohled nemožné.
Rise and… 50%
Rise and Fall:Civilizations at War – Mocný vzestup a mocný pád (2.1 GB)
Rise & Fall nabízí zajímavý mix akčního RPG se strategií. To, co ze začátku vypadalo jako skvělá hra nakonec skončilo všelijak. Ačkoliv se nejedná o kousek nebetyčných kvalit, na freeware scéně je stále něčím, s čím se nesetkáváme každý den. A proto byste ji rozhodně neměli přehlédnout.
Swarm… 50%
Swarm - smrtící roje (2.1 MB)
Originální minihry si vždycky najdou své spektrum hráčů. Na tuto strategii nejspíš vsází i Swarm. A o co se přesně jedná? O jednoduše vypadající, avšak nápaditě provedené dílo, kdy mezi sebou válčí dva roje malinkatých potvůrek!
City Of… 80%
City Of Rauma - sen každého budovatele (11.6 MB)
Přestože ty nejúspěšnější hry bývají zpravidla destruktivního charakteru, některé lidi baví mnohem více něco budovat či vytvářet. Právě díky těmto lidem se stalo SimCity legendou a právě tihle lidé si jistě užijí podobný titul s názvem City Of Rauma.
Priority:… 80%
Priority: Survive - stratégové, třeste se! (64 MB)
Není tomu zas tak dávno, co jsme vám zdarma přinesli legendární C&C Red Alert. Dnes recenzovaná 2D real-timeová strategie sice nedosahuje takových kvalit, ale i přesto má velký potenciál vás zaujmout. Proto neváhejte a oblečte si uniformu, protože lidstvo vás potřebuje!
Kingdom… 80%
Kingdom Defender - zachraňte království (23.9 MB)
Máme tu čest, mezi prvními na celém světě, představit vám nový český titul Kingdom Defender, o němž se tak dlouho mluvilo a bylo do něj vkládána veliké očekávání. Jak se tedy nakonec povedla cesta za záchranou králoství?
ByteAlity… 95%
ByteAlity Tower Defense - unikátní tower defense (2.6 MB)
Dámy a pánové, připravte se na jízdu vašich snů. Máte-li schopnost strategicky uvažovat a z drcení haldy nepřátel se dostáváte do extáze, postupte dále. Nemusíte platit ani korunu a přesto zažijete nezapomenutelné. Přichází vítěz soutěže Yoyogames – ByteAlity Tower Defense!
Bang!… 70%
Bang! Howdy - vítejte na Divokém západě (500 KB)
Bang! A je to tu. Zločinci divokého západu by se měli třást, jelikož jsme my, jakožto šerifové, dostali šanci je všechny uvěznit, a to právně ve hře Bang Howdy. Ukažte jim, že právě vy umíte nejlépe ovládat své statečné jednotky a zároveň nastolit pořádek na proslulém divokém západě.
Meurte… 65%
Meurte Mechanica - roboti v Mexiku! (34.8 MB)
Fakt, že ze dveří institutu DigiPen vycházejí zajímavé tituly, není nijak neznámý. Přesto nás však dnes recenzovaná freeware hra Muerte Mechanica nemohla nechat chladnými. Ostatně, robotická válka v Mexiku, zaobalená do kreslené kostičkové grafiky, je poměrně žhavá záležitost.
Command… 91%
Command & Conquer: Red Alert - rudý poplach zdarma! (1 GB)
Není to dávno, co společnost EA uvolnila ke dvanáctému výročí existence série Command & Conquer první díl tohoto asi nejlepší klonu Duny 2 zcela zdarma. Rok se s rokem sešel a máme tu další díl taktéž zadarmo – a nejedná se o nic menšího než Command & Conquer: Red Alert! Bouchněte šampaňské, RTS nářez začíná.
Dwarf… 90%
Dwarf Fortress - trpaslíci táhnou do boje (5.5 MB)
Svět trpaslíků, elfů a dalších mystických bytostí je vržen do naprosté temnoty a anarchie. Jedině pevná a spravedlivá ruka vládce dokáže nastolit pořádek na místo chaosu. Jestli si troufáte na takovou výzvu, neváhejte ani na chvíli a hrajte.
Legendary… 85%
Legendary Legions - fantasy tahovka (5.3 MB)
Polsko je taková tichá země a vlastně není ve světě ani moc známá. V herním průmyslu se však k jejich prospěchu začíná situace obracet. Kromě loňského komerčního Zaklínače za to bezesporu může i tahová strategie Legendary Legions, jejíž recenzi vám přinášíme právě teď.
Traffic… 75%
Traffic City: Eco City - králem hromadné dopravy (9 MB)
Autobusákem chtěl být každý druhý, přestože se jedná o nepříliš dobře placené místo. To šéfování hromadné dopravy ve městě už příliš lidí nepřilákalo. Dnes recenzovaný titul vám ukáže, jak může být tato práce zábavná.
Caveman… 75%
Caveman Craig: CESTA DO PRAVĚKU (7.2 MB)
Říká se, že lidé byli v době kamenné intelektuálně na úrovni asi dnešního tříletého dítěte. Přesto se však postupem času dokázali vyšvihnout až tam, kde je lidstvo nyní. Co takhle okusit inteligenci pravěkého člověka na vlastní kůži? Pod tlapu se vám dostane rovnou celá smečka svalnatých individuí se slovníkem omezujícím se na „Uaaaa“ a „Hmmmm“!
Dyson… 70%
Dyson - kolonizujme asteroidy! (27.8 MB)
Dobám, kdy se každá druhá hra řadila do kategorie strategií, odzvonila hrana. Ne všichni vývojáři ale nad tímto žánrem ohrnuli nos, a tak se občas stane, že vám můžeme přinést kvalitní kousek tohoto druhu. Nejinak je tomu i dnes - na vaše disky se již teď těší Dyson, kvalitní a zároveň i originální herní počin!
Cubesis… 70%
Cubesis – hněv bohů (3.4 MB)
Máte rádi všechno jednoduché? Pak vás Cubesis jistě potěší. Nadějný soutěžní projekt se dočkal v letní soutěži Velkého Chytráka devátého místa. Pojďte tedy s námi okusit, jaké to je obývat zeměkostku.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z