Winemaker… 70%
Winemaker Extraordinaire - oddychovka jako každá jiná (85 MB)
Láhev vína na stole a slunce nad hlavou. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu, jaké to je, být vinařem.
Sudden… 85%
Sudden Strike 3: Normandy - vojenská strategie, která nemá obdoby (185 MB)
Chcete být v kůži generála Eisenhowera? Chcete být právě vy těmi, kdo vytlačí Němce z celé Francie? Troufnete si postavit se jim?
Clonk… 80%
Clonk Endeavour - originalita a preciznost (62 MB)
Dříve komerční hra Clonk Endeavour vám nabídne opravdu originální strategii míchanou s arkádou a závanem plošinovky.
MechCommander… 91%
MechCommander 2 - ex-komerční komando válečných strojů (611 MB)
Každé vydání komerční hry jako freeware je pro hráče svátek. A dnes můžete slavit, protože vám zdarma servírujeme propracovanou 3D strategii MechCommander 2!
Funky… 60%
Funky Farm - veselé farmaření (6 MB)
Toužíte po vykrmování prasátek a zastřihávání oveček? Funky Farm vám tohle umožní! Aneb další hra pro virtuální farmáře, co by si to v reálu nemohli dovolit.
Plan It… 75%
Plan It Green - zelené město (68 MB)
Superčisté ekologické město, kde najdete zeleň, kam se jen podíváte? To není hudba vzdálené budoucnosti zatím nakreslená na plánech stavebních společností. Tohle je Plan It Green.
Invasion… 60%
Invasion - pekelná brána byla otevřena! (54 MB)
Bojíte se mimozemské invaze? Děsí vás představa, že zničehonic přiletí uslintaní emzáci s drápy, tesáky a laserovými děly, aby vyhladili naši civilizaci? Tak to se titulu Invasion obloukem vyhněte. Zbláznili byste se u něj strachy.
Ancient… 75%
Ancient War - červení proti modrým (4.2 MB)
Byly žily dva národy, národ červených a národ modrých. Červeným se více líbily trencle modrých, modrým se naopak líbily spíše ty červené. Na válku bylo zaděláno.
Command… 97%
Command & Conquer: Tiberian Sun GOLD - legendární RTS (1.2 GB)
Není tomu úplně tak dávno, kdy se kolos jménem EA rozhodl potěšit hráče uvolněním prvních dvou dílů Command and Conquer volně ke stažení. Pánové ze zámoří se rozhodli pokračovat v uvolňování dalších dílů, a tak jsme se nyní díky chystanému C&C4 dočkali dle názorů mnohých nejlepšího dílu celé série – titulu Tiberian Sun včetně oficiálního datadisku Firestorm.
FreeOrion… 91%
FreeOrion - Vládce galaxie (147 MB)
Již od počátků věků snili lidé o hvězdách. Nyní nastává den, kdy se k nim za pomocí hvězdných korábů mohou přiblížit a spatřit jejich krásu na vlastní oči. Brzy však i ten nejmírumilovnější národ zjistí, že galaxie není zrovna nejbezpečnější místo a přežít může jen nejsilnější.
Space… 75%
Space Aggressor - vesmírným slabochem (18.6 MB)
Jednou se nám role obrátily a jste to právě vy, čí armádou bude procházet nadrcený hrdina jak nůž máslem. Na vás tak bude, abyste ho zničili dřív, než dorazí k vaší základně. A nebude to nic lehkého, protože dostupná výzbroj stojí celkem za prd.
Sudden… 80%
Sudden Strike II - bojiště druhé světové (247 MB)
Dnes zaplesá srdíčko každého zarytého stratéga. Sudden Strike II, hra z roku 2002 a nutno dodat, že vysoko hodnocená strategie, byla vydána pod křídly serveru GameTop zcela zdarma. Jste připraveni velit mnohatisícovýcm armádám a pokusit se podmanit kus pevniny?
Broken… 60%
Broken Brothers - netradičně temná RTS (11.7 MB)
Strategie a freeware hry jako by nešly dohromady, ale my vám i přesto jednu realtimovou strategii přinášíme. Vznikla v rámci Experimental Gameplay a překvapí hutnou, temnou atmosférou a grafickým provedením, které jinde neuvidíte.
Runemaster… 80%
Runemaster - runy ve verzi 0.6 (19.1 MB)
Pravidelní čtenáři FreeHer si možná vzpomenou, že zde tento titul už jednou recenzován byl. Od té doby ale uplynula trochu času a hra se dočkala vydání dvou nových verzí. Pojďme se podívat, zda jí to prospělo a co nabízí nyní.
Pahoda… 55%
Pahoda Tower Defense - nikdo nesmí projít (10.5 MB)
Země Pahoda je v nebezpečí, nepřátelské hordy se snaží dostat do jejího nitra, kde hodlají plenit a zasévat zlo a beznaděj. Řádně opevněte jedinou přístupovou cestu v pohraničí a nenechte je projít.
Liberation… 75%
Liberation Army - vesmírné šarvátky (2.8 MB)
Takový generál sedí na kopci v bílém stanu, popíjí šampaňské a řídí průběh bitvy. Ono pohodlí si budete moci vyzkoušet v nejnovější vesmírné strategii až ze země vycházejícího slunce. Dávejte však pozor, abyste si nerozlili láhev sektu.
Šaman… 45%
Šaman - vedoucí domorodého kmene (3 MB)
Pokud jste jako malí chtěli být šamani domorodého kmene, zde si svůj dětský sen můžete částečně splnit. Budete hrát právě za tuto postavu, která se v této hře stará o chod celé vesnice. Pojďme se společně podívat, jak to vypadá v praxi.
Cosmic… 65%
Cosmic Invaders - nepřátelské divize útočí (512 KB)
Mimozemské divize nepřátel se vskutku rychlým způsobem blíží nebezpečně k Zemi. A jak už to bývá, jste jediný, kdo může tuto invazi přerušit. Jediný způsob jak zachránit naši planetku je rozmístění a hlavně výběr jednotlivých věží a kanónů.
Zombie… 75%
Zombie Defense - nemrtvá havěť (17.4 MB)
Vlny nepřátelských nemrtvých se potulují městem s jediným cílem - sežrat všechny živé. Do cesty mezi ukryté vyděšené lidičky a hladové obyvatele záhrobí se staví armáda s bláhovým pokusem o odražení nemrtvé hordy. Podaří se je militaristům zastavit?
Romopolis… 75%
Romopolis - postave Řím za den! (12.8 MB)
Název dnes recenzované hry by mohl evokovat, že se jedná o strategii, kde budete mít co dočinění s nepřizpůsobivými občany, ale nenechte se zmást. Romopolis vás zavede do časů starověkého Říma, v němž si budete budovat své vlastní městečko se vším všudy.
1 2 3 4 5 6 7 8 911 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z