Zoomstar… 75%
Zoomstar Megaracing Maximum - závody trošku jinak (7.8 MB)
Poslední dobou se pořádá tolik různých soutěží, že se v množství jimi vyprodukovaných her člověk ztrácí. V takové záplavě titulu se vám tak lehce může stát, že naprosto přehlédnete jinak skvělý hříčky, který se nyní válí někde vespodu velké hromady. Naštěstí jsme tu však my a právě teď pro vás máme Zoomstar Megaracing Maximum.
ZZ Darts:… 55%
ZZ Darts: A PŘÍMO DO ČERNÉHO (614 KB)
Herní zpracování oblíbených „šipek“ se vidí velice zřídkakdy, a dvojnásob to platí o kvalitních konverzích. Parta lidí, kteří si říkají ZooZone, se ale pokusili o prolomení ledů právě se ZZ DATS. Jak se jim to povedlo?
Zoneracer:… 40%
Zoneracer: ZÁVODY (3.1 MB)
Jedná se o jednoduchou hru, jejímž cílem je dojet do cíle ve stanoveném čase a nasbírat co nejvíce bodů. Při tom vám budou bránit různé překážky, kterým se musíte včas vyhnout. Pro ty, kdo si rádi cvičí postřeh a nevyžadují dokonalé zpracování, je to hra jak dělaná.
Zabu Zero 49%
Zabu Zero (1 MB)
Podivně vyhlížející hra, kterou bych si nedovolil pomalu nazvat ani závodní, přitom mě však nenapadá nic jiného, než právě tato kategorie. Zvláštně vyhlížející vozidlo, u kterého si už vůbec nejsem jist, zda se opravdu jedná o vozidlo…to byste prostě (ne)měli vidět.
Zosso… 70%
Zosso Bowling (2.8 MB)
Od našich sousedů z NDR přišla nová hra, slyšte proto její příběh. V roli bowlingové koule se ocitnete v útrobách naleštěné dráhy a vaším úkolem je samozřejmě srazit co nejmenším počtem ran všechny kuželky, že ano? Jenomže má to malý háček, ony nevinně vypadající kuželky jsou totiž celkem proradné bestie, které na vás se zalíbením útočí. Vypořádejte se s všemi.
Zosso… 66%
Zosso Bowling (2.9 MB)
Jak již název sám napovídá, v této hře si zahrajete bowling. Váš úkol je zde velmi prostý – za dobu 120 sekund musíte nastřílet co nejvíce bodů. Možná si řeknete, že to na první pohled zní snadně, realita je poněkud jiná. Nejenže budete muset shazovat klasické, nehybné figurky umístěné na konci dráhy, ale vám k tomu přibudou i figurky pohyblivé – ty si to cupitají pěkně při okraji dráhy a jestliže se vás dotknou, ukousnou vám z časového limitu na hru 10 sekund. Ale nebojte se, čas, konkrétně 60 sekund, můžete získat i tím, že poshazujete všechny figurky a přehoupnete se tak do dalšího levelu, v němž je obtížnost trošku větší. Hra končí v okamžiku, kdy nemáte žádný čas na hraní.
Technické zpracování je jednoduché a řekl bych, že na dnešní dobu spíše průměrné, hra je dělána ve Flashi. Proto od ní nečekejte žádné zázraky, spíše než nějakou reálnou simulaci kuželek vám nabídne dobrou zábavu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z