Xtreme… 50%
Xtreme Moped Racing: HURÁ NA SKÚTR! (133.2 MB)
Povedená oddychovka X-moto Moped Racing jistě potěší milovníky tohoto dvoukolého vozidla. Titul se vyznačuje pěknou grafikou a dlouhou hratelností. Jak to s ním ale ve skutečnosti je, tak právě to si přečtěte v naší recenzi.
Xraye:… 80%
Xraye: GENIÁLNÍ? (819.2 KB)
Originality v poslední době opravdu není po málu. Ale to je jenom dobře. Dalo by se totiž tvrdit, že i právě tímto, jinak mnohdy nedostatkovým, zbožím disponuje Xraye. Úkol totiž spočívá v přeskakování po předem daných bodech, které tím zároveň aktivujete, a to vše za pomoci jakéhosi speciálního udělátka.
X-racer 72%
X-racer (1.6 MB)
Další reklamní gameska od společnosti Aral, která se touto cestou chce prezentovat všem svým zákazníkům. Vaším úkolem ve hře je za dobu 90 sekund projet co největší počet kol na dané trati. Spolu s vámi jezdí i soupeř, který mistrně vybírá všechny zatáčky a v podstatě nic jej nerozhodí, ale u vás to bude právě naopak. Hra se ovládá myší, a tak je někdy velmi těžké udržet auto na dráze a nesjet z ní. Grafika je dobrá, avšak trochu mi vadilo, že byla moc statická a málo interaktivní.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z