World… 45%
World Basketball Manager Euro 2009 - vzhůru za titulem (94 MB)
Nejste spokojeni s výsledky naší basketbalové reprezentace? Rádi byste na palubovce vídali trochu jiné hráče? Pak můžete vzít otěže národního týmu do vlastních rukou a dovést jej až na medailové pozice evropského šampionátu!
Warlike… 70%
Warlike Flyboys WW3 - adrenalin v oblacích (27.7 MB)
Pilotování virtuálních futuristických letounů nemusí být pouze dobrá zábava, ale brzy třeba také přijde vhod. Vždyť třetí světová válka může znenadání vypuknout kdykoliv, a tak je rozhodně lepší neponechat nic náhodě a řídit se raději pionýrským heslem "Vždy připraven!".
Walaber… 70%
Walaber's Trampoline - hopskoč! (69.6 MB)
Rádi byste si zaskákali na trampolíně, ale nemáte na to místo, nebo odvahu? Pak nezoufejte, přichází spása v podobě virtuální trampolíny s tou nejpropracovanější fyzikou ve virtuálně trampolínové herní historii!
Wolf Quest:… 80%
Wolf Quest: ŽIVOT MEZI VLKY (77 MB)
Toužili jste někdy okusit život zvířat? Zajímá vás, jak žijí divocí vlci? Jestli ano, pak by se vám mohl WolfQuest zalíbit. Stanete se jedním z těchto chlupáčů, se kterým prožijete pravé dobrodružství divočiny. To vše v multiplayerovém podání!
World… 80%
World Racing Manager: ŘIĎTE VLASTNÍ STÁJ (45.1 MB)
Zrovna vám začne zvonit mobil, když se myšlenkami prodíráte ve své vysněné budoucnosti. S rozpačitým pocitem jej zvednete, načež se z druhého konce ozve vlastník jedné závodní stáje. Vybral si vás totiž jako generálního manažera pro svůj tým od příští sezóny. A nabídka je to natolik lákavá, že ji zkrátka nemůžete odmítnout.
Wakeboarding… 75%
Wakeboarding XS: VODNÍ RADOVÁNKY (1.4 MB)
Wakeboarding XS nabízí značné množství zábavy v podobě vodního sportu zvaného jízda na lyžích. Podobné sporty se začínají nemalým tempem stávat více a více populární a pokud tedy chcete vyzkoušet, jaké to vůbec je povozit se za lodí na vodních lyžích, jednoznačně vyzkoušejte titul Wakeboarding XS.
Wild Water… 70%
Wild Water Ski: LYŽOVÁNÍ NA VODĚ (11.5 MB)
Léto je už sice nějaký ten pátek za námi, dnes si ho ale můžeme připomenout alespoň virtuálně. Díky novince Wild Water se totiž postavíme na vodní lyže a projedeme jednu vydařenou úroveň. Stahujte!
Wok WM:… 60%
Wok WM: OLYMPIÁDA! (12.6 MB)
Ano, konečně! Závodník číslo čtyři s pánví značky Wook se připavuje k rozjezdu! Už piští klakson a německý reprezentant v ježdění na pekáči se rozjíždí! Ne, nebojte se... Olympiáda zůstane jízdou na pekáči nedotčená. Ale co vy, máte také chuť si zajezdit na pánvi po bobové dráze?
WinTrek… 60%
WinTrek (Enhanced) (792.6 KB)
Určitě jste někdy viděli v televize seriál Star Trek a mnozí z vás dokonce hráli hru na jeho motivy. A teď tu máme další, ve které si zkusíte, jaké to je být kapitánem obrovské lodi Enterprise a ničit všechny cizáky! Tak neváhejte a čtěte dál.
Wheelie… 76%
Wheelie RR (3.3 MB)
Jízda na nadupané motorce, to je sen snad každého muže. K jeho splnění nám však brání hned několik nepříznivých elementů, mezi které patří hlavně finance a strach. Nač finance, když se jedná o freewarovou hru. No a proč strach, když se zběsilá jízda odehrává výhradně na monitoru?
WiniGolf 73%
WiniGolf (597.7 KB)
Další simulací minigolfu, sportu poměrně hodně oblíbeného, a to mezi všemi generacemi je i dnešní WiniGolf od Athreex Development. Ten sice nevyniká nijak zvlášť vábivou grafikou, ale bezpochyby potěší bezvadnou hratelností a spoustou možností. Na výběr totiž v této hře máte doslova desítky různě obtížných a kombinovaných hřišť z niž některé lze zdolat jedním dobře mířeným odpalem, ale zdaleka ne všechny jsou jednoduché. Pokud nechcete hrát sám, můžete se střídat s kamarády a hrát vás na jednom počítači může až osm, což hru udělá mnohem zábavnější, než si hrát jen tak pro sebe.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z