Virtual… 50%
Virtual U - financování studia (17 MB)
Náhled toho, jak to asi chodí na běžné americké univerzitě. Tentokrát ale žádné stavění budov, starání se o studenty a profesory, nebo řešení problémů jako jsou třeba vši. Teď dostanete do ruky balík peněz, který musíte rozdělit tak, aby ta vaše univerzita byla ta nejlepší!
VW Polo… 35%
VW Polo Cup - Das Auto (39.2 MB)
Jistě byste při dnešních cenách benzinu rádi co nejvíce zredukovali spotřebu svého auta. Jak ale vůbec správně řídit, abyste ušetřili co nejvíc a zároveň dorazili na místo určení dříve než cyklisté? Tak právě na to vám dá odpověď nová hra přední německé automobilky.
Volleyball… 60%
Volleyball Fight - dva pinďuálci a síť (10.7 MB)
Zapomeňte na to, že je říjen a podzimní počasí se začíná projevovat v celé své síle. Zahrajte si raději volejbal! A nebudete k tomu potřebovat nikoho, kromě počítače. No není skvělé? Sportujte hezky v teple svého domova!
Volvo:… 85%
Volvo: The Game - kvalitní závodění zadarmo (588 MB)
Švédsko, to nejsou jenom krásné blondýny nebo skupina ABBA, ale také automobily značky Volvo. Ty se objevují ve hrách tak zřídka, že si automobilka nechala vyrobit vlastní závodní titul. A nutno podotknout, že to nedopadlo vůbec špatně!
Virtual… 90%
Virtual Skipper 5 - za skutečným dobrodružstvím (879 MB)
Myslíte si, že simulátory už nemůžou nabídnout vůbec nic nového, nebo snad že jsou pro obyčejného smrtelníka nehratelné? Omyl! Máme pro vás opravdovou specialitku od tvůrců Trackmanie, která vás jistě přesvědčí o opaku!
Vroom… 50%
Vroom Vroom !!! - rychlé formulky (5.5 MB)
Všichni příznivci klasických Micro Machines, prosím, pozor. Máme tu pro vás rychlé automobilové závody viděné pohledem shora. Zasedněte ke svým klávesnicím a stiskněte klávesu plynu až nadoraz.
Volleyball:… 35%
Volleyball: POJĎTE SI PINKNOUT (1.6 MB)
Vyběhli jste už letos někam na pláž nebo na koupaliště natáhnout síť a zahrát si beachvolley? Já ne. Ale zato jsem si zahrál pod virtuální palmou s velmi kulatým protivníkem, jehož sluneční brýle byly až nechutně tvarovány. Jestli se vám hnusí vedro a opalování, pojďte si taky pinknout.
VDrift:… 92%
VDrift: BÁJEČNÁ JÍZDA (41.6 MB)
Zkuste si toto úchvatné dílko, které je distribuované pod licencí open source, a nebudete litovat. Na výběr máte ze čtyř tratí, čtyř typů aut a grafika je opravdu velmi propracovaná. Byl by hřích to nestáhnout.
VertiSim:… 30%
VertiSim: ZVLÁŠTNÍ LET (3.5 MB)
Letecké simulátory nebývají příliš častým tématem na poli freeware her. Tentokrát vám ale jeden takový přinášíme, byť je pojat trochu jinak, než tomu bývá zvykem. Hra je sama docela divná... však se podívejte sami.
Virtual… 92%
Virtual Breckenridge: PRKNO POD NOHAMA (4.8 MB)
Naložíme prkno do auta a přesuneme se na svahy hory Breckenridge. Nebudou tady chybět stromy, muldy sněhu, slalomové tyče a jiné vychytávky. Snowboard pod nohy a jedeme! A pokud budeme chtít, tak nás vysadí kdekoliv vrtulníkem. Tajné bíle sny se plní, a to úplně zdarma.
Virtual… 90%
Virtual Stratton: SNOWBOARĎÁK V AKCI (4.8 MB)
Zimní sezóna se blíží, hrany na prknech už se brousí a brýle se leští. A my zatím, než pořádně nasněží, vytáhneme svůj virtuální snowboard a přesuneme se na svahy americké hory Stratton. Na sedmi svazích nás čeká plno zábavy, skoků a adrenalinu v enginu komerční hry Soul Ride.
Vampirjagd… 76%
Vampirjagd 2: NightRace: JEZDIT A SÁT (2.6 MB)
Láká vás naskočit do Seat Ibizy a chytat krásné stopařky? Pokud ano, tak jste právě našli to, co jste hledali. Ale má to jeden malý háček, stanete se totiž temným upírem, který má neustále touhu po krvi. A když ji nedostane, je zlý... že by Van Helsing s erotickým podtextem?
Victory… 83%
Victory Road (33 MB)
Točící se pneumatiky. Závodní speciály plné reklam. Slunce pražící do předního skla. Časový limit, který vám vždy jen tak tak umožní vjet do dalšího checkpointu. A co víc? Deset protivníků, kteří si nenechají ujít vítězství jen tak snadno. To vše na vás čeká v pecce jménem Victory Road!
Virtual… 89%
Virtual Lawn Mower (6.3 MB)
Už vás také štve letošní nekonečná zima? Chcete si zavzpomínat na nádherné letní okamžiky? Dnešní hra vám nabízí tu ideální vzpruhu. Budete jezdit se sekačkou, kosit trávu, ale co je nejdůležitější - zabíjet otravná zvířátka na vašem anglickém trávníku! Dostaňte ty parazity všechny!
Volkswagen… 80%
Volkswagen Lupo Cup (2.7 MB)
Jedním z nejlepších způsobů, jak se v dnešní době prezentovat, je udělat počítačovou hru. Na toto asi vsadil také německý koncern Volkswagen a my máte tu čest se setkat s již jeho několikátou hrou. VW LC je hrou čistě závodní, ale je spíše určena na odreagování, protože o nějaké velké závody tu nejde. Vše vidíte shora a soupeříte se třemi dalšími soupeři. Můžete si nastavit počet kol, můžete opravovat vaše auto, vylepšovat jej za bonusy, které se občas objeví na trati. Hrát můžete buď sami nebo s přáteli po internetu. Grafika je ručně kreslená a velmi pěkná. Jedinou chybkou je, že hra nepodporuje hru dvou hráčů na jednom počítači :o(.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z