Ultimate… 50%
Ultimate Stuns - remake slavných závodů (21.1 MB)
Rychlá auta a tratě, nad kterými by bezpečnostní inspektoři kroutili hlavou. To byl starý Stuns běžící ještě pod dnes už prehistorickým MS DOS. A protože rádi vzpomínáme na doby dávno minulé, nemohl nám uniknout ani Ultimate Stunts.
Ultimate… 91%
Ultimate Baja Madness - pot, prach a benzín (176.5 MB)
Konkurence je v herní branži již tak obrovská, že některé menší projekty jsou po určité době uvolněny bez nároku na honorář. Jedním takovým jsou i parádně zpracované offroad závody Ultimate Baja Madness, které vám přinášíme jak jinak než zadarmo.
Used Cars… 70%
Used Cars Arena: SCVRKNUTÁ AUTA (10 MB)
Každý z nás asi chtěl někdy vlastnit auto na vysílačku. Ale nikdo z nás určitě neměl v oblibě zdlouhavá čekání na nabíjení baterky. A proto přichází na herní scénu umělé okruhy, po nichž se prohání virtuální stroje, kterým šťáva jen tak nedojde.
UniBall 67%
UniBall (1.5 MB)
Dnes tu pro vás máme opravdovou specialitku v podobě nezvyklé dvojrecenze. Z ní vám hned bude jasné, že výsledné hodnocení her je vlastně ryze subjektivní názor recenzenta a nemůžete se tedy divit, že se vám občas to, či ono nezdá... Každopádně v článku čeká masivní online hra, která vás zvedne ze židle! Tomu věřte!
Up Yours 75%
Up Yours (2.2 MB)
Jste fotbaloví nadšenci? Máte rádi jednodušší hříčky se skvělou grafikou a snadným ovládáním? Chcete si vyzkoušet jak dlouho dokážete pinkat s fotbalovým míčem do vzduchu, aniž by vám spadl na zem? Pokud jsou všechny odpovědi na tyto otázky kladné, pak určitě nepřehlédněte hru Up Yours.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z