Tricky… 70%
Tricky Truck - triky s kamiónem (17.3 MB)
Povolání řidiče kamiónů může vypadat jako náramná zábava, ale ne každý zvládne ovládat tyto kolosy. A co teprve na speciálně upravených tratích plných skokánků či stoupání? To si vyzkoušejte v dnešní hře se skvělou grafikou a fyzikou.
Top Fuel… 65%
Top Fuel Drag Racing - dragstery! (35.4 MB)
Pálící se pneumatiky, spousta kouře, tribuny plné fanoušků – co vám to připomíná? Ano, jsou to drag závody! Vyzkoušejte si tuto adrenalinovou záležitost na vlastní kůži. Bude to divoká jízda!
Total… 70%
Total Extreme Wrestling 2005 – drsnej manager (40.5 MB)
Dámy a pánové, do ringu vstupuje ostřílený manager, který má za úkol dostat své borce na vrchol světových žebříčků. Nebojí se použít všelijakých špinavých triků, aby dosáhl svého. Jeho protivníkem není nikdo jiný než nekompromisní konkurence!
Tasty… 80%
Tasty Static - řítíme se rychlostí světla (15.7 MB)
Dobře, možná ne rychlostí světla, ale natolik rychle, že uřídit malou neposednou raketku není žádná sranda. A to neberu v potaz, že jednotlivé tratě jsou nebezpečně členité, plné tunelů a propastí a gravitace nepůsobí na všech místech stejně!
Truck… 75%
Truck Racing by Renault Trucks - závody tahačů (222 MB)
Na poli freewarových závodů už dlouhou dobu něco chybělo. Něco jedinečného, něco netradičního, ale zároveň známého. Něco jako závody tahačů! Všichni milovníci tohoto sportu mohou otevřít šampaňské, Truck Renault by Renault Trucks je tady.
Tux Racer… 80%
Tux Racer - závody tučňáků (8.1 MB)
Soutěžíte rádi? Omrzely vás již všechny možné i nemožné závody aut? Máte rádi zvířátka? Jestli jste alespoň jednou odpověděli „ano“, pak možná právě vás zaujme tento roztomile provedený titul s tučňáky v hlavní roli. Projeďte si s nimi zledovatělé svahy nejrůznějších zákoutí Země v co nejrychlejším čase.
Table… 85%
Table Tennis Pro Lite - kvalitní stolní tenis (5.5 MB)
Hledáte počítačovou hru na motivy oblíbeného sportu, stolního tenisu, a nemůžete ji najít? Dnes pro vás jednu takovou máme, navíc ve vynikající kvalitě! Tak šup, popadněte pálky a míček, aby vám nikdo nezabral flek. Titulu Table Tennis Pro totiž věštíme široké spektrum hráčů!
Trial… 70%
Trial Bike Ultra - dovádění s motorkou (14.6 MB)
Také vám tuhne krev v žilách, když vidíte borce s motorkami balancovat na zadním kole? Nebo skákat přes překážky, aniž by se jednou jedinkrát dotkli nohou země? Mně tedy ano. A proto jsem využil možnost vžít se na chvíli do jejich kůže, byť jen ve zajímavé hře u svého počítače.
Trackmania… 95%
Trackmania Nations Forever: NEJLEPŠÍ ZÁVODY POD SLUNCEM? (503 MB)
Před dvěma lety otřásl (nejen) freeware scénou závodní titul Trackmania Nations. Výtečná hratelnost dokázala k monitoru přikovat desetitisíce hráčů po celém světě. Jenže vlna nadšení ještě ani pomalu nestihla opadnout, když se tu náhle na svět prodralo pokračování jménem Trackmania Nations Forever. Kdo ze dvou titánů bude v cíli první?
Twister:… 70%
Twister: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (3.8 MB)
Byl poklidný letní den. Najednou se ale zničehonic zvedl vítr. Lidé tomu nevěnovali pozornost, avšak zvířata ano. Krávy v ohradě bučely jako o život a prasata vedle kvičela, seč jim hrdla stačila. Všechny zvěř se snažila obyvatele města upozornit na blížící se pohromu. Bohužel ale bez valnějšího úspěchu. Zlom nadešel až později, tornádo totiž opravdu dorazilo!
Tennix… 75%
Tennix!: NENI TENIS JAKO TENIS (790 KB)
Chcete se zlepšit v tenise? Nebo jen hledáte zábavnou variaci této hry, u které se odreagujete a zároveň i skvěle pobavíte? Pak určitě nepřehlédněte recenzi titul Tennix!
Taxi Toon:… 80%
Taxi Toon: STAŇTE SE TAXIKÁŘEM! (6.4 MB)
Většinou bývají hry z taxikářského prostředí zasazeny do zašedivělého města plného smogu, pustých budov a nedočkavých zákazníků. Jenže Taxi Toon je jiný - tam, kde se ostatní tituly pyšní realismem, sází ten právě nabízený na roztomilost. Tam, kde se rozprostírají tmavá a ponurá města, září Taxi Toon všemi barvami!
Top Gear… 60%
Top Gear Test Track Simulator: NA PRÁZDNÉM OKRUHU (3.1 MB)
Prázdný okruh, nablýskaný sporťák a možnost nasednout do něj – přesně to znají pánové ze známého automobilového pořadu Top Gear. V dnešní recenzi na hru Top Gear Test Track Simulator se ale na testovací okruh podíváte právě vy!
The Amazing… 69%
The Amazing Flying Brothers: HOP (6.5 MB)
Dámy a pánové, představujeme vám další z plejády her pod záštitou experimental gameplay. Tentokrát se ocitnete v cirkusovém prostředí, kde prostřednictvím cirkusáckého panáka ukážete publikum, že nějaké salto vzad či přemet pro vás nebude žádným problémem.
Triplane… 51%
Triplane Turmoil: Vzhůru k nebesům (1.3 MB)
Operační systém DOS, znáte ? Pakliže je vaše odpověď kladná, určitě budete mít povědomí o hře Triplane Turmoil. Pokud ne, pak vězte, že se jedná o letecký simulátor z 1. světové války z dalekého, zasněženého Finska. Pořádně se proto oblečte, a vrhněte se na líté boje!
Trap Shooting… 20%
Trap Shooting Pro: STŘELBA NA POHYBLIVÝ TERČ (625.7 KB)
Nahodit a vystřelit, bum! Keramický talíř se rozprskává na stovky malých střípků... Nabít a vystřelit! A talíře se řítí k zemi jeden za druhým. Chtěli byste si to zkusit? Ještě než vyrazíte do střeleckého klubu, možná nepohrdnete dnešní hrou.
Torcs:… 87%
Torcs: KVALITNÍ SIMULÁTOR (84.9 MB)
TORCS je kvalitní 3D simulátor závodních aut, v němž je vaším úkolem naprogramovat robota-řidiče, který za vás posléze bude závodit. Hry se samozřejmě můžete zúčastnit i vy, přičemž k dispozici máte na výběr z mnoha různých aut, závodních drah a vybírat lze z více jak dvaceti soupeřů. Tak vzhůru na start!
TPS-Speed:… 79%
TPS-Speed: RYCHLOST (9.8 MB)
Jen málo her na poli freeware scény nabízí závodění se vznášedly á la Hvězdné Války. A ještě méně je počinů, které bych bez obav olepil cedulkou „kvalita za pakatel“. Ledy jsou holt tvrdé a jejich prolomení dělá nemálu vývojářům problémy.
The Race… 35%
The Race 3D: HŘMÍCÍ FORMULE (3.1 MB)
Málokdo má tu možnost vyzkoušet si, jaké je to kočírovat řvoucí formuli ve vysokých rychlostech. Naštěstí je zde možnost usednout alespoň za virtuální volant. I toto odvětví simulátorů obsahuje výtvory, které jsou perfektní po grafické i ovladatelnostní stránce, a ty, které nestojí ani za pozornost. Jak je na tom právě The Race 3D?
Typeball:… 30%
Typeball: BASEBALL PÍSMENY (6.3 MB)
Baseball se stal v Americe jedním z nejpopulárnějších sportů. V naším končinách si však tolik fanoušků nenašel, nicméně pokud se i přesto řadíte mezi to málo příznivců, kteří jím neopovrhují, rozhodně si zkuste Typeball.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z