Ski Challenge… 90%
Ski Challenge ´06: LYŽAŘSKÝ KRÁL (15.4 MB)
Povstaňte, král mezi lyžařskými simulátory přichází! Jmenuje se Ski Challenge ´06 a za jeho vytvořením stojí rakouská veřejnoprávní stanice ORF. Přesvědčit o jeho nesporných kvalitách se můžete na vlastní kůži. Mimoto disponuje i kvalitním multiplayerem. Stahujte!
Super… 75%
Super Soccer Manager 2005: FOTBALOVÝM BOSSEM (3.1 MB)
Dívat se na fotbal v televizi dokážeme všichni. Nadávat na fotbalisty z křesla, jak tu rozehrávku kazí, dovedeme taky. Zkuste si sami vyzkoušet, jaké to je být v roli trenéra mužstva. Vyberte si svůj tým a hurááá na plac! Stal jste se novým trenérem mužstva. To byla rychlost, co?
Speed… 66%
Speed trasher: SKATEBOARD V AKCI! (1.4 MB)
Je libo skateboard? A co takhle, když je zapřáhnutý za auto? To je potom panečku jízda! Naskakování na kolemjedoucích auta a ujíždění před policii může být opravdu zábavné. Není nic lehčího, než abyste se o tom přesvědčili sami.
Star Fleet… 90%
Star Fleet Tactics : ENTERPRISE ZASAHUJE (4.2 MB)
Vesmírná loď Enterprise je legenda. Spousta misí plných akce, při kterých musíte dávat dobrý pozor na svoji loď. Právě v této hře okusíte fakt, že ovládat toto plavidlo není vůbec tak lehké, jak si může někdo myslet. Se vší vervou do toho, kapitáne!
Stuntcar… 90%
Stuntcar Racer : ŽIVOT KASKADÉRA (2.7 MB)
Kvalitní 3D závodních hry se všemožnými vozítky se v kategorii freeware řadí, samozřejmě po těch erotických, mezi ty nejoblíbenější. Dnes vám přinášíme jednu z nich, která za stáhnutí a alespoň krátké ozkoušení rozhodně stojí. Tak na co ještě čekáte? Život kaskadéra není nuda!
Stockcar… 61%
Stockcar Scramble: LEPŠÍ NEŽ NfS2? (1.8 MB)
V době, kdy všem závodním simulátorům s úspěchem kraluje NfS: Underground 2, se dá jen těžko pomýšlet, že by se objevila hra s novými herními prvky a zároveň stejnou kvalitou. Zvláště pak ne na nedotovaném freeware poli. Ale je tomu skutečně tak? Co když dnešní Stockcar Scramble právě toto tvrzení naprosto vyvrací? Přesvěčte se sami.
Stunt… 88%
Stunt Playground: POSTAV A JEĎ (12.6 MB)
Všichni závodně nadšení hráči, kteří také rádi něco budují, nechť zbystří své smysly na tuto hru. Chcete si zazávodit na vlastně postavené trati plné různých překážek a míst, jenž vám zvednou adrenalin v krvi? V tom případě neváhejte, dnešní titul je tu právě pro vás!
Sky Cars:… 86%
Sky Cars: POSTRACH VESMÍRU (4.7 MB)
Zábavná remake hra s neotřelým nápadem a parádní 3D grafikou je to, co by vás právě teď mohlo zaujmout. Jedná se totiž o dílko, u kterého budete muset občas zapojit dokonce i samotný mozek. Dílko obdařené porcí skvělé a dlouho neutuchající zábavy. Dílko, které prostě musíte hrát!
Snowboarder 78%
Snowboarder (400.4 KB)
Léto musí být pro spousty milovníků zimních sportovních her trýznivé období. Vraťte se tedy zpět do zimních radovánek a rozjeďte to na prkně, jak jen umíte! Třeba se za vámi nějaká pohledná slečna otočí...
Ski Extreme 75%
Ski Extreme (5.5 MB)
Pokud si chcete zalyžovat a nechce se vám kvůli této zimní kratochvíli jezdit na hory, můžete si zahrát dnešní hru, která vás přenese do světa exrémního lyžování. Mnohdy se ovšem dostanete do prekérní situace, z níž dokáží "vybruslit" jen skuteční harcovníci!
Stay the… 75%
Stay the Distance (209.7 KB)
Netradiční závodní hra. Tentokrát vysednete na koně a budete se snažit vyhrát nad protivníky. Ovládáte šipkami, nahoru a dolu zrychlujete, doleva a doprava se otáčíte, mezerníkem skáčete, CTRL používáte bič.
Ski Jump… 85%
Ski Jump 2.1 (308.2 KB)
Není to zas tak dávno, co se u nás objevila simulace skoků na lyžích Ski Jump Internacional. No a nyní se zjevuje jeho bratříček Ski Jump 2.1. Který z nich je lepší? Bude vás více a déle bavit? Vše potřebné se dozvíte v recenzi. Stačí jen kliknout.
SimVillage… 83%
SimVillage 2 (1.2 MB)
Po celkem povedeném a originálním prvním dílu přichází i mnohem propracovanější pokračování - SimVillage 2. Bylo vylepšeno vše, grafikou počínaje a vašimi možnostmi konče. Jak už je asi většině z vás jasné, budete se z postu starosty snažit, aby vaše vesnička fungovala co nejlépe a hlavně vydělávala.
Skidie2 70%
Skidie2 (571.4 KB)
Dnes pro vás máme jednoduchou hříčku pro zkrácení posledních mrazivých dní. Nemyslete si ale, že se podíváte někam k moři. Vychutnejte si letošní zimu do poslední mrtě a zahrajte si Skidie2!
Ski Challenge… 89%
Ski Challenge 2005 - Bormio (8.4 MB)
Je vám název Ski Challenge 2005 povědomý? Aby také ne, když se tato hra v naší nabídce před nedávnem objevila. Nyní přichází její rádoby pokračování, které s sebou přináší nějaké ty inovace. Jaké? To se teprve dozvíte.
Ski Challenge… 89%
Ski Challenge 2005 (8.7 MB)
Ač je to neuvěřitelné, venku začalo přituhovat až nyní. Proč tedy nevyndat a neoprášit staré lyže, když je na horách tolik sněhu? A přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo lyžovat závodně? Jestliže se toho bojíte, tak si něco podobného můžete vyzkoušet právě dnes bez jakéhokoliv rizika.
Sunday… 85%
Sunday Drivers (5.2 MB)
Taky máte rádi firemní dodávky, školní autobusy a lokomotivy na silnicích? Pak si užijete tuhle závodní hru plnou pomalých, ale zato velmi útočných jezdců. Střet bude směle následovat za střetem a občas vám pomůže nějaký ten bonus. Vyrážíme do ulic!
Santa… 91%
Santa Ride! (38.8 MB)
Přestože v naší zemi nemá Santa Claus co dělat, tato hra mě prostě dostala. Coby populární obtloustlá postavička s bílým plnovousem řídíte sobí spřežení a během zběsilé cesty se zabýváte sběrem rozházených dárečků. Zajímavé, že?
Skidoo… 56%
Skidoo TT (1.1 MB)
Někteří v zimě staví sněhuláka, někteří naopak holdují poněkud adrenalinovějším sportům, mezi které bezesporu patří i jízda na sněžném skůtru. Pakliže i vy jste pro variantu "b", sáhněte všemi deseti po dnešní hře. Určitě se u ní příjemně odreagujete.
Ski Jump… 90%
Ski Jump International (1.4 MB)
Už jste skákali na lýžích? Ne? Dnes to můžete změnit. S hrou Ski Jump International není nic nemožné. Sesaďte nejlepší skokany z jejich trůnu a dosaďte tam vlastní jméno.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z