Samwise… 70%
Samwise Racing: POUŤ OSTROVEM (16 MB)
Ve snad nikdy nekončícím suchu závodních freeware her je i malé osvěžení velkou spásou. Samwise Racing sice neochromí davy přihlížejících, zato skvěle poslouží pro odreagování ve volných chvílích. Nasedněte do vozidla, startujeme!
Santa… 95%
Santa Ride! 2: ROZDÁVEJTE VÁNOČNÍ DÁRKY! (55 MB)
Po dvou letech máme opět co dočinění s druhým pokračováním nádherné vánoční hry Santa Ride, jejíž první díl sklidil nemalé ovace. Znovu osedláme šestici sobů a vydáme se pomoci Santovi v posbírání ztracených dárečků a jejich následném doručení. Nuže, není času nazbyt, děti čekají a do večera času málo!
Ski Xtreme:… 85%
Ski Xtreme: LYŽOVAČKA SE VŠÍM VŠUDY (5.1 MB)
Už jste vytáhli lyže či snowboard? Že ne? Pak si alespoň zkuste Ski Xtreme – čekají vás sjezdovky plné skokánků, sněhuláků a dalších nástrah, s nimiž se musíte vypořádat. K tomu všemu bez žádných front u vleku. Odmítnete? Ale jděte.
Scratch… 80%
Scratch Mast'a: MIXUJTE O STO ŠEST! (1.7 MB)
Snili jste někdy o tom být DJ-jem? Chtěli byste namíchat tu správnou variaci nejlepších válů všech dob? Pak vyzkoušejte titul Scratch Mast'a, jenž vás navnadí k tomu, abyste se stali nelepším z nejlepších ve scratchingu.
Super… 65%
Super Taxi – JÍZDA METROPOLÍ (5.6 MB)
Jezdíte rádi autem? Třeba i bezdůvodně, jen tak, pro onen úchvatný pocit z jízdy? V tom případě je titul Super Taxi určen přímo vám. Usednete za volant pěkně ztvárněného modelu tureckého taxíku a projedete se ulicemi – už ne tak pěkné - turecké metropole!
Silent… 85%
Silent Race 2: ÚSPĚŠNÉ POKRAČOVÁNÍ (12.3 MB)
Silent Race 2 je pokračování hry, jejíž první díl u nás vyšel před šesti lety. Tehdy byl hodnocen velmi dobře, tedy až na pár větších či menších nedostatků. A podařilo se je tentokrát vyřešit? Pojďte se s námi podívat, jak to vše dopadlo.
Star Wraith:… 95%
Star Wraith: Shadows of Orion: EXTÁZE (10.2 MB)
Star Wraith: Shadows of Orion před nedávnem opustil vody sharewaru a vrhnul se do bojů na scéně freewarové. Zde jen stěží najde pokořitele, neboť hra, kterou právě nabízíme, spadá mezi vůbec nejlepší vesmírné simulátory. Nevěříte?
Sailor… 50%
Sailor Moon Dating Simulator: KOTĚ (2.1 MB)
Jedno staré lidové rčení říká: cvičení dělá mistra. Vaším úkolem přitom bude sbalit během dvaceti dní slečnu vašich snů. Samozřejmě k tomu budete mít všechny nutné prostředky - pozvěte ji na rande, dejte jí hory dárků a k tomu správně odpovězte na její otázky.
SimTr:… 30%
SimTr: ŘIDIČ TROLEJBUSU (1.9 MB)
Simulátorů různých dopravních prostředků je mezi hrami opravdu málo a již tak krátký seznam se ještě zmenší, pakliže budete hledat v rámci freeware počinů. Dnes vám ale jeden poměrně ambiciózní představujeme a ujmete se v něm role řidiče trolejbusu.
Skies:… 87%
Skies: VZDUŠNÉ SOUBOJE (9 MB)
Letecké simulátory logicky přinášejí souboje s kámoši a hlavně spoustu srandy. Jestliže máte slušný net a počítač a chcete si užít spoustu zábavy, vyzkoušejte Skies. Jaký vůbec je? Vyplatí se ho vyzkoušet? To si přečtete v naší recenzi.
Stoked:… 63%
Stoked: NA SNOWBOARD! (1.7 MB)
Máme tu další hru ze sportovního odvětví, a to ne ledajakou. Naskočte na snowboard a nechte se unášet silou gravitace z kopce dolů. A jaký že je cíl? Přece nahrát co nejvíce bodů! Odvážíte se?
Slam Soccer… 90%
Slam Soccer 2006: FOTBALOVÁ MÁNIE (97 MB)
Dnes vám nabízíme na freewarové počiny nevídanou hru. Fotbalové MS světa nedopadlo přesně podle našich představ. To ví určitě každý. A stejně tak by to chtěl každý změnit. Můžete! Uchopte do ruky český tým a pokuste se urvat nějaký ten vzácný kov. A konečně budeme mistři, hip, hip, hip!
Stan Skates:… 60%
Stan Skates: VYTÁHNĚTE SKATEBOARDY (1 MB)
Jaro začíná, ptáčci zpívají, všechno se zelená a skateboarďáci vytahují svoje nářadíčko na provětrání. Pokud k nim zrovna nepatříte a jen jim skrytě závidíte, zkuste se na chvíli alespoň virtuálně vžít do jejich role. Je to zábava, uvidíte.
Speed… 66%
Speed Delight: NA PLNÝ PLYN (681 KB)
Nohy na pedály, ruce na volant a jedeeem! Speed Delight vás vrhne na trať plnou nepřehledných zatáček se zrádnými překážkami. Jak rychle dokážete dojet do cíle? Troufnete si to drandit s plynem na doraz? Tak si pojďte zahrát dnes nabízenou hru. Uvidíme, jak se vybarvíte. Frajeři.
Speed… 66%
Speed Freak: PROLEŤTE TRAŤ (614.4 KB)
Vždy se mi líbila různá fantastická vznášedla, se kterými se závodilo snad až v nadzvukových rychlostech. Speed Frak mi tak trochu připomíná Star Wars, nicméně právě nabízená hra má s tímto filmem v jádru jen málo společného. Pojďte si ale i přesto pořádné pročechrat vlasy!
Starlight… 52%
Starlight Racing: MAŠINKY (3.5 MB)
Hráli jste si s vláčky, když jste byli malí? Je pro vás malá lokomotiva nostalgickou vzpomínkou do dětství? Pak máte jedinečnou možnost se do něj alespoň na chvíli vrátit a předjíždět se svou mašinkou všechny ostatní.
Super… 73%
Super Spacys Turnier: DO VESMÍRU (1.8 MB)
Toužíte si zahrát netradiční hokej? Zajímalo by vás, jestli mimozemská civilizace hraje NHL? Ano? Tak NHL ve vesmíru vám sice slíbit nemůžeme, ale svést urputný boj proti namyšlenému fialovému marťánkovi klidně zaručíme. Góóóóóól!
Ski-Racer… 51%
Ski-Racer 2: PARADNÍ SJEZD (2.4 MB)
Milujete tak trochu jiné hry, přitahuje vás jednoduchost a zároveň i naivnost díla? Nebaví vás hry se složitým ovládáním a chcete se pořádně vyřádit? Ano? Tak na co čekáte!? Ski Racer 2 je nehoráznou peckou mezi zimními sporty.
Soul Ride… 80%
Soul Ride Virtual Jay Peak: SNOWBOARĎÁK (5.7 MB)
Dnes vám přinášíme další z oblíbených simulátorů jízdy na snowboardu. Opět se budete prohánět po virtuálních svazích v klasickém režimu, ale nejen to – Soul Ride Virtual Jay Peak přináší několik skvělých novinek. Nevěříte? Čtěte dále!
SnowCraft:… 69%
SnowCraft: POŘÁDNÁ KOULOVAČKA (1 MB)
Vánoce klepou na okno, na zemi leží vrstva sněhu... přišel ten správný čas dopřát si tuto atmosféru i v počítačovém zpracování. Nebojte, nadcházející svátky nás nedojali natolik, abychom přestali uveřejňovat akční hry! Jen té krve je trochu míň. Na nic nečekejte a vrhněte se do víru sněhových bitev.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z